Úvodní stránka > Odhalení utajovaných skutečností > Měsíc, Mars a zbytek vesmíru

V této sekci bylo nalezeno: 4 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


Měsíc je dutý a přitáhnutý z vesmíru mimozemšťany

1 Náš TIP Měsíc je dutý a přitáhnutý z vesmíru mimozemšťany Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Je mnoho důvodů proč Měsíc nemůže být přirozené těleso. Dříve to patřilo mezi konspirační teorie, ale dnes už je to prokázaná skutečnost. Tedy náš Měsíc je duté (vydlabané) těleso které mimozemci přitáhli z velké dálky z vesmíru. Vnitřek je doslova prošpikován technologickými zařízeními, které patří různým mimozemským rasám. Nyní už mají vevnitř měsíce základnu i lidé. Brzy se to v rámci projektu Odhalení stane veřejně známé. Premiéra: 07.06.2019.

https://www.youtube.com/watch?v=CDumpxfY1Wo


bez náhledu

2 Konspirační teorie - přistání na Měsíci, pravda nebo podvod? Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Bylo přistání na Měsíci reálné nebo jde o největší podvod v historii? Ukážeme vám jak je to s jednou z nejznámějších konspiračních teorií. Není vám divné že už se na Měsíc nelétá? Myslíte že už se využily všechny možnosti co Měsíc nabízí? Pravda je že nám to mimozemci pod pohrůžkou použití síly zakázali. Premiéra 15.05.2020.

https://www.youtube.com/watch?v=SCBO8MAib0o


bez náhledu

3 Vím proč jsme nikdy znovu neletěli na Měsíc Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Video je patrně literárním zpracováním skutečné události. USA poprvé přistáli v červenci 1969. Potom se odehrálo ruské přistání na Měsíci, 6 km od místa kde později v prosinci 1972 přistálo Apollo 17 a našli tam pozůstatky ruské mise. Rozříznutý modul a roztrhané skafandry s useknutými hlavami. Nejednalo se o nehodu, ale o zmasakrování výpravy někým kdo je tam nechtěl. Premiéra: 09.12.2020

https://www.youtube.com/watch?v=J_X8NUEYPi8


bez náhledu

4 Kolonie na Ceresu a války s insektoidy na Marsu Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Mluvený český překlad článku Dr. Michaela Sally, který se zabývá knihou vojáka tajných vesmírných programů jménem Tony Rodrigues. Kolonie na Ceresu je v současné době už osvobozena od Temné flotily, ale Tonyho kniha popisuje jak to tady vypadalo když tady vládli důstojníci německé 4. říše. Tony byl po 20 let využíván jako otrok na Marsu a potom na Ceresu, což je planetoid v pásu asteroidů. Pomocí disciplíny "pozorování na dálku" byly události v Tonyho knize potvrzeny. Premiéra: 01.04.2022 přeložila a namluvila Andrea.

https://www.youtube.com/watch?v=4R2zqSSykSo


V této sekci bylo nalezeno: 4 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí