Úvodní stránka > Internetový obchod > Hudební nástroje, Zvuková technika > Maxistore.cz - vybavení pro DJ, kluby a disco

Detail internetového obchodu

Detail obchodu ze sekce: Hudební nástroje, Zvuková technika

5
Maxistore.cz - vybavení pro DJ, kluby a discoPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Internetový prodej v oblasti světelná a zvuková technika, potřeby pro DJ, kluby a disco. Djshop kde si můžete objednat zesilovače, repropbedny, kytary, sluchátka, světla, výrobníky mlhy, hudební nástroje, gramofony, mixážní pulty, mikrofony, CD, 100V, jehly, mp3 a další techniku.

  • URL: http://www.maxistore.cz/
  • Datum přidání: 10.11.2008
  • Počet návštěv 656 (od 20.08.2010)
  • PageRank: 4/10, S-rank: 50/100

Plocha pro reklamu

 

V sekci Hudební nástroje, Zvuková technika dále doporučujeme internetové obchody:

Audiotek.cz - hudební nástrojePageRank: 5/10S-rank: 70/100

On-line internetová prodejna. Novinky na trhu, informace o produktech, aktuální ceníky, databáze odkazů, tipy na nákup, atraktivní soutěže. Kytary, baskytary, bicí, efekty, efektové procesory, krabičky, wah-wah, multiefekty a ozvučovací technika.

http://www.audiotek.cz/

Muzikant.cz - hudební nástroje onlinePageRank: 4/10S-rank: 60/100

Český online shop na hudební nástroje a aparatury všech značek pro začínající i profesionální muzikanty. Dodání do 24 hodin. Sledování stavu objednávky. Bonusy pro stálé zákazníky. Ukázky zvuků a testy nástrojů. Soukromá inzerce a diskusní fórum

http://www.muzikant.cz/

Cmias.cz - Yamaha specialista, hudební nástrojePageRank: 4/10S-rank: 60/100

Specialista na elektroniku a hudební nástroje Yamaha. Můžete u nás koupit keyboard, piano, klavír, kytaru, bicí a dechové nástroje, video a DVD přehrávač, receiver a bedny. Nabízíme i značky Ibanez, Ashton, Tama, Roland, Warwick, Lee Oskar, Seiko a další.

http://www.cmias.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh