Úvodní stránka > Zdroje informací > Technika > F. Dokoupil - digi TV, přijímací technika

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Technika

31
F. Dokoupil - digi TV, přijímací technikaPageRank: 0/10S-rank: 0/100

DVB neboli digitální vysílání televize je zcela nový způsob přenosu televizního signálu, než jaký byl používán doposud. Ve stručnosti to znamená, že obraz, zvuk a popřípadě další doprovodné služby (např. teletext), jsou přenášeny v digitální podobě. Set top boxy, DVB-S a DVB-T technika, přijímače, paraboly, LNB, CI moduly a příslušenství.


Plocha pro reklamu

 

V sekci Technika dále doporučujeme:

Pračky.cz - informační web o pračkáchPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Poradíme jak vybrat pračky a sušičky. Recenze na výrobky, novinky na trhu, technologie a inovace. Diskuze, uživatelské tipy a hodnocení výrobků. Info co potřebujete vědět před nákupem a pro praní a sušení. Informační web o pračkách a sušičkách.

http://www.pracky.cz/

Katalogmonitoru.cz - CRT a LCD monitoryPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Katalog monitorů je přední databází monitorů na českém internetu. V katalogu naleznete aktuální i starší modely CRT a LCD monitorů, plazmové a LCD televizory od světoznámých výrobců jako jsou Acer, Dell, Eizo a Philips.

http://www.katalogmonitoru.cz/

Mve.energetika.cz - vodní pohonyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Malé vodní pohony od historie do současnosti, stručná encyklopedie i rady pro šikovné ruce. Malá encyklopedie určená všem, kteří se chtějí amatérsky věnovat využití vodní síly pro radost a potěšení.

http://mve.energetika.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh