Seznam nových CD pro meditaci a změněné stavy vědomí, Novinky roku 2009

Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute

Tady najdete seznam nových CD přidaných do obchodu Hemi-sync.cz v roce 2009.
Hudba pro relaxaci, meditaci a cvičení pro změněné stavy vědomí.

Jedná se o CD s audio technologií Hemi-sync®, která pozitivně ovlivňuje lidské vědomí a je využitelná v mnoha oblastech práce s lidskou myslí.

Má silný účinek při cíleném cvičení mysli, osobním rozvoji a změně vzorů chování. Poskytuje hluboký zážitek při různých cvičeních, počínaje relaxací až po velmi hlubokou meditaci. Pomocí synchronizace mozkových hemisfér uvádí posluchače do rozšířených stavů vědomí, otevírá bránu do neznámých částí mysli a vytváří vhodné podmínky pro mimotělesnou zkušenost. Zvedá stavidla současné reality a dává možnost ke zkoumání změněných stavů vědomí. Mnoho osob na celém světě, včetně vědeckých kapacit, dosáhlo pomocí této audio technologie zážitek opuštění těla.
Objevitelem této audio technologie je
Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute


Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Metamusic® (Metahudba).

CD v kategorii Metahudba jsou neverbální a tedy vhodná pro každého kdo chce tuto audio technologii vyzkoušet.

Hudba Metamusic® CD Beyond the Golden Light (Za Zlatým světlem)
Metahudba - CD Beyond the Golden Light (Za Zlatým světlem) Zakuste ochranu a péči Zlatého světla a přitom objevujte vnější hranice svého vědomí. Jemná a proměnlivá hudba Matthewa Sigmona se spojuje s frekvencemi Hemi-Sync®, čímž vám napomáhá ponořit se do prostoru jedinečné krásy a klidu. Použité nástroje: akustická kytara, elektrická kytara, syntetizátory, hlas.
Způsoby využití Změněné stavy vědomí, relaxace.
Odkaz do obchodu CD Beyond the Golden Light (Za Zlatým světlem) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Egyptian Sun (Egyptské slunce)
Metahudba - CD Egyptian Sun (Egyptské slunce) Zažijte, jak se vaše vědomí rozšiřuje, zatímco vaše představivost se uvolňuje pomocí této kombinace božské hudby ze Středního východu a Hemi-Sync®. Pomocí svého nadání pro aktivační hudbu vytvořila ThunderBeat mocný melodický zážitek, který vás přenese k egyptským pyramidám a svatyním - na místa, která osobně prozkoumala a kde sloužila svatý obřad. Zapojené nástroje: flétny, housle, gongy, elaúd, sitár, kytara, čela, basa, darbuka, tabla, tympány, plná bubnová sestava, klávesy a zpěvy.
Způsoby využití Rozšířené vědomí, relaxace.
Odkaz do obchodu CD Egyptian Sun (Egyptské slunce) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Eternal Now (Věčný již teď)
Metahudba - Eternal Now (Věčný již teď) Všechno, co je, existuje v tomto okamžiku a tento okamžik je vše, co existuje. Pronikavá ambientní hudba Dona Peyota spolu s frekvencemi Hemi-Sync® vám dodá prostor pro to, abyste byli plně přítomni na místě, kde se právě nacházíte. Osvoboďte své vědomí od mylné představy o času a dovolte vzpomínkám z minulosti a starostem o budoucnost, aby se rozptýlily, když budete procházet do přítomnosti Jsoucna. Nástroje zahrnují: zvonkohru, analogové syntetizátory, kytaru, tibetské hrdelní zpěvy a zpívající mísy.
Způsoby využití Rozšířené vědomí, rozptýlení starostí, relaxace.
Odkaz do obchodu Eternal Now (Věčný již teď) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Golden Mind (Zlatá mysl)
Metahudba - CD Golden Mind (Zlatá mysl) Živá interpretace J. S. Eppersona Bachových Goldbergových variací na clavicembalo společně s Hemi-Sync® je ideální pro soustředění pozornosti, zlepšení paměti a dosahování stavů vrcholných výkonů. Epperson rovněž zapojuje harmonické kmity Golden Mean, základ principu kódování informací mozkem. Rovněž může napomoci při ADD/ADHD a dalších učebních obtížích. Zvláštní poděkování profesorce Barbaře Bullardové za její příspěvek ke Golden Mind.
Způsoby využití Soustředění pozornosti, vrcholné výkony, zlepšení paměti a pomoc při učení.
Odkaz do obchodu CD Golden Mind (Zlatá mysl) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Hemi-Sync Support for Healing (Podpora pro léčení s Hemi-Sync)
Metahudba - CD Hemi-Sync Support for Healing (Podpora pro léčení s Hemi-Sync) Tato jedinečná rekonvalescenční kolekce sestavená z vysoce uznávané Essential Sound Series od zvukového výzkumníka a hudebního producenta Joshuy Leedse představuje psychoakusticky uspořádané variace Čajkovského Strunového kvartetu č. 1. Je navržena k podpoře rekonvalescence, léčení a ke zlepšení psychického i fyzického zdraví, přičemž frekvence Hemi-Sync® tomuto procesu napomáhají způsobem, že vás přenesou do hlubokého stavu relaxace a pomohou vám posílit spojení mezi tělem a myslí. Tuto uklidňující klasickou kompilaci hrají oceňovaní hudebníci Appolo Chamber Ensamble spolu s klavíristkou Lisou Spectorovou.
Způsoby využití Rekonvalescence, podpora léčení, zlepšení psychického i fyzického zdraví, relaxace.
Odkaz do obchodu CD Hemi-Sync Support for Healing (Podpora pro léčení s Hemi-Sync) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic® CD Music of Graceful Passages (Hudba půvabných cest)
Metahudba - CD Music of Graceful Passages (Hudba půvabných cest) Tato hudba od Garyho Malkina, podobně jako nejprodávanější CD kniha Graceful Passages (Půvabné cesty), vás ponoří do vašeho vnitřního útočiště klidu a reflexe. Hudba byla původně inspirována autenticky namluvenými zprávami od mnoha předních světových duchovních a humanitárních osobností; každý hovořil ze stavu bezvýhradné lásky, soucitu a smyslu Sjednocení se Zdrojem. Následkem toho se při poslouchání této hudby umožní vašemu srdci otevřít se a nabídnout léčbu všem poraněním, která stále ještě mohou přetrvávat. Jelikož v časech ztráty nebo změny jsme často nejzranitelnější, zaposlouchejte se do této meditace v době, kdy procházíte jakoukoli významnou změnou ve svém životě, abyste si připomněli kým jste, abyste žili s vědomím toho, na čem záleží nejvíce, a uvědomovali si, že nikdy nejste sami. S frekvencemi Hemi-Sync® prohloubíte tento zážitek, přičemž se dostanete do stavu hluboké relaxace, jež umožňuje klid a hluboké poznání krásy života.
Způsoby využití Rozšířené vědomí, léčení otevřením srdce, uvědomění si že nikdy nejsme sami, meditace, hluboká relaxace.
Odkaz do obchodu CD Music of Graceful Passages (Hudba půvabných cest) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Strand (Vlákno)
Metahudba - CD Strand (Vlákno) Relaxujte a sledujte vlákno, jak přes jednotlivé stopy spřádá nádhernou tapisérii. Zero Ohms (Richard Roberts) a Thuderjack (Tracy Chappellová) se spojili, aby vytvořili alchymický zážitek s ambientními a introspektivními melodiemi. Frekvence Hemi-Sync® vás kvůli mocnému meditativnímu zážitku přenesou do hluboké relaxace. Zapojené nástroje: Zero Ohms na flétnu, basová flétna, nepálská flétna, bansuri, bambusová modrá bansuri, flétna americké domorodé kultury Anasazi a basová bambusová flétna. Thunderjack hraje na elektrické kytary Stratocaster a Les Paul a na akustickou basovou kytaru Fender.
Způsoby využití Meditace, hluboká relaxace.
Odkaz do obchodu CD Strand (Vlákno) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Timeless (Mimo čas)
Metahudba - CD Timeless (Mimo čas) Tato nádherná sólová klavírní hudba od Pabla Peláeze má v sobě mimočasovou hloubku a krásu. Nechejte se zavést do posilňujícího stavu vnitřního pokoje díky těmto okouzlujícím a klidným melodiím. Frekvence Hemi-Sync® usnadňují navození hlubokého stavu relaxace a umožní vám hluboce pochopit sebe samého a proniknout do podstaty věcí. Pablo hraje na piano Shigeru Kawai SK7 z Infinity Stuidos (Madrid).
Způsoby využití Hluboká relaxace.
Odkaz do obchodu CD Timeless (Mimo čas) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Waves of Love (Vlny lásky)
Metahudba - CD Waves of Love (Vlny lásky) Jemné, avšak i přesto pronikavé melodie Frederika Delarueho, které byly inspirovány delfíny a složeny od srdce, společně s frekvencemi Hemi-Sync® vytvářejí prostor vnitřního pokoje a hluboké reflexe. Klávesy, mluvení delfínů a zvuky oceánu fungují v harmonii a pomáhají vám opětovně se spojit s tím, kým doopravdy jste, přičemž se otevírá vaše srdce a připomíná vám, že vaše skutečná podstata je láska. Původně uvedeno jako Dolphins… A Message of Love (Delfíni... Zpráva o lásce). Frederic hraje na Korg Triton Extreme, Kurzweil K2500 a Roland JV-2080.
Způsoby využití Otevření srdce lásce, meditace, relaxace.
Odkaz do obchodu CD Waves of Love (Vlny lásky) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic® CD Wisdom of the Heart (Moudrost srdce)
Metahudba - CD Wisdom of the Heart (Moudrost srdce) Na základě kritiky uznávaných sérií Ambilogy složil Barry Goldstein, držitel ceny Grammy, ty nejpodmanivější kousky sjednocující srdce a mysl. Tyto kousky jsou všechny komponovány v tempu, které odpovídá rytmu srdce ve stavu relaxace, a umožňuje tak posluchači dosáhnout hlubokého stavu odpočinku bez úsilí. Ambientní textury a uklidňující melodie nádherně spolupracují s frekvencemi Hemi-Sync® a vytvářejí pokojné prostředí pro navození vnitřní rovnováhy, dodávají energii tělu, mysli i duchu a připomínají nádhery života. Použitými nástroji jsou piáno, klávesy a různé syntetizátory.
Způsoby využití Sjednocení srdce a mysli, meditace, hluboká relaxace, dodání energie, navození vnitřní rovnováhy.
Odkaz do obchodu CD Wisdom of the Heart (Moudrost srdce) - k dispozici hudební ukázka

Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Mind Food® (Potrava pro mysl).

V kategorii Mind Food® jsou některá CD neverbální, ale většina jich obsahuje cvičení s anglickým verbálním vedením. Některá CD neobsahují hudbu pouze šumy se signály hemi-sync®.

Cvičení Mind Food® CD Angels, Fairies and Wizards (Andělé, víly a čarodějové)
Mind Food - CD Angels, Fairies and Wizards (Andělé, víly a čarodějové) V tomto okouzlujícím příběhu pro malé děti uvádí Strážný anděl vílu Ikier (pro děvčata) a čaroděje Ikiera (pro chlapce) a ti je mohou naučit, jak se podílet na vlastním léčivém procesu. Pomocí vedených představ se děti mohou naučit jak pracovat s barvou, dechem, pozitivními afirmacemi, s láskou, smíchem a energií, což zlepší jejich léčení a podpoří lepší zdraví. Přidání hudby a zvláštních frekvencí Hemi-Sync® napomáhá ve vytváření stavu hluboké relaxace a přenosu do hlubokého osvěžujícího spánku. Vyvinuto Carmen Montotovou, která pracovala s dětmi (i s dětmi se speciálními potřebami) a k učení a léčení zároveň využívala technologii Hemi-Sync®. Doporučeno pro věk 2-10 let, různá CD pro děvčata a pro chlapce.
Způsoby využití Pohádka pro děti, spánek a sny, podpora léčení, celkové zdraví.
Odkaz do obchodu CD Angels, Fairies and Wizards (Andělé, víly a čarodějové) - anglické verbální vedení
Cvičení Mind Food® CD Chakra Meditation (Meditace s čakrami)
Mind Food - CD Chakra Meditation (Meditace s čakrami) Zvuky delfínů a hudby se snoubí v tomto verbálně vedeném cvičení Hemi-Sync®, a tak napomáhají v uspořádání a nalezení rovnováhy každé ze sedmi hlavních čaker. Vytvořil a namluvil Eluv. Čakry, umístěné podél středové linie těla, přijímají a vysílají životní energii naší fyzické, duševní, emoční i duchovní podstatě. Když prožíváme své neuvolněné emoce, jakými jsou strach, zlost, vina, tak energie neplyne tak volně a může se zablokovat. Zde obsažené afirmace vám napomohou optimalizovat každou z čaker pro celkový pocit duševního i tělesného zdraví. Obsahuje dvě stopy; Stopa 1 je 51 minutová prodloužená meditace, která plně otevře a prohloubí proces; Stopa 2 je 23 minutová zkrácená verze pro rychlou rovnováhu a pohodu. Další titul od Eluva je Metamusic® Octaves of Light with Hemi-Sync® (Oktávy světla s Hemi-Sync®).
Způsoby využití Získání energie, rovnováha čaker, celkové zdraví.
Odkaz do obchodu CD Chakra Meditation (Meditace s čakrami) - anglické verbální vedení
Cvičení Mind Food® CD Claiming Your Self (Být na sebe pyšný)
Mind Food - CD Claiming Your Self (Být na sebe pyšný) Carolyn M. Ball, MA, LPC, vám poskytne vedení ve dvou zkušenostech uzpůsobených k tomu, aby umožnily skutečné změny v tom, jakým způsobem o sobě smýšlíte a jak sami sebe vnímáte, a napomohou vám k tomu, abyste byli hrdí na sebe tak, že přemění vaše mentální a emoční „programy“. Stopa 1, Thinking Empowering Thoughts (Myšlení dává sílu myšlenkám), vám pomůže zbavit se negativních názorů na sebe a na život a nahradí je novými perspektivami a sebedůvěrou, budete si cenit sami sebe a budete si sebou jistí. Stopa 2, Healing Your Feelings (Léčení vašich citů), vás provede afirmacemi, kterými se zbavíte negativních emocí pomocí lásky, soucitu, sebepřijetí a klidu. Jemná melodie a frekvence Hemi-Sync® pomohou procesu rozšiřování vašeho vědomí do oblasti klidu, citu a celistvosti. Hudba od Steva Sakellariose.
Způsoby využití Změna myšlení, sebevědomí, zbavení se negativních emocí.
Odkaz do obchodu CD Claiming Your Self (Být na sebe pyšný) - anglické verbální vedení
Cvičení Mind Food® CD Exploring Other Lives (Objevování jiných životů)
Mind Food - CD Exploring Other Lives (Objevování jiných životů) Znalost jiných životů může vnést jas a pochopení do vašeho stávajícího života, napomůže vám zbavit se zábran a objevit nezjištěné talenty, kultivovat vaše přístupy a vybudovat si pocit duševního i tělesného zdraví. Lee Stone, který již mnoho let vede sezení pro návraty do minulých životů a dílny časových terapií, vás provede jedinečnou cestou a připomene vám další významné inkarnace. Frekvence Hemi-Sync® vám napomohou přemístit se mimo čas a prostor a hluboce relaxovat až do klidu, přičemž se vaše vědomí rozšíří a pochopíte účel svého života.
Způsoby využití Hluboká relaxace, návraty do minulých životů, změněné stavy vědomí.
Odkaz do obchodu CD Exploring Other Lives (Objevování jiných životů) - anglické verbální vedení
Cvičení Mind Food® CD Miltons Secret (Miltonovo tajemství)
Mind Food - CD Miltons Secret (Miltonovo tajemství) Toto převyprávění oblíbené dětské knihy Miltnova tajemství se zakládá na oblíbeném The Power of Now (Síla současnosti). Eckhart Tolle a Robert S. Friedman vytvořili imaginativní pohádku, jež naučí děti způsobu, jak žít v současnosti a pomůže jim čelit obtížím ve škole, na dětském hřišti nebo kdekoli jinde v jejich životě. Pomocí různých hlasů, které představují odlišné postavy, Miltonovo tajemství určitě potěší mladé i starší. Obsahuje frekvence Hemi-Sync®, které napomohou relaxaci těla a soustředění mysli.
Způsoby využití Pohádka pro děti, spánek a sny, pomoc při obtížích v dětském životě.
Odkaz do obchodu CD Miltons Secret (Miltonovo tajemství) - anglické verbální vedení

Nové tituly s technologií Hemi-Sync® v kategorii CD série.

V kategorii „CD série” jsou mimo „Kolekce masážní terapie”, všechny tituly s anglickým verbálním vedením.

Kategorie CD série 2 CD Healing Journeys Support (Podpora pro léčebný proces)
CD série - 2 CD Healing Journeys Support (Podpora pro léčebný proces) Zkušená energetická léčitelka Patty Ray Avalonová, absolventka a někdejší členka fakulty Školy léčení Barbary Brennanové, nabízí své zkušenosti a pomáhá nám převzít kontrolu nad svým vlastním léčebným procesem. Čtyři verbálně vedená cvičení na dvou CD zahrnují: Body Harmony (Tělesná harmonie) pro vyčištění vaší emocionální, mentální a tělesné podstaty, Chakra Tune-Up (Sladění čaker), která slouží k tomu, abyste si uvědomili své čakry a zároveň se naučili je otevírat a vyvažovat se svým hlasem a záměry; Healing Helpers (Léčební pomocníci), jež vám podávají pomocnou ruku se zvláštní nefyzickou pomocí a tak podpoří váš léčebný proces; a Heart Energy (Srdeční energie), jež vám pomůže dostat se k energii svého srdce, takže budete moci žít plněji, hlouběji a klidněji.
Způsoby využití Kontrola nad léčebným procesem, podpora celkového zdraví, práce s léčivou energií.
Odkaz do obchodu 2 CD Healing Journeys Support (Podpora pro léčebný proces) - anglické verbální vedení.

Další informace o Hemi-Sync®


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí