Úvodní stránka > Internetový obchod > Knihy, Učebnice, Mapy, Noty > Odborná literatura > Kopp.cz - knihkupectví, prodej knih

Detail internetového obchodu

Detail obchodu ze sekce: Odborná literatura

11
Kopp.cz - knihkupectví, prodej knihPageRank: 4/10S-rank: 20/100

Kopp je nakladatelství a vydavatelství populární edice Jak na to? se zaměřením na odbornou technickou literaturu. Vedle opravárenských příruček pro auta, knih o motocyklech, elektronice a počítačích nabízí eshop rovněž sportovní příručky a další publikace.

  • URL: http://www.kopp.cz/
  • Datum přidání: 06.09.2009
  • Počet návštěv 56 (od 20.08.2010)
  • PageRank: 4/10, S-rank: 20/100

Plocha pro reklamu

 

V sekci Odborná literatura dále doporučujeme internetové obchody:

Grada Publishing, s.r.o. - odborné knihyPageRank: 6/10S-rank: 60/100

Nakladatelství odborné literatury: medicína, zdraví, psychologie a psychiatrie, ekonomie a podnikání, účetnictví, daně, finance, právo, hobby, technika. Další obory sci-fi, počítače, angličtina, učebnice, klasické i multimediální výukové programy.

http://www.grada.cz/

Zoner Press - knihkupectví, knihy on-linePageRank: 6/10S-rank: 60/100

Nakupte odbornou literaturu se slevou v on-line knihkupectví. Vydavatelství Zoner Press, odborná počítačová literatura - zaměření webdesign, grafika a digitální fotografie, programování a bezpečnost. Prodej knih přes internetové knihkupectví.

http://www.zonerpress.cz/

Portál - odborná literatura, knihkupectví onlinePageRank: 6/10S-rank: 60/100

Nakladatelství Portál svou publikační činností pokrývá široké spektrum oblastí. Seznamuje čtenáře s novými trendy v pedagogice, psychologii, sociální práci, rodičovské výchově, politologii, ekologii a dalších oborech.

http://www.portal.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh