Úvodní stránka > Nový finanční systém GESARA > Kvantový počítač už existuje

V této sekci bylo nalezeno: 2 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Náš TIP Totální BLACKOUT s přechodem na kvantový počítač  Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Až tohle nastane, tak se těšte. Všichni, včetně nás kteří tento velký zvrat očekáváme, budeme valit bulvy co se to děje. Nastává poslední etapa, kdy je potřeba zlikvidovat zbytek temných sil ve švýcarských horách, a potom dojde k celosvětovému blackoutu, kdy nebude fungovat ani internet ani elektřina, a přejde se na již funkční kvantový počítač, který bude poskytovat i kvantový internet a kvantový mobilní signál. Současně dojde k přepnutí na nový finanční systém a nastane Zlatý věk lidstva.

https://www.youtube.com/watch?v=QVmUt05wgrg


bez náhledu

2 Náš TIP Nový kvantový finanční systém, kvantový PC se spustil roku 1975 Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Nový kvantový finanční systém byl vyvinut s mimozemskou pomocí a převezme veškeré účetnictví k vyrovnání každé transakce na planetě Zemi v reálném čase. Kvantový finanční systém je podporován kvantovým super počítačem který bude fungovat s podporou StarLink Elona Muska a US Space Comand. Stahování informcí do kvantového počítače už probíhá od roku 1975. A od té doby tam bude uložena každá transakce která na světě proběhla. V důsledku toho že se globální elity vzdaly a opustí Zemi portálem na Antarktidě proběhne zavedení nového fin. systému v roce 2022 nejpozději 2023.

https://youtu.be/U-It2aEhLAM?t=1428


V této sekci bylo nalezeno: 2 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí