Úvodní stránka > Cestování > Jízdenky, Letenky, Víza > Letenky online - vyberte si destinaci a leťte si užívat

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Jízdenky, Letenky, Víza

11
Letenky online - vyberte si destinaci a leťte si užívatPageRank: 4/10S-rank: 0/100

Objednejte si letenky online. Vyberte si destinaci, zvolte termín a leťte si užívat. Máme pro Vás nabídku levných a akčních letenek. Využijte například akčních cen a leťte se podívat na zajímavá místa. Po výběru budete přesměrováni na stránky Pelikan.cz. Upřesněte termín odletu a příletu, rezervujte si letenku a potvrďte objednávku.


Plocha pro reklamu

 

V sekci Jízdenky, Letenky, Víza dále doporučujeme:

Skyteam - aliance leteckých společnostíPageRank: 7/10S-rank: 30/100

Aliance Skyteam nabízí každý den 15 000 letů do 728 destinací ve 149 zemích. Mezi partnery letecké aliance patří Aeroflot, Aeromexico, Air France, KLM, Alitalia, Continental Airlines, Czech Airlines, Delta Air Lines, Korean Air a Northwest Airlines.

http://www.skyteam.com/

Královna.cz - letenky onlinePageRank: 5/10S-rank: 60/100

Prodává letenky do celého světa. Spolehlivý, jednoduchý a rychlý nástroj pro rezervování letenek online. Díky KRÁLOVNĚ zarezervujete letenku za pár minut! Víza, ubytování, pojištění, pronájem vozů a chartery.

http://www.kralovna.cz/

Flylowcostairlines - levné aerolinkyPageRank: 5/10S-rank: 50/100

Nízkonákladové aerolinky. Seznam a vyhledávání levných letů a spojení obstarávané nízkonákladovými leteckými společnostmi. Na webu můžete vyhledávat lety všech evropských nízkonákladových společností. Létejte s levnými aerolinkami.

http://www.flylowcostairlines.org/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh