Úvodní stránka > Internetový obchod > Nářadí, Materiál, Stroje, Přístroje > Papaspol - prodej geodetických a stavebních přístrojů

Detail internetového obchodu

Detail obchodu ze sekce: Nářadí, Materiál, Stroje, Přístroje

15
Papaspol - prodej geodetických a stavebních přístrojůPageRank: 5/10S-rank: 30/100

Specialista na prodej geodetických a stavebních přístrojů. Prodej, servis a kalibrace geodetických, stavebních, měřících a fotogrammetrických systémů, přístrojů a pomůcek firem Geo Fennel, BMI, Nedo, INPHO a dalších. Nabízíme zejména nivelační lasery, laserové dálkoměry, teodolity a další geodetické a stavební přístroje.

  • URL: http://www.papaspol.cz/
  • Datum přidání: 27.02.2011
  • Počet návštěv 588 (od 27.02.2011)
  • PageRank: 5/10, S-rank: 30/100

Plocha pro reklamu

 

V sekci Nářadí, Materiál, Stroje, Přístroje dále doporučujeme internetové obchody:

Geoteam - prodej geodetických měřících přístrojůPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Nabízíme měřící přístroje od špičkových světových výrobců geodetické a stavební měřicí techniky. Otevřeli jsme internetový obchod zaměřený na prodej měřících přístrojů, které si můžete pohodlně prohlédnout a objednat online. Dodáváme nivelační přístroje, teodolity, stavební lasery a latě. V nabídce laserový dálkoměr, laser rotační, křížový, podlahový a potrubní, měřící kolečko, GPS, stativ, vodováha, geodetické přístroje a pomůcky.

http://www.geoteam.cz/

Naradidilna.cz - obchod s profi nářadím YATOPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Elektronický obchod s dílenským, zahradním a profi nářadím značky YATO. V obchodě můžete objednat a koupit klíče, ráčny, gola sady, vybavení autodílen, nástavce pro rázové utahování, momentové klíče, šroubováky, bity, kleště, nářadí pro elektrikáře, pro instalatéry a pro stavaře, kladiva, palice, sekery, dláta a svěráky.

http://www.naradidilna.cz/

Allt.cz - nářadí, svítilny, prodejPageRank: 1/10S-rank: 30/100

Internetový obchod nabízející vrtací kladiva, brusné stroje, kompresory, manipulační techniku, vybavení dílny, domu, zahrad a další zboží.

http://www.allt.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh