Úvodní stránka > Obchod > Průmysl a Výroba > Dřevo, Výrobky ze dřeva > Dřevovýroba, Řezivo > Pila Martinice - krovy jako stavebnice

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Dřevovýroba, Řezivo

15
Pila Martinice - krovy jako stavebnicePageRank: 2/10S-rank: 30/100

Pila Martinice vyrábí dřevěné tesařské konstrukce, krovy, pergoly, garážová stání, altány, dřevostavby, roubenky a další dřevěné výrobky. Veškeré dřevěné konstrukce se v našem podání produktu podobají stavebnici. Všechny prvky a díly konstrukce do sebe díky přesným spojům dokonale zapadají, a tak je stavba krovu pro zkušeného tesaře hračkou a postavení pergoly pro zručného kutila nevšedním a příjemným zážitkem.

  • URL: http://www.pilamartinice.cz/
  • Okres působnosti: Příbram
  • Místo působnosti: Jindřichův Hradec
  • Datum přidání: 04.04.2011
  • Počet návštěv 68 (od 04.04.2011)
  • PageRank: 2/10, S-rank: 30/100

Plocha pro reklamu

 

V sekci Dřevovýroba, Řezivo dále doporučujeme:

Růta Miloš - stavební a truhlářské řezivoPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Prodej stavebního a truhlářského řeziva. Vyrábíme latě, trámy, fošny, hranoly a prkna. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo ze stromů dub, buk, borovice a smrk. Prodej palubek, podlahovek a eurohranolů, podlážek pro trubkové a haki lešení. Zpracování dřeva z těžby.

http://www.ruta.cz/

Jirven - pila, zpracování dřevaPageRank: 0/10S-rank: 10/100

Dřevařská výroba Trutnovsko. Nabízíme Vám veškeré stavební řezivo: hranoly, fošny, prkna, střešní latě, štěpku a palivové štípané dřevo. Zajišťujeme sušení řeziva, pořez kulatiny, strojní hoblování, impregnaci dřeva a mechanizovanou nakládku včetně dopravy.

http://www.jirven.cz/

Palubky Zlín - informace o palubkáchPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Internetová prezentace prodejny Palubky Staša Zlín. Popis produktů, rady o instalaci. Přehled profilů palubek, ceník palubek. Na co se hodí palubky? Recenze palubek.

http://www.palubkyzlin.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh