Úvodní stránka > Životní styl > Záliby > Patchwork-quilting.cz - Dárja Šormová

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Záliby

14
Patchwork-quilting.cz - Dárja ŠormováPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Zájmové stránky Dárji Šormové zabývající se stále populárnějším tématem jako je patchwork a vytváření quiltů. Patchwork (patch - záplata, vyrobeno ze záplat) je zvláštní technika sešívání látek. Jedná se o sešívání malých, různě barevných kousků látek tak, že spolu vytvářejí větší geometrické vzory. Najdete zde předlohy, galerie a odkazy.


Plocha pro reklamu

 

V sekci Záliby dále doporučujeme:

Barevný svět korálků - historie, návody, kurzyPageRank: 1/10S-rank: 10/100

Stránky věnované korálkům a tomu, co se jich týká, od historie po současnost. Využití korálků v dnešní módě a šperkařství. Návody pro šikovné začátečníky, ale i pokročilé a zkušené korálkařky. Nové nápady jsou srdečně vítány!

http://barevny-svet-koralku.webnode.cz/

MRK - stále na rybáchPageRank: 4/10S-rank: 90/100

Respektovaný portál o sportovním rybaření s mnohaletou tradicí. Ať už vás zajímají rybolovné techniky jako je přívlač, feeder, položená, plavaná, kaprařina, muškaření nebo třeba jak se loví sumec, u nás dostanete rychlou odpověď.

http://www.mrk.cz/

Digimanie.cz - fotografování, online magazínPageRank: 4/10S-rank: 70/100

Známý internetový magazín Digimanie přináší recenze, zprávy i aktuality ze světa digitální fotografie. Zabývá se fotoaparáty, fotomobily, fototiskárnami, příslušenstvím a dalšími oblastmi fotografování. Vydavatelem magazínu je firma oXy Online s.r.o.

http://www.digimanie.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh