Úvodní stránka > Nový finanční systém GESARA > Krach finančního systému

V této sekci bylo nalezeno: 2 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Náš TIP Gigantická ekonomická krize, ne pouze finanční - Prof. Ing. Peter Staněk Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Čeká nás gigantická ekonomická krize, ne pouze finanční. Důsledkem budou davy lidí zuřivě putujících ulicemi a ničit všechno co bude kolem nich. Počátkem bude kolaps finančního sektoru. Garantováno 100.000 EUR? Není to pravda. Krytí vašich úspor závisí na penězích uložených ve fondu na ochranu vkladu který měly vytvořit banky. Ale banky vzhledem na řešení důsledků krize dostaly generální pardon. Dostanete pouze 6% z té vaší sumy, Slováci 8%. A ty drobné nedostanete hned, ale rozložené v 7 ročních splátkách. Prof. Ing. Peter Staněk, CSc dne 21.08.2022.

https://www.youtube.com/watch?v=zarR44TZANs


bez náhledu

2 Náš TIP Ekonomický kolaps Číny - Ponziho schéma ve stavebnictví Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Celá čínská ekonomika je na pokraji kolapsu. Všude v Číně vidíme rozestavěné stavby ze kterých se dokončí jen 60%. Tedy 40% staveb se nikdy nedokončí a peníze vybrané jako zálohy od "budoucích majitelů" jsou použity na rozestavění dalších staveb. Takové gogantické Ponziho schéma, tedy pyramidová hra. Zkrachovalo kvůli tomu už 5 čínských bank a dalších 15 je na pokraji zhroucení. Lidé začali protestovat v 90 městech po celé Číně. Strana na ně poslala tanky.

https://www.youtube.com/watch?v=JK8_Hh5ltbM


V této sekci bylo nalezeno: 2 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí