Úvodní stránka > Služby > Umění, Zábava > Karikatury MP - kreslení karikatur

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Umění, Zábava

1
Karikatury MP - kreslení karikaturPageRank: 0/10S-rank: 10/100

Zabývám se převážně kreslením karikatur, portrétů. Provádím ilustrace a kreslířské práce. Karikatury i portréty lze tvořit podle fotografie, nebo na živo.


Plocha pro reklamu

 

V sekci Umění, Zábava dále doporučujeme:

Filmark.cz - fotograf, kameraman, foto-video reportážePageRank: 3/10S-rank: 40/100

Kameraman a fotograf Radek Cihelka se zabývá výrobou videoprezentací, reklamních fotografií, foto-video reportáží z firemních akcí, konferencí či kongresů. Provádí následný střih videozáznamu včetně jeho archivace. Vyrábí reklamní spoty a filmy, natáčí rozhovory a fotí produktové fotografie. Kopírování, vypalování, lisování CD, DVD a Blu-Ray.

http://www.filmark.cz/

Dumibal.cz - balónková výzdobaPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Firma Dumibal zajišťuje balónkovou výzdobu společenských a kulturních akcí, plesů, svateb a rodinných oslav. Dále také výzdoby a aranžmá obchodních center a společností, ale je i poskytován drobný prodej různých druhů balónků a balónkových dekorací.

http://www.dumibal.cz/

Martin Švejda - profesionální moderátorPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Dlouholetý moderátor, uvaděč, konferenciér a speaker Rádia Šumava, Martin Švejda nabízí profesionální moderování naživo různých akcí jako jsou kulturní a společenské akce, firemní prezentace, tiskové konference, zábavy, maturitní plesy, poutě a křty kapel.

http://www.martinsvejda.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh