Úvodní stránka > Internetový obchod > Hobby, Modelářství, Sběratelství > Numismatika, Mince, bankovky > Mince - numismatika Zdeněk Soldán

Detail internetového obchodu

Detail obchodu ze sekce: Numismatika, Mince, bankovky

9
Mince - numismatika Zdeněk SoldánPageRank: 1/10S-rank: 20/100

Nabídka a prodej přebytků. Běžné oběhové mince ČR, ČSSR, ČSFR od roku 1918 až 2003 a mince Evropy (bývalého východního bloku). Hlavně pro začínající sběratele numismatiky. Ukázka mé sbírky a možnost výměny. Do mé chyběnky nabídněte mince.

  • URL: http://mince.wz.cz/
  • Datum přidání: 16.09.2005
  • Počet návštěv 210 (od 20.08.2010)
  • PageRank: 1/10, S-rank: 20/100

Plocha pro reklamu

 

V sekci Numismatika, Mince, bankovky dále doporučujeme internetové obchody:

e-Mince - eshop numismatika, medailePageRank: 3/10S-rank: 50/100

Provozovatel elektronického obchodu nabízí zlaté, stříbrné i oběžné mince, pamětní medaile a potřeby pro numismatiky. Můžete zde koupit zlatou nebo stříbrnou minci, medaili, album, etuji, luxusní kazetu, kufr nebo lupu. Firma spolupracuje přímo s Českou Mincovnou, ČNB, Leuchtturm Albenverlag a zástupci světových mincoven.

http://www.e-mince.cz/

Zlaté investování - ekonomický prostředekPageRank: 3/10S-rank: 50/100

Internetové stránky Vám srozumitelnou formou vysvětlí, proč je rozumné investovat do fyzického zlata a stříbra a uvedou vás do problematiky budování si vlastní zlaté rezervy. Na stránkách můžete ihned zlato nebo stříbro nakoupit.

http://www.zlate-investovani.cz/

Numismatika - mince, filatelie, online nákupPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Internetový obchod "Služby sběratelům Janqas" nabízející nejrůznější sběratelské potřeby. Specializace na obory numismatika a filatelie. Sortimentem obchodu jsou rovněž bankovky, pohlednice, drobné starožitnosti nebo odborná literatura.

http://www.numismatika.name/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh