Úvodní stránka > Internetový obchod > Zdraví, Přírodní léčiva > Zdravotní pomůcky a potřeby > Cocky-domu.cz - levné kontaktní čočky

Detail internetového obchodu

Detail obchodu ze sekce: Zdravotní pomůcky a potřeby

23
Cocky-domu.cz - levné kontaktní čočkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Prodáváme levné kontaktní čočky a příslušenství s řadou slev, akcí a výhodných cen. Expresní doručení do 24h po ČR a do 3h po Praze. Využijte množstevní slevy, poštovné za zboží nad 1600 Kč zdarma a doručení až k Vám domů. Osobní odběry v Praze, Brně a Ostravě.

  • URL: http://www.cocky-domu.cz/
  • Datum přidání: 30.05.2008
  • Počet návštěv 76 (od 20.08.2010)
  • PageRank: 3/10, S-rank: 40/100

Plocha pro reklamu

 

V sekci Zdravotní pomůcky a potřeby dále doporučujeme internetové obchody:

Zptech.cz - zdravotnické potřeby, prodejPageRank: 2/10S-rank: 40/100

Internetový obchod firmy ZP-TECH, s.r.o. nabízí široký sortiment kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené. Půjčovna zdravotnických potřeb. Objednat můžete zdravotnické a rehabilitační potřeby, sedací vaky, zahradní nábytek a další doplňkový sortiment.

http://www.zptech.cz/

Najezdovky.cz - nájezdové rampy a ližiny pro vozíčkářePageRank: 0/10S-rank: 0/100

Nabízíme k prodeji kvalitní nájezdové rampy a ližiny určené především pro vozíčkáře k překonání menších výškových bariér. Rampy i ližiny lze využít také jako nájezdy pro kola a kočárky. Na rampy lze čerpat příspěvek na zvláštní pomůcky.

http://www.najezdovky.cz/

Bio-nano.cz - od bylin až po nanoochranuPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Internetový obchod prodává prádlo se stříbrem, impregnace tekutým sklem na všechny povrchy, antigrafitti. Čaje starých českých léčitelů, jednodruhové byliny, konopí a kosmetika. Domácí solná jeskyně SALIN S2, SALIN PLUS. Vyhřívané oděvy, koloidní stříbro.

http://www.bio-nano.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh