Nová CD která umožňují zažívat změněné stavy vědomí, Novinky roku 2007

Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute

Na této stránce najdete seznam CD přidaných do obchodu Hemi-sync.cz v roce 2007.

Jedná se o CD s audio technologií Hemi-sync®, která pozitivně ovlivňuje lidské vědomí a je využitelná v mnoha oblastech práce s lidskou myslí.

Má silný účinek při cíleném cvičení mysli, osobním rozvoji a změně vzorů chování. Poskytuje hluboký zážitek při různých cvičeních, počínaje relaxací až po velmi hlubokou meditaci. Pomocí synchronizace mozkových hemisfér uvádí posluchače do rozšířených stavů vědomí, otevírá bránu do neznámých částí mysli a vytváří vhodné podmínky pro mimotělesnou zkušenost. Zvedá stavidla současné reality a dává možnost ke zkoumání změněných stavů vědomí. Mnoho osob na celém světě, včetně vědeckých kapacit, dosáhlo pomocí této audio technologie zážitek opuštění těla.
Objevitelem této audio technologie je
Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute


Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Metamusic® (Metahudba).

CD v kategorii Metahudba jsou neverbální a tedy vhodná pro každého kdo chce tuto audio technologii vyzkoušet.

Hudba Metamusic® CD Angel Paradise (Ráj andělů)
Metahudba - CD Angel Paradise Staňte se svědky propojení pozemské a nebeské říše za zvuků andělské harfy Erika Berglunda a Hemi-Sync. Berglundovy andělské skladby si zasloužily mezinárodní obdiv kvůli daru transformace a díky božské léčivé síle. Nebeská energie vyzařuje skrze krystalicky čisté tóny Berglundovy irské harfy, jež navozuje interdimenzionální spojení s Duchem. Andělé jsou citlivá stvoření a díky melodiím obsaženým v této Berglundově skladbě se andělská citlivost propojí s lidskými pocity přímo během procesu transformace. Angel Paradise (Ráj andělů - nebo - Andělský ráj) je určen pro masáže, pro práci s léčivou energií i pro hlubokou experimentální meditaci. Použité nástroje: irská harfa.
Způsoby využití Masáže a práce s léčivou energií, hluboká meditace.
Odkaz do obchodu CD Angel Paradise (Ráj andělů) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Breath of Creation (Závan stvoření)
Metahudba - CD Breath of Creation Staňte se citlivějšími a emotivnějšími za přispění starověkých zvuků nástroje „huaca“ a Hemi-Sync®. „Huaca“ je jihoamerické domorodé pojmenování pro cokoli svatého či posvátného a posvátný zvuk závanu, jež proudí skrze vypálený jíl, vyvolává takový pocit blaženosti. Již po tisíce let využívají takřka všechny kultury dechové nástroje k rituálům i k léčení. Huaca se třemi komorami, díky nimž lze docílit tří různých harmonických zvuků, je převratné oživení této tradice. Oblíbené a nádherné skladby s nástrojem huaca, jaké předvádí Alan Tower, mají jednotnou původní kvalitu již po staletí. Použité nástroje: huaca.
Způsoby využití Relaxace, meditace, léčebné procedury s jemnou energií.
Odkaz do obchodu CD Breath of Creation (Závan stvoření) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Desert Moon Song with Hemi-Sync® (Píseň pustého Měsíce)
Metahudba - CD Desert Moon Song with Hemi-Sync® „Klasická“ pocta posvátné a očišťující energii pouště spolu s Hemi-Sync®. Desert Moon Song Deana Evensona je jednou z prvních nahrávek vzdávající hold poušti. Tóny stříbrných píšťal domorodců odrážejí vzdálené volání kojotů. Harfy a syntetizátory navozují pocity rozlehlé krajiny, tajemna a vnitřního klidu. Jedinečné spojení instrumentálních tónů se zvuky přírody spolu se sborovým kvákáním pářících se žab za soumraku doplňuje tento léčivý cyklus. Indiánský chvalozpěv dešti předvádí starší člen kmene Hopiů David Monoyne. Použité nástroje: stříbrné a domorodé píšťaly, harfa, kytara, syntetizátor, bicí nástroje, zvuky přírody.
Způsoby využití Získání energie, relaxační hudba, meditace a duchovní rozvoj.
Odkaz do obchodu CD Desert Moon Song with Hemi-Sync® (Píseň pustého Měsíce) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD The Dreaming Gate (Brána snů)
Metahudba - CD The Dreaming Gate Vstupte do šamanského snění díky uchvacující Inlakeshově hře na bambusovou píšťalu didgeridoo a Hemi-Sync®. Rob Thomas a Tanya Gerardová se inspirovali kmenovými kulturami a ceremoniální hudbou z celého světa. Velmi vysokou úrovní, jíž dosáhli, potěší příznivce duchovně povzbuzující bambusové píšťaly didgeridoo. Za použití dalších „snových“ nástrojů tajemně staví zvukovou bránu do The Dreaming Gate (Brány snů). Vystupte ze své každodenní reality a vejděte do magického prostoru. Vítejte ve snu! Použité nástroje: bambusová píšťala didgeridoo, tibetské lesní rohy, gamelanské gongy, cello, indické bubínky, bubny, hlasový doprovod (stopy 1 a 9), domorodé zpěvy a složitě strukturované zvukové palety.
Způsoby využití Získání energie, šamanská hudba, změněné stavy vědomí, meditace.
Odkaz do obchodu CD The Dreaming Gate (Brána snů) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Radiance (Záře)
Metahudba - CD Radiance Nechejte svou duši, aby došla do nadpozemského domova za tónů Aeoliahovy vysokofrekvenční hudby a Hemi-Sync®. Aeoliah je znám po celém světě díky své léčivé a povznášející hudbě, jež podněcuje tělo, mysl i ducha. Radiance spojuje uklidňující a transcendentální účinky hudby Aeoliah a mocné meditační frekvence Hemi-Sync®, čímž vás přivede do vyšších rozšířených stavů vědomí. Duchovní spojení, jež tato božská skladba usnadňuje, vzbuzuje emoce a vyvolané pocity jsou velmi jímavé a hluboké. Určeno pro masáže, práci s léčivou energií a pro hlubokou experimentální meditaci. Použité nástroje: klavírní syntetizátory, píšťala, hlas a andělský sbor.
Způsoby využití Vyšší rozšířené stavy vědomí, hluboká meditace, masáže, práce s léčivou energií.
Odkaz do obchodu CD Radiance (Záře) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD River Dawn: Piano Meditations (Svítání u řeky: Rozjímání s klavírní hudbou)
Metahudba - CD River Dawn: Piano Meditations Potěšte se velmi komorními klavírními meditacemi Catherine Marie Charltonové a Hemi-Sync®. Překvapivé, hluboké a procítěné emoce navozené titulem River Down vzbuzují jedinečné spojení síly a něžnosti, které uklidňuje a povzbuzuje duši. Klávesy, na něž Charltonová mistrně hraje, se proplétají touto smyslnou a vášnivou skladbou a vy máte pocit, že toto dílo Charltonová hraje pouze pro vás. Jemná, ale výrazná skladba River Down je určena k tomu, abyste se oprostili od stresu, a rovněž vytváří inspirativní zvukové pozadí pro meditaci. Použité nástroje: klavír.
Způsoby využití Meditace, relaxace.
Odkaz do obchodu CD River Dawn: Piano Meditations (Svítání u řeky: Rozjímání s klavírní hudbou) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Spirit Gathering (Duchovní shromáždění)
Metahudba - CD Spirit Gathering Další titul autora The Shamans Heart! Překročte hranice času a prostoru pomocí domorodých šamanských bubnů, na něž hraje Byron Metcalf a Hemi-Sync®. Původní multidimenzionální klasická skladba Not Without Risk byla přetvořena v dílo Spirit Gathering. Spojité rytmy této ukázky vrcholného umění domorodých kmenů vás zavede do středu prvotní síly, z níž se rodí veškerý mysticismus, a pomůže vám posunout hranice vlastní reality. Použité nástroje: bubny a další bicí nástroje, píšťaly, okaríny, bambusová píšťala didgeridoo, syntetizátory a klávesy, hlas, zvukové atmosféry a zvuky přírody.
Způsoby využití Meditace a duchovní rozvoj, šamanská hudba, změněné stavy vědomí.
Odkaz do obchodu CD Spirit Gathering (Duchovní shromáždění) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Star Spirits with Hemi-Sync® (Hvězdní duchové)
Metahudba - CD Star Spirits with Hemi-Sync® Uchvacující spojení píšťaly domorodých Indiánů, hluboce uklidňujících zvuků přírody a Hemi-Sync®. Až uslyšíte tuto hudbu, jejíž autoři jsou členové skupiny Geralda Marokea Ancient Brotherhood, spolu se šumem vln oceánu, zurčících potoků a vodopádů, veškeré napětí i všechen stres opustí vaše tělo. Cvrlikání cvrčků a zvuky žáby listovnice a další noční zvuky spolu s jemnými údery srdce objevující se v sekundových intervalech zintenzívní vaše uvolnění. Používejte pro masáže a pro práci s tělesnou energií a též vždy, když se cítíte unaveni a potřebujete získat energii. Použité nástroje: píšťaly domorodců, syntetizátory, zvuk srdce a zvuky přírody.
Způsoby využití Relaxace, získání energie, zbavení se stresu a uvolnění, masáže, práce s jemnou tělesnou energií.
Odkaz do obchodu CD Star Spirits with Hemi-Sync® (Hvězdní duchové) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Touching Grace (Dotyk Boží přízně)
Metahudba - CD Touching Grace Spojte se s mystickou říší pomocí inspirující hudby autorky Armoraey Dreamseedové a Hemi-Sync. Původní název skladby Touching Grace byl Antahkarana, jímž jsme vyjádřili poctu starověkému léčivému a meditačnímu symbolu, který se používá v Tibetu a v Číně již tisíce let. Antahkarana coby vizuální symbol se používal pro spojení se s vlastním Vyšším Já. Podobně i Touching Grace je určen pro usnadnění spojení s duchovní podstatou skrze zvuk a hudbu. Používejte pro masáže, pro práci s léčivou energií či pro hlubokou experimentální meditaci. Nástroje: píšťala, harfa, bicí, himalájské mísy, bambusové píšťaly didgeridoo, andělské hlasy, zvukové palety a zvuky přírody.
Způsoby využití Masáže, práce s jemnou energií, hluboká meditace a duchovní rozvoj.
Odkaz do obchodu CD Touching Grace (Dotyk Boží přízně) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Vision Quest (Výprava představivosti)
Metahudba - CD Vision Quest Překročili jste hranice Posvátného kruhu a jste obklopeni kmenovými staršími hned na počátku vizuální výpravy (Vision Quest). Posvátné bubnování se odráží v hlubinách vaší duše a vaše energie se prolíná s energií všeho existujícího. „U-Tao-Chi“ je jedinečné propojení bubnování amerických Indiánů s nově rozluštěnými zvukovými vzory starověkých I-Chingových hexagramů. Obnovte svou energetickou rovnováhu a posilte své tělo i svou duši pomocí uklidňujících účinků této mocné kombinace Hemi-Sync® a šamanského bubnování v provedení Kierana deVerniera, člena rady starších v indiánském náboženském uspořádání. Použité nástroje: keramický nástroj udu, bicí nástroje, shekere, dřevěné paličky, marakas a syntetizátory.
Způsoby využití Získání energie, změněné stavy vědomí, meditace, šamanská hudba.
Odkaz do obchodu CD Vision Quest (Výprava představivosti) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Where the Earth Touches the Stars (Kde se Země stýká s hvězdami)
Metahudba - CD Where the Earth Touches the Stars Odpočívejte s nebeskými tóny a hudbou amerických Indiánů v kombinaci s Hemi-Sync®. Indiánský flétnista A. Brent Chase vytvořil spolu s nebeskými zvukovými paletami Geralda Jay Markoea hudbu, která třebaže je spojena se zemí, dotýká se hvězd. Tato vynikající skladba navozuje pocity z magické a tajemné hvězdnaté noci v poušti. Vyjadřuje respekt i okouzlení přírodou i vesmírem. Vyvolává pocit jednoty světa a vesmíru. Použité nástroje: píšťaly domorodých Indiánů a syntetizátory.
Způsoby využití Rozšířené vědomí, meditace, relaxace.
Odkaz do obchodu CD Where the Earth Touches the Stars (Kde se Země stýká s hvězdami) - k dispozici hudební ukázky

Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Heart-Sync® (Synchronizace nitra).

Zcela nová kategorie „Synchronizace nitra” obsahuje zatím jen 2 CD a obě mají anglické verbální vedení.

Cvičení Heart-Sync® CD Bridge to Paradise (Most do Ráje)
Synchronizace nitra - CD Bridge to Paradise Prozkoumejte tajuplný ráj za pomoci této verbálně vedené meditace Heart-Sync® namluvené Markem Macym. V posledních letech dvacátého století k nám přišel zázrak, jelikož vědci a výzkumníci z různých zemí světa se pokusili za použití technických vymožeností zkontaktovat se s jinými světy – se světy duchovna. Tyto světy se pozoruhodně s námi spojily prostřednictvím televizních přijímačů, rozhlasu, telefonů a dalších technických prostředků. Mark Macy, průkopník tohoto nového oboru zvaného instrumentální transkomunikace (neboli ITC), se s vámi v Bridge to Paradise podělí o svou představu o výjimečném světě.
Způsoby využití Rozšířené vědomí, meditace a duchovní rozvoj.
Odkaz do obchodu CD Bridge to Paradise (Most do Ráje) - anglické verbální vedení
Cvičení Heart-Sync® CD Communicating with Animals (Komunikace se zvířaty)
Synchronizace nitra - CD Communicating with Animals Naučte se komunikovat se svými zvířecími přáteli v tomto verbálně vedeném cvičení Hemi-Sync®. Patty Summersová, autorka díla Talking with the Animals (Mluvení se zvířaty), nám zprostředkuje své vědomosti o komunikaci se zvířaty a naučí nás, jak se „naladit na jejich frekvenci“. Spolu se zvířaty tvoříme jednotu a moudrost zvířecí říše nás může mnoho naučit o životě, lásce i o smrti. Stopa 1 obsahuje informativní vyprávění o mezidruhové telepatické komunikaci a nabídne nám několik vysvětlujících příběhů. Stopa 2 je vedené cvičení, které rozvine naše vrozené schopnosti komunikace se zvířecími přáteli, s nimiž se dělíme o planetu.
Způsoby využití Komunikace se zvířaty.
Odkaz do obchodu CD Communicating with Animals (Komunikace se zvířaty) - anglické verbální vedení

Nové tituly s technologií Hemi-Sync® v kategorii CD série.

V kategorii „CD série” jsou mimo „Kolekce masážní terapie”, všechny tituly s anglickým verbálním vedením.

Kategorie CD série DVD Lucid Dreaming Series (Lucidní snění)
DVD Lucid Dreaming Series Pomocí Lucid Dreaming můžete mít prospěch z rozšířeného stavu vědomí, o němž v běžném životě ani nevíme. Tato série čtyř cvičení na DVD vás naučí, jak naprogramovat vlastní sny a vědomě se na nich podílet. Klinický výzkum dokazuje, že pokud se budete soustředit na sen, který si přejete, můžete sen ovlivnit a zvýšit tak šance na úspěch. Série Lucid Dreaming (Lucidní snění) nabízí jednoznačnou výhodu těm, kdož se zajímají o navození jasných lucidních snů za použití zvukových technologií Hemi-Sync® od Monroe Products®. Tato cvičení byla navržena tak, aby vám umožnila snadno dosáhnout takových mozkových vln, jež přirozeně vznikají ve spánkových cyklech. Proto jsou první tři cvičení dlouhá devadesát minut. Díky větší kapacitě DVD bylo možné, aby čtvrté cvičení pokrývalo celý osmihodinový spánkový cyklus, a tudíž tak ještě zdokonalilo vaše lucidní snění.
Způsoby využití Lucidní snění, spánek a sny.
Odkaz do obchodu DVD Lucid Dreaming Series (Lucidní snění) - série obsahuje čtyři cvičení na DVD.

Další informace o Hemi-Sync®


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí