Úvodní stránka > Cestování > Ubytování v zahraničí > Pobyt, lyžování v Alpách > Alpská střediska - informace, rady, tipy

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Pobyt, lyžování v Alpách

11
Alpská střediska - informace, rady, tipyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Na stránkách se dozvíte cokoliv co potřebujete vědět o zimní dovolené v Alpách. Jsou tady články a fotky na téma rakouské, německé, italské, francouzské a švýcarské Alpy a jejich rekreační střediska. Nechybí i aktuální počasí v těchto oblastech.


Plocha pro reklamu

 

V sekci Pobyt, lyžování v Alpách dále doporučujeme:

Zimní Alpy - lyžování v AlpáchPageRank: 4/10S-rank: 60/100

Informační portál o Alpách. 653 lyžařských středisek, předpověď počasí, sněhová situace v Alpách, webkamery a skimapy. Lyžování v rakouských, italských, francouzských, švýcarských a německých Alpách. On-line nabídka ubytování: hotely a apartmány.

http://www.zimni-alpy.cz/

Alpenhof hotel - alpské středisko SemmeringPageRank: 4/10S-rank: 20/100

Hotel v alpském středisku Semmering nabízí ubytování v pokojích i apartmánech. K dispozici restaurace, bazén, sauna a konferenční místnosti. Hotel oceňují sportovci, rodiny s dětmi i lidé, preferující "pouze" příležitost vychutnávat pohodlí a zázemí.

http://www.alpenhofhotel.eu/

Letní Alpy - aktivní pobyt v AlpáchPageRank: 3/10S-rank: 50/100

Letní dovolená v Alpách pro jednotlivce i firemní akce. Na míru Vám zajistíme nabídku program a ubytování v hotelech, penziónech a apartmánech. Relax a wellness pobyty v Alpách s náplní rafting, canoying, paragliding, cyklistika, nordic walking a golf.

http://www.letni-alpy.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí