Anglické pohádky na dobrou noc s technologií Hemi-sync®

Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute

Na této stránce najdete seznam CD obsahujících vyprávěné pohádky v angličtině dostupné v obchodě Hemi-sync.cz .

Jedná se o CD s audio technologií Hemi-sync®, která pozitivně ovlivňuje lidské vědomí a je využitelná v mnoha oblastech práce s lidskou myslí.

Má silný účinek při cíleném cvičení mysli, osobním rozvoji a změně vzorů chování. Poskytuje hluboký zážitek při různých cvičeních, počínaje relaxací až po velmi hlubokou meditaci. Pomocí synchronizace mozkových hemisfér uvádí posluchače do rozšířených stavů vědomí, otevírá bránu do neznámých částí mysli a vytváří vhodné podmínky pro mimotělesnou zkušenost. Zvedá stavidla současné reality a dává možnost ke zkoumání změněných stavů vědomí. Mnoho osob na celém světě, včetně vědeckých kapacit, dosáhlo pomocí této audio technologie zážitek opuštění těla.
Objevitelem této audio technologie je
Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute

Otázka: Doporučuje se Hemi-Sync® pro děti?

Odpověď: Všechny neverbální nahrávky jsou pro děti dobré. Co se týče slovně vedených nahrávek, doporučujeme Vám, abyste si nahrávku nejprve poslechli a poté v závislosti na zralosti dítěte se rozhodli.


Anglické pohádky na CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Mind Food® (Potrava pro mysl).

Některá CD v kategorii Mind Food jsou neverbální, ale většina jich obsahuje anglické verbální vedení.

CD Mind Food® CD A Unicorn Named Georgia (Jednorožec jménem Georgia)
Anglické pohádky - CD A Unicorn Named Georgia (Jednorožec jménem Georgia) Kdysi dávno žil ve vzdálené zemi, v níž se počínají kouzelné příběhy a pohádky, jeden velmi zvláštní jednorožec jménem Georgia. Jednorožec Georgia toužil být jako jeho kamarádi, avšak jako jediný se narodil se zlatým rohem a kamarádi se mu smáli, ale jen do té doby, co jeho zářivý zlatý roh zachránil den. První stopa obsahuje kouzelnou pohádku na dobrou noc, kterou vypráví Morgan Mackenzie-Perkinsová, autorka, spolu s frekvencemi Hemi-Sync®, jež podporují dokonalé spaní, a tak jemně přivedou vaše dítě do hlubokého a vydatného spánku. Druhá stopa obsahuje uklidňující zvuky oceánského příboje (růžový šum) spolu s frekvencemi Hemi-Sync®, které zdokonalují spánek.
Způsoby využití Anglická pohádka na dobrou noc pro děti.
Odkaz do obchodu CD A Unicorn Named Georgia (Jednorožec jménem Georgia) - pohádky mají anglické verbální vedení
CD Mind Food® CD Joy Jumper (Veselý skokan)
Pohádka pro děti - CD Joy Jumper (Veselý skokan) Děti, které mají večer problémy s usínáním budou nadšeny, až uslyší tuto nádhernou pohádku na dobrou noc o tom, jak Kathy nově objevila tajemství "radostného skákání“. Zvuková stopa 1 obsahuje fantastickou pohádku na dobrou noc o Kathy, kterou vypráví Morgan Mackenzie-Perkins, s hudbou a Hemi-Sync®. Zvuková stopa 2 obsahuje hudbu a Hemi-Sync®.
Způsoby využití Pohádka pro děti na dobrou noc, spánek.
Odkaz do obchodu CD Joy Jumper (Veselý skokan) - vyprávění pohádky v angličtině
CD Mind Food® CD Robbie the Rabbit (Králíček Robbie)
Pohádka - CD Robbie the Rabbit (Králíček Robbie) Děti si zamilují tuto fantastickou pohádku o králíčkovi Robbiem. Přírodní zvuky a hudba noci společně s Hemi-Sync®, jež doplňují tuto utěšující a konejšivou cestu do Robbieho lesního světa, zavedou Vaše dítě do hlubokého a pokojného spánku.
Způsoby využití Pohádka pro děti, spánek a sny.
Odkaz do obchodu CD Robbie the Rabbit (Králíček Robbie) - vyprávěná pohádka v angličtině
CD Mind Food® CD Sleepy Locust (Ospalá kobylka)
Pohádka na dobrou noc - CD Sleepy Locust (Ospalá kobylka) Veliký Freddy měl rád kukuřici nade všechno na světě, což bylo dobře, protože všichni ve Fredyvillu jedli kukuřici každý den – kukuřici k snídani, kukuřici k obědu, ba dokonce i k večeři! Vaše dítě si zajisté zamiluje tuto rozmarnou pohádku na dobrou noc o Velikém Freddym a jeho obrovském plánu, jak přelstít kobylky a zachránit kukuřici. Zvuková stopa 1 obsahuje pohádku o Velikém Freddym vyprávěnou Morgan MacKenzie-Perkinsovou spolu s frekvencemi podpory spánku Hemi-Sync®, které přivedou Vaše dítě do hlubokého a vydatného spánku. Zvuková stopa 2 obsahuje jemné zvuky oceánského příboje (růžový šum) a Hemi-Sync®.
Způsoby využití Anglická ohádka pro děti na dobrou noc, spánek.
Odkaz do obchodu CD Sleepy Locust (Ospalá kobylka) - vyprávění pohádky v angličtině
CD Mind Food® CD Turtle Island (Želví ostrov)
Příběh pro děti - CD Turtle Island (Želví ostrov) Indiánský příběh o stvoření je smíchaný se spánek posilujícími frekvencemi Hemi-Sync®. Tento nádherný příběh vypráví o tom, jak se „dvounozí tvorové“ dostali na Želví ostrov, který je znám jako Severní Amerika. Tyto příběhy jsou součástí lidové slovesnosti Iroquiů, která zachycuje jejich duchovní bohatství a nejstarší zmínky o původu a historii jejich domorodé kultury. Tato pověst přiměje děti k tomu, aby si uvědomily, jak je důležité uctívat Matku Zemi a všechny tvory, jež na ní žijí. Stopa 1: Turtle Island namluvený Jane Ellyovou, Ph.D., za doprovodu spánek posilujících frekvencí Hemi-Sync®; určeno pro lepší usínání vašich dětí. Stopa 2: uklidňující oceánský příboj (růžový šum) spolu se spánek posilujícími frekvencemi Hemi-Sync®. Použité nástroje: chrastítko, píšťala a buben.
Způsoby využití Příběh na dobrou noc pro děti v angličtině.
Odkaz do obchodu CD Turtle Island (Želví ostrov) - pohádky mají anglické verbální vedení

Nové anglické pohádky na CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Mind Food® (Potrava pro mysl).

Některá CD v kategorii Mind Food jsou neverbální, ale většina jich obsahuje anglické verbální vedení.

CD Mind Food® CD Angels, Fairies and Wizards (Andělé, víly a čarodějové)
Anglická pohádka - CD Angels, Fairies and Wizards (Andělé, víly a čarodějové) V tomto okouzlujícím příběhu pro malé děti uvádí Strážný anděl vílu Ikier (pro děvčata) a čaroděje Ikiera (pro chlapce) a ti je mohou naučit, jak se podílet na vlastním léčivém procesu. Pomocí vedených představ se děti mohou naučit jak pracovat s barvou, dechem, pozitivními afirmacemi, s láskou, smíchem a energií, což zlepší jejich léčení a podpoří lepší zdraví. Přidání hudby a zvláštních frekvencí Hemi-Sync® napomáhá ve vytváření stavu hluboké relaxace a přenosu do hlubokého osvěžujícího spánku. Vyvinuto Carmen Montotovou, která pracovala s dětmi (i s dětmi se speciálními potřebami) a k učení a léčení zároveň využívala technologii Hemi-Sync®. Doporučeno pro věk 2-10 let, různá CD pro děvčata a pro chlapce.
Způsoby využití Anglické pohádky pro děti, spánek a sny, podpora léčení, celkové zdraví.
Odkaz do obchodu CD Angels, Fairies and Wizards (Andělé, víly a čarodějové) - vyprávění pohádky v angličtině
CD Mind Food® CD Miltons Secret (Miltonovo tajemství)
Anglická pohádka - CD Miltons Secret (Miltonovo tajemství) Toto převyprávění oblíbené dětské knihy Miltnova tajemství se zakládá na oblíbeném The Power of Now (Síla současnosti). Eckhart Tolle a Robert S. Friedman vytvořili imaginativní pohádku, jež naučí děti způsobu, jak žít v současnosti a pomůže jim čelit obtížím ve škole, na dětském hřišti nebo kdekoli jinde v jejich životě. Pomocí různých hlasů, které představují odlišné postavy, Miltonovo tajemství určitě potěší mladé i starší. Obsahuje frekvence Hemi-Sync®, které napomohou relaxaci těla a soustředění mysli.
Způsoby využití Anglická pohádka pro děti, spánek a sny, pomoc při obtížích v dětském životě.
Odkaz do obchodu CD Miltons Secret (Miltonovo tajemství) - vyprávěná pohádka v angličtině

Další informace o Hemi-Sync®


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí