Seznam nových CD pro meditaci a duchovní zážitek, Novinky roku 2008

Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute

Na této stránce najdete seznam CD přidaných do obchodu Hemi-sync.cz v roce 2008.

Jedná se o CD s audio technologií Hemi-sync®, která pozitivně ovlivňuje lidské vědomí a je využitelná v mnoha oblastech práce s lidskou myslí.

Má silný účinek při cíleném cvičení mysli, osobním rozvoji a změně vzorů chování. Poskytuje hluboký zážitek při různých cvičeních, počínaje relaxací až po velmi hlubokou meditaci. Pomocí synchronizace mozkových hemisfér uvádí posluchače do rozšířených stavů vědomí, otevírá bránu do neznámých částí mysli a vytváří vhodné podmínky pro mimotělesnou zkušenost. Zvedá stavidla současné reality a dává možnost ke zkoumání změněných stavů vědomí. Mnoho osob na celém světě, včetně vědeckých kapacit, dosáhlo pomocí této audio technologie zážitek opuštění těla.
Objevitelem této audio technologie je
Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute


Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Metamusic® (Metahudba).

CD v kategorii Metahudba jsou neverbální a tedy vhodná pro každého kdo chce tuto audio technologii vyzkoušet.

Hudba Metamusic® CD Deep Time Dreaming (Hluboké snění)
Metahudba - CD Deep Time Dreaming Prozkoumejte neznámé duchovní oblasti za zvuků starodávných šamanských zvuků Byrona Metcalfa, Marka Seelinga a Hemi-Sync®. Brána zahajující šamanskou cestu a spojení s Bohem. Ve spojení s mysticismem je Deep Time Dreaming posvátnou hudbou v tom nejopravdovějším slova smyslu. Německý flétnista Mark Seeling doprovází Metcalfovy vzrušující organické bicí nástroje v tomto úctu vzbuzujícím pobytu mimo tento svět, a to vše za podpory Steva Roache, znalce bájných časů. Společnost Backroads Records ocenila tento mistrovský šamanský kousek s mnoha hudebními texturami, tehdy pod původním názvem Wachuma's Wave, jako naprostou jedničku mezi všemi žánry. Hudební nástroje v nahrávce: rámové bubny, basové bubny, hliněné hrnce, alikvotní zpěv, posvátné písně, zvukové světy. Další tituly řady Metamusic®, jejichž autorem je Byron Metcalf, jsou The Shaman's Heart (Šamanské srdce) a Spirit Gathering (Duchovní shromáždění).
Způsoby využití Meditace a duchovní rozvoj, šamanská hudba.
Odkaz do obchodu CD Deep Time Dreaming (Hluboké snění) - k dispozici hudební ukázky

Recenze a uznání

  • Stojí zato připomenout si umělce, jelikož vytvořili hudbu, jež promlouvá silnou řečí vyvolávající hlubokou meditaci a evokující duchovní zážitek. Mark Morton, Wind and Wire
  • CD Deep Time Dreaming je vskutku úchvatné. Velmi silné, obsáhlé, teplé, mysteriózní a magické. Hudba, jež pozvedá srdečné vědomí do vyšších frekvencí a která otevírá vědomí většímu a lepšímu duchovnímu světu. Způsob, jakým Byron a Mark mísí alikvotní zpěv a flétnu bansuri s jemnými pulsujícími akustickými rytmy, je fascinující. Je to hudba jako stvořená pro vnitřní cestu. Díky za to, že jste ji uvedli na trh. Ralph Metzner, Ph.D.
  • Tato průkopnická práce je pravou cestou do zvukových světů a poukazuje na úžasný pokrok ve vývoji Byrona Metcalfa. Jeho bicí nástroje spolu s hybridními formami vždy usnadní nastoupení cesty k oduševnělým vzpomínkám. Byron hraje na rámcové bubny, na obrovské basové bubny, na hliněné hrnce i na další jedinečné nástroje. K němu se připojují Mark Seeling, který hraje na flétnu bansuri, harmonický alikvotní zpěv a posvátné písně, jakož i Steve Roach, znalec bájných časů. Steve přidává své podzemní zvukové mixáže, australskou bambusovou píšťalu didgeridoo, harmonické zóny hučení a atmosféry časových vln. Toto vysoce kvalitní CD bude v následujících letech nezbytné. Jeho jednotlivé pulsující intenzivní tóny se spojují a navozují hluboký prožitek. Toto CD je branou k cestování, pro duševní obnovu i pro rituální hluboké snění. Lloyd Barde, Backroads Music
Hudba Metamusic® CD Chakra Journey (Cesta čaker)
Metahudba - CD Chakra Journey Aktivujte si své čakry, srovnejte a pročistěte je při tom, když rozšiřujete své vědomí pomocí uklidňující a léčivé hudby, jejímž autorem je ThunderBeat, a Hemi-Sync®. Thunderbeat, nadaný a oceňovaný šamanský hudebník, složil každou hudební stopu tak, aby se zaměřil na čakry, a to od jejich kořene (klíč C) až po korunu (klíč B). Tak vám pomůže od vnitřního napětí a uvolní citové zábrany. Poslední stopa byla vytvořena tak, abyste dosáhli rovnováhy a klidu. Chakra Journey s Hemi-Sync® je určena pro meditaci, relaxaci, masáže a cvičení či pro praktikování jógy. Nástroje použité ve skladbě: klávesy, zvony, vítr, chrastítka, obřadné bubny a vlny oceánu.
Způsoby využití Práce s léčivou energií, určeno pro meditaci, relaxaci, masáže a cvičení či pro praktikování jógy.
Odkaz do obchodu CD Chakra Journey (Cesta čaker) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Convergence (Sblížení)
Metahudba - CD Convergence Spojení hudby inspirované starověkými kulturami s Hemi-Sync® vás provede časem. Umělci společnosti Spotted Pecary Music Deborah Martinová, Mark Rownd a Greg Klamt umně spojují lyrické nástroje, rytmické bubny, bohatou atmosféru a harmonické melodie tak, aby probudili ducha odlišných civilizací. Jakmile se otevřete těmto multidimenzionálním stavům, hudba probudí to podstatné, co nám zbylo po těchto civilizacích v našich srdcích i v našich duších, a zavede nás na místo úcty a jednoty. Convergence s Hemi-Sync® je určeno k transcendentálním vnitřním cestám a velmi hlubokým meditacím. Nástroje použité ve skladbě: flétny starých Indiánů a Číňanů, okariny, bubny Taos, klávesnice, želví chrastítka, slaměná brčka, cimbály, tibetský ruční buben, zvony a číše.
Způsoby využití K transcendentálním vnitřním cestám a velmi hlubokým meditacím.
Odkaz do obchodu CD Convergence (Sblížení) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Emergence (Vznik)
Metahudba - CD Emergence Probuďte v sobě nové nápady a rozhledy a rozšiřte své vědomí pomocí jedinečného zvuku sólového nástroje hang, jehož tvůrcem je Alan Tower, a Hemi-Sync®. Hang je vskutku pozoruhodný převratný nástroj, který ve Švýcarsku vynalezl Felix Rohner a jenž byl poprvé představen v roce 2001. Zvuk, který vytváří, lze přirovnat ke spojení zvuků ocelové pánve a gamelanu. Tower vynalezl oltář se třemi závěsy (viz přebal), který mu umožnil zahrát dva až tři zvuky Hanghang pospolu. Nádherné melodické skladby zaujmou vaše srdce i představivost a znovu vás dovedou k vesmírné božské přirozenosti. Nahrávku Emergence lze využít pro tiché rozjímání, k probuzení tvořivosti nebo pro vytvoření posvátného prostoru. Další titul z řady Metamusic® od Alana Towera je Závan stvoření (Breath of Creation).
Způsoby využití Rozšířené vědomí, k probuzení tvořivosti, meditace a duchovní rozvoj, tiché rozjímání.
Odkaz do obchodu CD Emergence (Vznik) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Pearl Moon (Perlový měsíc)
Metahudba - CD Pearl Moon Odhalte své nejniternější pocity a svou oblast nevědomí pomocí jasných zvuků Andrzeje Rejmana a Hemi-Sync®. Tento měsíc představuje mysl, návyky a emoce a perly zase symbolizují nevinnost a čistotu srdce. Bohaté hudební textury a hudební pozadí vás plynule a pokojně zavedou až k samotnému nitru vaší duše, přičemž posílí vaše vrozené schopnosti vnímání, sebepřijetí a opravdové radosti. Pearl Moon se používá k meditaci, relaxaci, pro cvičení i k masážím. Nástroje použité ve skladbě: piáno, elektrické piáno, analogový a digitální sytetizátor, akustická a elektrická kytara, skutečné zvuky prostředí, struny a flétna. Dalším titulem z řady Metamusic®, jehož autorem je Andrzej Rejman, je Oasis (Oáza).
Způsoby využití K meditaci, relaxaci, pro cvičení i k masážím.
Odkaz do obchodu CD Pearl Moon (Perlový měsíc) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD The Return (Návrat)
Metahudba - CD The Return Vydejte se na niternou cestu, která vás zavede k rukám Stvořitele, jak je představeno v Inner Journey (Vnitřní cesta) Micaha Sadigho, Ph.D. Nadpozemské zvuky spolu s Hemi-Sync® vás přivedou k božskému stavu vědomí, přičemž se znovu spojíte s Pramenem života a naleznete útěchu a pokoj v kráse jednoty. The Return lze použít pro hlubší a silnější meditaci a k navození spánkového stavu či k vyvolání léčivé energie. Micah Sadigh je autorem i dalších titulů z řady Metamusic®, jako jsou Inner Journey (Vnitřní cesta), Portal to Eternity (Brána k věčnosti), Transformation (Proměna) a The Visitation (Navštívení).
Způsoby využití Hluboká meditace, k navození spánkového stavu či k vyvolání léčivé energie.
Odkaz do obchodu CD The Return (Návrat) - k dispozici hudební ukázka

Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Heart-Sync® (Synchronizace nitra).

Nová kategorie „Synchronizace nitra” obsahuje zatím jen 3 CD a všechny mají anglické verbální vedení.

Cvičení Heart-Sync® CD Transforming Lifes Challenges (Přeměna životních problémů)
Synchronizace nitra - CD Transforming Lifes Challenges Soustřeďte svou energii na zdraví a vitalitu koncentrací své vnitřní životní síly. Tato účinně vedená meditace Hemi-Sync® vám může pomoci uvolnit emoce, probudit v sobě lásku a soustředit životadárnou energii, čímž vám umožní přemístit se do vyšších sfér. Postupně tak usnadňuje aktivaci přirozených léčivých schopností vašeho těla a umožní vám povznést se nad negativním myšlením a nahradit jej pozitivní energií lásky a podpory. Pamatujte, že i vy máte vrozenou schopnost proměnit jakýkoli tělesný i duševní problém, se kterým se můžete setkat.
Způsoby využití Aktivace přirozených léčivých schopností vašeho těla.
Odkaz do obchodu CD Transforming Lifes Challenges (Přeměna životních problémů) - anglické verbální vedení

Nové tituly s technologií Hemi-Sync® v kategorii CD série.

V kategorii „CD série” jsou mimo „Kolekce masážní terapie”, všechny tituly s anglickým verbálním vedením.

Kategorie CD série 4 CD série Positively Ageless (Pozitivní a nestárnoucí)
CD série - Positively Ageless Objevte nadčasový stav bytí a zároveň zdokonalte spojení mysli a těla pomocí verbálně vedených cvičení Hemi-Sync®. Každý z nás již slyšel větu, že "jsme staří tak, na kolik let se cítíme". Když se nám podaří změnit způsob nahlížení na věk, jemuž jsme přivykli, budeme schopni vytvořit si nové vzory, které ovlivní naše tělesné i duševní já. Positively Ageless s Hemi-Sync® využívá vedené meditace, pozitivní myšlení, tvořivé vizualizace i další nástroje, které vám pomohou změnit náhled na věk a zároveň vám dopomohou k tomu, abyste se cítili mladší, zdravější, silnější a vyrovnanější, a tak zlepšili kvalitu svého života. Součástí je příručka a pět cvičení na 4 CD: Rejuvenation (Omlazování), Reconditioning (Regenerace), Lightbody (Tělesná lehkost), Clear and Balanced (S čistou myslí a vyrovnaný) a Renew through H-Plus (Obnova pomocí H-Plus).
Způsoby využití Pozitivní myšlení, energie.
Odkaz do obchodu Série CD Positively Ageless (Pozitivní a nestárnoucí) - série obsahuje pět cvičení na 4 CD, anglické verbální vedení.

Další informace o Hemi-Sync®


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí