Úvodní stránka > Peníze > Banky, Kurzy, Finance > Finanční kurzy - poptávka prostřednictvím EduCity

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Banky, Kurzy, Finance

16
Finanční kurzy - poptávka prostřednictvím EduCityPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Portál s nabídkou kurzů z oblasti financí a bankovnictví, administrativy, auditu, cla, controllingu, mezd, pojištění a další finanční kurzy. Vybírat lze z nabídky veřejných kurzů či přímo oslovit vzdělávací firmy s konkrétním požadavkem na kurz na míru pro Vás či Vaši firmu. Zadejte poptávku kurzu prostřednictvím EduCity a ušetřete až 30% z ceny finančního kurzu.


Plocha pro reklamu

 

V sekci Banky, Kurzy, Finance dále doporučujeme:

PaySec - internetový platební systémPageRank: 6/10S-rank: 60/100

Československá obchodní banka, a.s. pro Vás připravila platební systém PaySec, který umožňuje jednoduše, pohodlně a bezpečně nakupovat na internetu, třeba v eshopu nebo na aukcích. S kontem přijímáte platby a můžete platit kdykoliv online.

http://www.paysec.cz/

Citibank Česká republikaPageRank: 6/10S-rank: 20/100

České stránky Citibank, internetové bankovnictví a nabídka finančních služeb. CitiBusiness - služby pro malé a střední podniky, Korporační banka - služby pro korporace a finanční instituce.

http://www.citibank.com/czech/

mBank - banka nové generacePageRank: 5/10S-rank: 90/100

Moderní banka v ČR. Bez poplatků za vedení účtu, příchozí i odchozí platby. Spořící bankovní účet úrok 3,5% p.a. pro každého. Založení a správa zdarma, výběr kdykoliv a bez limitů. Platební karta Visa Classic zdarma. mHypotéka s unikátními parametry.

http://www.mbank.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh