Úvodní stránka > Služby > Péče o tělo a zdraví > Alternativní medicína

Další tématicky příbuzné odkazy můžete hledat v kategorii:


V této sekci bylo nalezeno: 64 položek
zobrazeno 1 - 35

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy
stránka: 1 | 2 | další >


bez náhledu

1 Kineziologie Marcela Hrnčířová Detail webové stránkyPageRank: 1/10S-rank: 0/100

Kineziologie metoda one brain - jednotný mozek. Citlivým způsobem pomůže při podpoře imunitního systému, doplnění energie při vyčerpání. Řeší problémy s úzkostmi, depresemi a fobiemi. Odstraní poporodní traumata, strachy, ale i alergie, závislosti.

http://www.kineziologie-marcela.cz/


bez náhledu

2 Zdravi4u.cz - studio Hedis Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Alternativní medicína. Poradenská činnost v oblasti zdraví - hubnutí, odvykání kouření, závislosti. Zdravotní problémy spojené s obezitou, zdravotní problémy obecně, potravinové doplňky, terapie. Vstup do Aloe vera e-shop.

http://www.zdravi4u.cz/


bez náhledu

3 Dornova metoda - alternativní medicína Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 50/100

Osobní trenér fitness a terapeut Michael Moder aplikuje Dornovu metodu. Ta slouží k odstraňování bolesti páteře, hlavy, zad, kolen, bederní páteře a v kloubech, ramen, migrén, karpálních tunelů, bolesti kyčlí, loktů a psychických bloků.

http://www.dornova-metoda.eu/


bez náhledu

4 Reiki - životní energie, léčení, terapie Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Informace o Reiki a nabídka terapie v Praze. Témata webu jsou: význam Reiki zasvěcení, provázanost meditace, symboly, práce na sobě, energetická očista budov, přírodní léčitelství, Reconnection léčení a relaxační cvičení.

http://reiki.zivotni-energie.cz/


bez náhledu

5 Homeopati - česká homeopatická asociace Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Vznikla na základě potřeby homeopatů - nelékařů, kteří vykonávají nebo se chystají vykonávat homeopatickou praxi mimo rámec svých nejbližších. Zatím není provozování nelékařská homeopatie u nás ze zákona nijak ošetřeno.

http://www.homeopati.cz/


bez náhledu

6 Pomoc ve zdraví - homeopatická poradna Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Mirka Slámová provozuje homeopatickou poradnu v Jablonci nad Nisou. Nabízí poradenství pro obnovení, prevenci a udržení zdraví lidí v každé věkové kategorii.

http://www.pomocvezdravi.cz/


bez náhledu

7 Léčitel - Jana Marie Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Zdravý návrat ke zdraví. Duchovní léčení na úrovni příčiny. Energické působení na tělo, mysl a duši. Hlavním pracovištěm je Praha, ale úspěšně poskytuje i léčení na dálku.

http://www.lecitel-janamarie.cz/


bez náhledu

8 Most ke zdraví - čínská medicína Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Centrum tradiční čínské medicíny poskytuje kompletní péči v oblasti: bylinná léčba, akupunktura, léčebné masáže, dietetika a zdravotní cvičení. Čínská medicína je komplexní systém péče o zdraví, který vychází z tradičního čínského vidění přírody, a jehož historie sahá zhruba 4000 let do minulosti.

http://www.mostkezdravi.cz/


bez náhledu

9 Kineziologie Praha - poradenství, konzultace Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Mgr. Jan Vávra nabízí poradenství a konzultace pro řešení životních obtíží a odstranění psychických příčin nemocí. Můžeme společně hledat cestu, jak se zbavit bolesti a jak vytvářet zdraví.

http://www.kineziologiepraha.cz/


bez náhledu

10 Stop nikotin - odvykání kouření Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Přestat kouřit a nekouřit cigarety je lehké díky odvykání kouření metodou biorezonance Bicom. Antinikotinová terapie je vhodná pro každého kuřáka bez ohledu na věk nebo počet vykouřených cigaret. Úspěšnost je 70 až 80%.

http://www.stopnikotin.com/


bez náhledu

11 České bylinky - léčivky Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Bylinky a léčivé rostliny znaly už naše praprababičky. Léčivé bylinky mají totiž na lidské zdraví mnoho pozitivních účinků. Jsou tou nejstarší medicínou lidstva. Na stánkách je návod pěstování, stručné rady a využití bylinek.

http://www.ceskebylinky.cz/


bez náhledu

12 Gemmoterapie - léčba pupeny Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 20/100

Gemmoterapie je metoda uzdravování pomocí výtažků z pupenů. Tvoří část fytoterapie - léčení pomocí bylinek. Dozvíte se účinky extraktů, jak si léky doma připravit nebo doporučenou literaturu.

http://gemmoterapie.asp2.cz/


bez náhledu

13 Vasilčuk.cz - anatomie jemnohmotných těl Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 20/100

Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc. nabízí metody eniopsychologie založené na funkční anatomii jemnohmotných těl člověka s využitím poznatků moderní vědy. Rozvoj osobnosti a PSI-fenomenálních schopností, diagnostika, regenerace, pomoc při léčbě nemocí.

http://www.vasilcuk.cz/


bez náhledu

14 Studio pohoda - kineziologická poradna Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 20/100

Dagmara Heřmanská nabízí poradenskou činnost pro každého, kdo hledá příčiny svých potíží. Kineziologie One Brain a terapeutické masáže metoda Spinal Touch. Náprava dyslexií, dysgrafií a problémů s učením, potíží s vyjadřováním, závislostí a fóbií.

http://www.studiopohoda.eu/


bez náhledu

15 Energy poradna Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 40/100

Jsem terapeutka a s pomocí přístroje Supertronic pomáhám při řešení zdravotních potíží. Rovněž provádím Dornovu metodu a Breussovu masáž.

http://www.energy-poradna.info/


bez náhledu

16 Eft-ahc - energetické techniky emoční svobody Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 40/100

EFT je unikátní světová metoda odstranění negativních bloků v energetickém toku těla. Řešení nadváhy, deprese, strachu, zlozvyků, alergií, léčení nemocí na psychosomatickém podkladu. Pomoc v těžkých životních situacích a vyrovnání se s minulostí.

http://www.eft-ahc.cz/


bez náhledu

17 Čínská medicína - akupunktura, masáž Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Tradiční čínská medicína a reflexologie. Jako praktikantka tradiční čínské medicíny provádím akupunkturu (tělní i ušní), baňkování, moxování nebo masáž a také poskytuji doporučení týkající se stravování, cvičení a zdravého životního stylu.

http://www.cinskamedicina.com/


bez náhledu

18 Centrum Integrované Medicíny Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Nebojte se vyzkoušet přírodní či alternativní metody místo klasických léků. Odborné služby v oblastech alternativní medicíny: čínská medicína, homeopatie, aromaterapie, akupunktura a další.

http://www.cimed.cz/


bez náhledu

19 Naše bylinky - rady a návody na použití bylinek Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Informace o bylinkách, snad se vám budou některé rady hodit. Na co nám bylinky pomohou a návody na příprava čajů, nálevů, mastí a esencí. Najdete tu recepty na přípravu, bylinkových vín a likérů. Bylinky v kuchyni. Jedovaté bylinky a jiné zajímavé rady.

http://www.nasebylinky.estranky.cz/


bez náhledu

20 Homeoinstitut - homeopatická léčba Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Najdete zde informace o homeopatické léčbě, pomoc při akutních i chronických potížích jak fyzických, tak psychických. Homeopatická profylaxe na cesty, očkování, poradna kalsická i on-line. Informace pro Vás připravuje Václav Hrabák.

http://www.homeoinstitut.com/


bez náhledu

21 Psychoterapeutka - kineziologie, arteterapie Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Psycholog Mgr. Petra Částková nabízí ve své poradně alternativní psychoterapeutické metody, kterými jsou Arteterapie a Mandala života - kineziologie. Řeší zvládání stresu, úzkosti, fóbie, alergie, problém s komunikací, sexem a depresí. Též problémy s dětmi jako je hyperaktivita, dyslexie a pomočování.

http://www.psychoterapeutka.eu/


bez náhledu

22 Reiki energie - použití, význam, zkušenosti Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Stránky o univerzální léčivé energii Reiki. Přesně takový význam má japonské slovo rei-ki. Jsme jí obklopeni a kdokoli z nás jí může používat pro sebe i pro pomoc druhým.

http://www.reiki-energie.estranky.cz/


bez náhledu

23 Pyramida - sdružení léčitelů, reiki, výživa Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Pyramida.net je sdružení léčitelů a soustřeďuje se na několik oblastí alternativní medicíny, konkrétně na pyramidální terapii, mary staggs detox, reiki a chi-masáž. Dále provádí kompletní výživové poradenství a regenerační programy na redukci hmotnosti.

http://www.pyramida.net/


bez náhledu

24 Sebepoznání - kineziologická poradna Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Monika Žižková Kaniová provádí kineziologii - One Brain - uvolnění příčin fobií a závislostí, či jiných problémů a bloků v rozvoji osobnosti. Dále také Reiki - energetické léčení těla v působnosti psychické i fyzické. Diagnostika a doporučení nutričních potřeb jednotlivce.

http://www.sebepoznani.cz/


bez náhledu

25 Psychoterapie EFT - poradenství Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

PhDr. Jiřina Hloušková Vám nabízí pomoc z pohledu psychoterapie. Nabídku tvoří individuální psychoterapie, psychosociální poradenství, hypnoterapie a další metody. Více informací na internetové prezentaci.

http://www.psychoterapie-eft.cz/


bez náhledu

26 Centrum zdraví - odborná poradna Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

„Zapping“ je unikátní metoda likvidace parazitů v lidském těle, snížení nebo odstranění nutnosti užívání léků, odstranění příčin zdravotních problémů. Irisdiagnostika - zjištění zdravotního stavu z oční duhovky. Detoxikace a regenerace organismu.

http://centrumzdravi.webnode.cz/


bez náhledu

27 Irisdiagnostika - Mgr. Kateřina Konrádová Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Profesionální vyšetření vašeho zdravotního stavu celého těla z oční duhovky, panenky a bělma. Irisdiagnostika nehledá nemoci, ale jejich možné příčiny. Písemná zpráva s doporučením stravovací terapie a další alternativní léčby.

http://www.irisdiagnostika.eu/


bez náhledu

28 Čínská přírodní medicína - poradna o zdraví Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Ing. Vladimíra Hlusičková nabízí přírodní antibiotika bez vedlejších účinků na záněty. Uvádí účinné postupy léčby: posílení imunity, detoxikace, únava, migréna, bolesti zad a kloubů, vysoký tlak, cholesterol, nadváha, hormonální poruchy, cysty, rakovina. Konzultace zdarma.

http://www.cinskaprirodnimedicina.cz/


bez náhledu

29 Liwest.cz - tradiční čínská medicína Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Centrum firmy Li West Group, s.r.o. nabízí řadu tradičních metod čínské medicíny, jež vedou k zlepšení a uchování si dlouhodobého zdraví. Využívá tyto metody: akupunkturu, akupresuru, moxování, baňkování, čínské masáže s aromaterapií, fytoterapii a kosmetické služby.

http://www.liwest.cz/


bez náhledu

30 Energie bylin Phytochi - zkušenost klientů Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Značková směs čínských bylin pro řešení těžkých zdravotních problémů jako rakovina, alergie, neplodnost, astma, cukrovka, lupénka, plísně, bolesti zad a kloubů, krevní tlak a chronická únava. Na principu vyrovnání jin a jang zlepší a udržuje zdraví.

http://energiebylin.wz.cz/


bez náhledu

31 Spinal Touch - jemná terapeutická metoda Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Šetrná terapeutická metoda pro nápravu těžiště a držení těla, pro odstranění bolestí, následků zátěže a stresu. Objednání na terapii, kurzy Spinal Touch, kompletní informace o metodě, historie metody, diskusní fórum a seznam terapeutů v ČR.

http://www.spinaltouch.cz/


bez náhledu

32 Oberon diagnostika - biorezonance Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Centrum regenerace provozuje Mgr. Jana Říhová. K odhalení příčin nemocí a k jejich nápravě využíváme moderní diagnostický a terapeutický přístroj Oberon a speciální manuální terapie.

http://www.oberon-diagnostika.cz/


bez náhledu

33 Homeopatická poradna - alternativní léčba Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

RNDr. Jana Koudelová je homeopatka a cvičitelka jógy. Poskytuje pomoc a dlouhodobé vedení při chronických onemocněních, v oblasti zdravého životního stylu, přípravy k porodu a cvičení v těhotenství.

http://www.homeoporadna.com/


bez náhledu

34 Athelas Reiki - alternativní terapeutické služby Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Alena Olšanová nabízí na stránkách různé druhy masáží a alternativní terapeutické služby. Zasvěcení a terapie Reiki, diagnostika automatickou kresbou, pracovní konstelace, mandaly, energetické úbytky, SRT a energetické esence. Praha 5 - Smíchov

http://www.athelas-reiki.cz/


bez náhledu

35 Tesenisis.cz - alternativní medicína Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Blažena Mottlová se zabývá problémy klientů na úrovni těla i duše. K diagnostice používá automatickou kresbu, tarot a numerologii. K řešení užívá kineziologii, Reiki, čínskou medicínu a masáže. S pomocí magických rituálů očišťuje auru osob i prostorů.

http://www.tesenisis.cz/


V této sekci bylo nalezeno: 64 položek
zobrazeno 1 - 35

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy
stránka: 1 | 2 | další >


Internetový obchod Hemi-sync.cz - Meditační a relaxační hudba na CD
 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí