Úvodní stránka > Alternativní weby a transformační odkazy

V této sekci bylo nalezeno: 7 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Nový finanční systém a GESARA se blíží 1/4 Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Soubor zákonů GESARA je základem pro nový finanční systém, který už vzniká. Ing Jaroslav Tichý srozumitelnou formou vysvětlí o co jde a co se v zákulisí v současné době děje. Jak probíhá přechod na novou měnu a v jak zlodějském a tyranském peněžním systému jsme dosud byli drženi. Živě vysíláno 19.05.2022, Andrea Zprávy z galaxie.

https://www.youtube.com/watch?v=47m6XhzFxa0&t=671s


bez náhledu

2 Policejní komando v 5h ráno rozbilo dveře a vniklo do soukromí Nely Liskové Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Nela Lisková mluví o tom jak české policejní komando rozbilo vstupní dveře a vniklo do jejího soukromí v 5 ráno. Na žádost Ukrajiny dostala česká občanka předvolání k výslechu aby zodpověděla 40 otázek co zajímají ukrajinské úřady. Taky si myslíte že by stačilo poslat jí dopis aby se dostavila? No a vidíte, nestačilo, museli na to poslat policejní komando. Pojďte si poslechnout jak naše policie pomáhá a chrání naše občany.

https://odysee.com/@radiosvstudiotapinradio:5/nelaliskova-7:3


bez náhledu

3 Investování do SkyWay je Vaše příležitost získat podíl a dividendy v dopravní společnosti Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Investovat do SkyWay může každý. Je to Vaše příležitost získat podíl v prudce se rozvíjející dopravní společnosti. SkyWay je financován na základě modelu crowdfunding, což umožnuje investovat malé částky velkému množství drobných investorů. Proto každý může přispět k rozvoji projektu, získat podíly ve společnosti a pobírat dividendy z realizace.

https://skyway.link-stats.site/forinvestors/


bez náhledu

4 Vizualizace 360° zkušebního centra strunové dopravy SkyWay Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Vizualizace 360° EkoTechnoParku, ve zkušebnímu centru strunové dopravy SkyWay. Provoz je ekologicky čistý, rychlost až 500 km/h, nevytváří dopravní zácpy. Vydejte se na prohlídku EkoTechnoParku v Bělorusku. Podívejte se na video 360°, jak funguje technologie SkyWay.

https://360.link-stats.site/


bez náhledu

5 Přichází Slovanské jaro na cestě k Probuzení Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Prvním krokem na cestě k Probuzení je odpojení se od mainstreamového proudu lží a odmítnutí manipulace v jakékoli podobě. Není žádný důvod dál si nechat předkládat falešnou, dezinformační realitu. Slované na Zemi žili dávno před prvními křesťany a jako obrovský národ měli kulturu, jazyk, písmo a víru rozvinutější, než pozdější židokřesťané, kteří nás spoutali do otroctví svým náboženským kultem.

https://www.slovanstvi.cz/


bez náhledu

6 Supermoderní strunové tratě mohou být postaveny v Nigérii a SAE Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Vydání The National zveřejnilo článek o testování nákladních modelů strunové dopravy v Sharjah (Šardžá je třetí nejlidnatější město ve Spojených arabských emirátech) a budování adresných projektů. Zahájení zkoušek kontejnerové dopravy v Sharjah se plánuje v prosinci 2022 nebo v lednu 2023. Délka trati 2,4 km umožní vozidlu zrychlit na pouhých 120 km/h, přičemž vozidla strunové dopravy mohou jezdit až 500 km/h pokud je trať dostatečně dlouhá.

https://links.link-stats.site/


bez náhledu

7 Dotek hvězd Denisa Celesta a Michal Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Na webu Dotek hvězd nabízíme služby. Denisa Celesta: Vytváření spojení mezi lidstvem a rostlinnou říší, harmonizování těla a duše, aktivování hvězdných duší a propojování s rodinou duše, terapeutická a konzultační činnost s jednotlivci. Michal: Nabízím službu harmonizování energie. Pracuji v hlubokých energetických úrovních. Kdo cítí, že ladí s mým záměrem, může se objednat.

https://www.dotekhvezd.cz/


V této sekci bylo nalezeno: 7 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí