Úvodní stránka > Nový finanční systém GESARA > Krach finančního systému

V této sekci bylo nalezeno: 4 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Náš TIP Gigantická ekonomická krize, ne pouze finanční - Prof. Ing. Peter Staněk Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Čeká nás gigantická ekonomická krize, ne pouze finanční. Důsledkem budou davy lidí zuřivě putujících ulicemi a ničit všechno co bude kolem nich. Počátkem bude kolaps finančního sektoru. Garantováno 100.000 EUR? Není to pravda. Krytí vašich úspor závisí na penězích uložených ve fondu na ochranu vkladu který měly vytvořit banky. Ale banky vzhledem na řešení důsledků krize dostaly generální pardon. Dostanete pouze 6% z té vaší sumy, Slováci 8%. A ty drobné nedostanete hned, ale rozložené v 7 ročních splátkách. Prof. Ing. Peter Staněk, CSc dne 21.08.2022.

https://www.youtube.com/watch?v=zarR44TZANs


bez náhledu

2 Náš TIP Ekonomický kolaps Číny - Ponziho schéma ve stavebnictví Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Celá čínská ekonomika je na pokraji kolapsu. Všude v Číně vidíme rozestavěné stavby ze kterých se dokončí jen 60%. Tedy 40% staveb se nikdy nedokončí a peníze vybrané jako zálohy od "budoucích majitelů" jsou použity na rozestavění dalších staveb. Takové gogantické Ponziho schéma, tedy pyramidová hra. Zkrachovalo kvůli tomu už 5 čínských bank a dalších 15 je na pokraji zhroucení. Lidé začali protestovat v 90 městech po celé Číně. Strana na ně poslala tanky.

https://www.youtube.com/watch?v=JK8_Hh5ltbM


bez náhledu

3 Aktuální situace finančního systému a její dopady, Agenda 2030 Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Aktuální pořad o finančním systému a její dopady na obyvatelstvo. Americký dolar je těsně před krachem. Následkem depopulace dojde na udržitelný rozvoj pro 0,5 miliardy lidí, zbytek 7 miliard odejde. Takový postup je sepsán v Agenda 2050, Agenda 2030 a už dokonce má být i agenda 2025. Znamená to že proces Great Reset nabírá na rychlosti a temná strana chce provést depopulaci co nejdříve. Pořad s Jaroslavem Tichým o aktuálním vývoji finančního systému a prognózy do nejbližších měsíců. Jak mírnit dopady na jednotlivce. Současná situace finančního systému a její aktuální dopady, vysílá Andrea na Zprávy z Galaxie, živě vysíláno 29.09.2022.

https://www.youtube.com/watch?v=HYO1oBGdzQc


bez náhledu

4 Česko na 1. místě, jdeme na hrad, žádáme demisi, hrozí bankrot Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Česká republika na 1. místě. 12.10.2022 jdeme na Hrad. Žádáme demisi vlády. ČR hrozí bankrot, tlak demonstrací je nutný. Jak bude vypadat tým odborníků, který slíbili občanům organizátoři na Václavském náměstí? Je reálné, aby prezident Miloš Zeman odvolal vládu Petra Fialy, jak požadují organizátoři demonstrací? Kdy nastane bankrot České republiky a jak bude vypadat? A kdo na mimoparlamentní politické scéně je schopen přetavit lidový hněv v reálnou politickou sílu? I takové dotazy padnou. Dnes je ve studiu Jan Skalický, dopravní expert a stálý řečník na mohutných demonstracích Česká republika na prvním místě, který se věnuje sestavování odborného týmu. Vysílá Jana Bobošíková www.abybylojasno.cz, hostem je Ing. Jan Skalický. Premiéra: 05.10.2022

https://www.youtube.com/watch?v=iDIUUOod8zM


V této sekci bylo nalezeno: 4 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí