CD pro změněné stavy vědomí, relaxaci a meditaci, Novinky roku 2006

Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute

Na této stránce najdete seznam CD přidaných do obchodu Hemi-sync.cz v roce 2006.

Jedná se o CD s audio technologií Hemi-sync®, která pozitivně ovlivňuje lidské vědomí a je využitelná v mnoha oblastech práce s lidskou myslí.

Má silný účinek při cíleném cvičení mysli, osobním rozvoji a změně vzorů chování. Poskytuje hluboký zážitek při různých cvičeních, počínaje relaxací až po velmi hlubokou meditaci. Pomocí synchronizace mozkových hemisfér uvádí posluchače do rozšířených stavů vědomí, otevírá bránu do neznámých částí mysli a vytváří vhodné podmínky pro mimotělesnou zkušenost. Zvedá stavidla současné reality a dává možnost ke zkoumání změněných stavů vědomí. Mnoho osob na celém světě, včetně vědeckých kapacit, dosáhlo pomocí této audio technologie zážitek opuštění těla.
Objevitelem této audio technologie je
Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute


Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Metamusic® (Metahudba).

CD v kategorii Metahudba jsou neverbální a tedy vhodná pro každého kdo chce tuto audio technologii vyzkoušet.

Hudba Metamusic® CD Between Worlds (Mezi světy)
Metahudba - CD Between Worlds Jedinečné putování do snového světa šamanů. Úchvatná hudba Dona Peyota a Naaska je skombinována s Hemi-Sync® a zavede Vás na cestu do vašeho nitra. Zvuky dešťového pralesa přispívají k navození fantaskní organické atmosféry. Čas ustoupí do pozadí, svět přestane existovat a objeví se živé obrazy. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme poslouchat tuto experimentální skladbu vcelku při jednom sezení a v zatemněném meditativním prostředí. Nástroje: bambusová píšťala, flétny, mbira, syntetizátor, domorodé zpěvy, šamanské bicí nástroje a exteriérové nahrávky.
Způsoby využití Změněné stavy vědomí, meditace, duchovní rozvoj, šamanská hudba.
Odkaz do obchodu CD Between Worlds (Mezi světy) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Breakthrough (Průlom pro vrcholový výkon)
Metahudba - CD Breakthrough Překonejte náročné duševní úkoly pomocí optimistické elektronické hudby Michaela Mariclea a Hemi-Sync®. Rychlé tempo a dynamické rytmy Miracleovy povznášející skladby podporují rychlejší beta vzory Hemi-Sync® složené pro vrcholový výkon, dokonalé učení a tvořivý proud. Zvětšete svou duševní produktivitu, paměť a schopnost učení při poslechu tohoto uměleckého výtvoru. Breakthrough může napomoci při poruchách soustředění a hyperaktivitě, dyslexii a při jiných nesnázích v učení.
Způsoby využití Soustředěná pozornost, hyperaktivita, poruchy pozornosti, učení, koncentrace.
Odkaz do obchodu CD Breakthrough (Průlom pro vrcholový výkon) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Dreamcatcher - Lovec snů)
Metahudba - CD Dreamcatcher Sny jsou branami do duše. Jemně vplujte do mystického stavu snů pomocí této uklidňující, rozléhající se hudby, uklidňujících zvuků vody a Hemi-Sync®. Don Peyote a Naasco vnesli do této všestranné skladby své šamanské motivy. Při opakovaném použití přispívá Dreamcatcher k hlubokému posilňujícímu spánku. Může se rovněž použít pro masážní terapii, pro léčivé procedury s jemnou energií nebo pro účinnou meditaci ve stavu na pomezí spánku a bdělosti. Nástroje: harmonické zvuky, monotónní šumy, syntetizátor a exteriérové nahrávky vody a velrybího volání.
Způsoby využití Posilňující spánek a sny, masážní terapie, meditace, léčebné procedury s jemnou energií, hudba na šamanské motivy.
Odkaz do obchodu CD Dreamcatcher - Lovec snů) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Eternity Within (Uvnitř věčnosti)
Metahudba - CD Eternity Within Setkání s Vaším vnitřním vyšším Já za pomoci procítěné skladby Franka Danny a Hemi-Sync®. Nadpozemská hudba nahrávky Eternity Within byla inspirována vlastní zkušeností Roberta Monroea, kterou popsal v knize Návrat k pramenům, jenž je závěrečnou knihou klasické trilogie pojednávající o stavech mimo tělo. Monroeova setkání a komunikace se svým vnitřním Já (které označuje jako jeho "Já-Tam") jsou pro mnohé základem odhalení své podstaty na cestě sebeobjevování a osobní proměny. Nástroje: analogové a digitální syntetizátory.
Způsoby využití Změněné vědomí, meditace a duchovní rozvoj, osobní růst.
Odkaz do obchodu CD Eternity Within (Uvnitř věčnosti) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Hemi-Sync® In Motion (Hemi-Sync® v pohybu)
Metahudba - CD Hemi-Sync® In Motion Získejte maximum ze svého tance či každodenního tréninkového cvičení s pomocí této energické elektronické hudby a Hemi-Sync®. Dynamické rytmy J. S. Eppersona se kombinují s novým využitím Hemi-Sync®, a tak Vás nabíjejí mocnou energií, když to potřebujete. Použijte tuto pronikavou skladbu k tanci, k běhání, každodennímu cvičení, anebo si ji prostě pusťte, když doma uklízíte. Obsahuje krátké stopy k rozproudění i ke zklidnění.
Způsoby využití Tanec, tréninková cvičení, fitness a sporty, získání energie.
Odkaz do obchodu CD Hemi-Sync® In Motion (Hemi-Sync® v pohybu) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Lightfall (Vodopád světla pro soustředěnou pozornost a koncentraci)
Metahudba - CD Lightfall Pojednání Tak pravil Zarathustra se často spojuje s intelektuálními i technologickými pokroky lidstva stejně tak jako jeho využití v 2001: Vesmírná odysea. Lightfall je současná interpretace Straussových klasických děl spolu s Bachovým Air on A G String a Prelude in C. Skladbu složila talentovaná Lenore Paxtonová, která hraje na klávesy, a Philip Siadi, který hraje na kytaru. Lightfall obsahuje frekvence Hemi-Sync® podporující koncentraci, jež slouží k dosažení duševních stavů vedoucích k maximálním výkonům a mohou pomoci při problémech se soustředěním a hyperaktivitě, při dyslexii a dalších nesnázích v učení.
Způsoby využití Soustředěná pozornost, hyperaktivita, poruchy pozornosti, učení, koncentrace.
Odkaz do obchodu CD Lightfall (Vodopád světla nebo Světlopád) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Oasis (Oáza klidu)
Metahudba - CD Oasis Objevte oázu klidu pomocí této hluboce jímavé hudby polského skladatele Andrzeje Rejmana a Hemi-Sync®. Rejman, jenž je mezinárodně známý pro jedinečné esence a pocity, které vkládá do své hudby, spojuje středoevropský romantický styl s novoklasicistními způsoby a přetváří je v tuto povznášející skladbu. Tato nadčasová kompozice inspirovaná krásou a tajemstvím přírody Vám poskytne bezpečné přístaviště v moři denních starostí. Oasis je rovněž vhodná ke stimulaci tvořivosti a kreativity. Nástroje: klávesy, piáno, syntetizátor, strunový systém, zvonky, elektrická a akustická kytara.
Způsoby využití Tvořivost, představivost, relaxační hudba.
Odkaz do obchodu CD Oasis (Oáza klidu) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Reflections (Zrcadlení)
Metahudba - CD Reflections Vylaďte propojení mezi tělem, myslí a duchem za pomoci této hudby Ricka Borgiy a Hemi-Sync®. Léčebná hudba je starobylým uměním. Řekové i Římané vnášeli tuto hudbu do svých lázní kvůli uklidňujícímu rytmu, kterým doplňovali umění dotyku. Reflections odráží tyto starověké praktiky, které vytvářejí uklidňující prostředí pro zesílení energetických a léčebných doprovodných účinků. Oddejte se jemným a povznášejícím rytmům, jež Vám nabízí Reflections, a zdokonalte tak svou masážní terapii, léčebné procedury s jemnou energií nebo je použijte k vytvoření dokonalého meditativního prostoru vhodného pro vnitřní přemítání. Nástroje: syntetizátor a exteriérové zvuky přírody.
Způsoby využití Relaxační hudba, meditace, masáže a masážní terapie, léčebné procedury s jemnou energií.
Odkaz do obchodu CD Reflections (Zrcadlení) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Revelations (Odhalení)
Metahudba - CD Revelations Otevřete cesty vedoucí ke zvýšení Vaší kreativity pomocí této vášnivé hudby a Hemi-Sync®. Talentovaní hudebníci kmene Věšteckého společenství v Seattlu jsou známí pro svou schopnost umělecky ztvárnit širokou paletu atmosférických textur; od kontemplativní hudby vnitřního rozjímání až po pulsující taneční rytmy. Revelations je kompilací elektronické hudby, která Vás osvěží jako jemný vánek a jež Vám navodí hluboké uvolnění, inspiraci a kreativní pohledy. Složili hudebníci kmene Věšteckého společenství: Kevin Hills, Osiris Indriya, Michael Manahan, Michael Maricle, Jake Perrine a Travai Wells.
Způsoby využití Inspirace a tvořivost - kreativita, relaxační hudba.
Odkaz do obchodu CD Revelations (Odhalení) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD The Shaman’s Heart (Šamanovo srdce)
Metahudba - CD The Shaman’s Heart Šamanismus je starověký duchovní systém, jenž Vám pomáhá zachovat srdce na pravém místě navzdory nepřízni osudu – známka spirituální vyspělosti, kterou Don Juan nazýval cestováním "se srdcem". Okouzlující šamanské melodie Byrona Metcalfa a hudebníka Steva Roache se kombinují s Hemi-Sync® tak, že Vás zavedou do nekonečné dimenze prostoru srdce. Pro optimální výsledky doporučujeme poslouchat tuto empirickou skladbu vcelku při jednom sezení a v zatemněném meditativním prostředí. Nástroje: buvolí a rámové bubny, hybridní tomy, bambusová píšťala, okaríny, udu, šamanská chřestidla a bicí nástroje.
Způsoby využití Meditace a duchovní rozvoj, šamanská hudba.
Odkaz do obchodu CD The Shaman’s Heart (Šamanovo srdce) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Tranquility (Klid - Vyrovnanost)
Metahudba - CD Tranquility Dostaňte svou náladu do vyrovnaného stavu pomocí smyslového spojení hudby Západu a Východu, která je zkombinována s Hemi-Sync®. Velkolepě složené a znamenitě provedené Sihonovy melodie splétají dohromady indiánskou hudbu se západními hudebními formami v tomto uklidňujícím zvukovém panoramatu Hemi-Sync®. Exotické rytmy indických bubínků smíchané s oblíbenými flétnovými pasážemi Paula Vornhangena okořeňují tuto úchvatnou skladbu a vdechují do ní city. Hlavní kouzlo skladby Tranquility spočívá v rafinované a nevyřčené výzvě k jednotě Východu a Západu, k duchovnímu vědomí a světovému míru. Nástroje: Paul Sihon hraje na indické bubínky, bicí a syntetizátory; Paul Vornhagen na flétny, okarínu, klarinet, píšťalu a saxofon.
Způsoby využití Relaxační hudba.
Odkaz do obchodu CD Tranquility (Klid - Vyrovnanost) - k dispozici hudební ukázka

Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Mind Food® (Potrava pro mysl).

V kategorii „Potrava pro mysl” jsou některá CD neverbální, ale většina z nich obsahuje anglické verbální vedení.

Cvičení mysli Mind Food® CD Hemi-Sync® Relaxation (Relaxace s Hemi-Sync®)
Potrava pro mysl - CD Hemi-Sync® Relaxation Zažijte naprosté uvolnění pomocí tohoto cvičení Hemi-Sync® verbálně vedeného dr. C. Normanem Shealym. V Hemi-Sync® Relaxation je užita pokročilá relaxační technika spolu s audio signály Hemi-Sync®, jež vás zavedou do hlubokého receptivního stavu relaxace. V tomto stavu uslyšíte pozitivní prvky, jež napomáhají zdraví a tělesné i duševní pohodě. Dr. Shealy coby průkopník alternativní medicíny pomohl mnoha lékařům plněji pochopit sílu propojení mysli a těla a jeho vliv na nabytí a obnovu zdraví po otřesu, jako je chirurgický zákrok či život ohrožující choroba.
Způsoby využití Relaxační hudba, celkové zdraví.
Odkaz do obchodu CD Hemi-Sync® Relaxation - anglické verbální vedení
Cvičení mysli Mind Food® CD The “SO” Chord with Hemi-Sync® (Souzvuk “SO” s Hemi-Sync®)
Potrava pro mysl - CD The “SO” Chord with Hemi-Sync® The "SO" Chord je jedním z mnoha pojetí formativního zvuku Stvoření, vycházejícího z "Prázdna". Ve spojení s Hemi-Sync® tvoří "SO" Chord Barryho Osera dokonalé akustické pozadí, jež podporuje empirickou meditaci. Při poslechu silné vibrační harmonie The "SO" Chord se může objevit jakýkoli zvuk (mnohdy lze slyšet hudbu, která není součástí nahrávky). Obnovte rovnováhu a harmonii své mysli i svého těla pomocí tohoto jedinečného meditativního nástroje. Pro optimální výsledky doporučujeme poslechnout vcelku při jednom sezení a v zatemněném meditativním prostředí.
Způsoby využití Meditace a duchovní rozvoj.
Odkaz do obchodu CD The “SO” Chord with Hemi-Sync® (Souzvuk “SO” s Hemi-Sync®) - neverbální
Cvičení mysli Mind Food® CD A Unicorn Named Georgia (Jednorožec jménem Georgia)
Potrava pro mysl - CD A Unicorn Named Georgia Kdysi dávno žil ve vzdálené zemi, v níž se počínají kouzelné příběhy a pohádky, jeden velmi zvláštní jednorožec jménem Georgia. Jednorožec Georgia toužil být jako jeho kamarádi, avšak jako jediný se narodil se zlatým rohem a kamarádi se mu smáli, ale jen do té doby, co jeho zářivý zlatý roh zachránil den. První stopa obsahuje kouzelnou pohádku na dobrou noc, kterou vypráví Morgan Mackenzie-Perkinsová, autorka, spolu s frekvencemi Hemi-Sync®, jež podporují dokonalé spaní, a tak jemně přivedou vaše dítě do hlubokého a vydatného spánku. Druhá stopa obsahuje uklidňující zvuky oceánského příboje (růžový šum) spolu s frekvencemi Hemi-Sync®, které zdokonalují spánek.
Způsoby využití Pohádka na dobrou noc pro děti v angličtině.
Odkaz do obchodu CD A Unicorn Named Georgia (Jednorožec jménem Georgia)

Nové tituly s technologií Hemi-Sync® v kategorii CD série (Tituly obsahují několik CD).

V kategorii „CD série” jsou mimo „Kolekce masážní terapie”, všechny tituly s anglickým verbálním vedením.

Kategorie CD série Network of Light Series (Série Síť světla)
Network of Light Series Dr. C. Norman Shealy coby průkopník alternativní medicíny pomohl mnoha lékařům plněji pochopit sílu propojení mysli a těla a jeho vliv na nabytí a obnovu zdraví po otřesu, jako je chirurgický zákrok či život ohrožující choroba. Každé z těchto čtyř cvičení ve vzájemně propojené sérii Network of Light bylo namluveno Dr. Shealym. Tato cvičení která používají pokročilou relaxační techniku spolu s audio signály Hemi-Sync®, jež jsou zakomponovány do výrobků společnosti Monroe Products, Vás zavedou do hlubokého receptivního stavu relaxace. Tento receptivní stav relaxace bude pro Vás něco jako „spínač”, pomocí něhož zapnete svou vnitřní světelnou síť.
Způsoby využití Chirurgické zákroky, celkové zdraví.
Odkaz do obchodu Network of Light Series (Série Síť světla) - verbálně vedené 4 CD, návod v angličtině

Další informace o Hemi-Sync®


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí