Úvodní stránka > Životní styl > Esoterika > Esoterická hudba > Hemi-sync - šamanská hudba

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Esoterická hudba

1
Hemi-sync - šamanská hudbaPageRank: 0/10S-rank: 20/100

V reakci na celosvětově vzrůstající zájem o šamanismus vydalo Monroe Products tři díla obsahující šamanskou hudbu. Všechny tituly obsahují audio technologii Hemi-sync®, která umocňuje zážitek z hudby a uvádí posluchače do změněných stavů vědomí.

Hemi-sync - šamanská hudba


Plocha pro reklamu

 

V sekci Esoterická hudba dále doporučujeme:

Hemi-sync - novinky roku 2007PageRank: 0/10S-rank: 0/100

Tituly na CD s audio technologií Hemi-sync®, která pozitivně ovlivňuje lidské vědomí a je využitelná v mnoha oblastech práce s lidskou myslí. Má silný účinek při cíleném cvičení mysli, osobním rozvoji a změně vzorů chování. Nahrávky cílené k nácviku stavů příznivých pro opuštění těla. Možnost uskutečnit mimotělní zážitky.

http://www.bezvaportal.cz/hemi-sync-novinky-2007/

Hemi-sync novinky 2006 - esoterická hudbaPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Seznam nových CD přidaných do obchodu Hemi-sync.cz v roce 2006 v oblasti esoterická hudba. Tématická hudební CD pro změněné stavy vědomí, relaxaci, meditaci, duchovní rozvoj a šamanská hudba.

http://www.bezvaportal.cz/hemi-sync-novinky-2006/

Dub.cz - pozvánka na koncert Společná věcPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Zveme vás na unikátní koncert, kde Tomáš Pfeiffer rozeznívá tajuplný Vodnářský zvon tóny, které dle odkazu pradávných generací pomáhají harmonizovat celou bytost. Dále tady najdete seznam přednášek s biotronikem Tomášem Pfeifferem. V Biotronickém centru sociální pomoci v Praze můžete současně při přednáškách shlédnout výstavy na různá témata.

http://www.dub.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh