Úvodní stránka > Cestování > Ubytování v zahraničí > Rancho Rio Ebro - rybolov ve Španělsku

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Ubytování v zahraničí

18
Rancho Rio Ebro - rybolov ve ŠpanělskuPageRank: 2/10S-rank: 40/100

Nabízíme komfortní, ale i ekonomické ubytování ve Španělsku, spojené s rybařením nebo turistikou na nádrži Riba Roja cca 200 km od Barcelony. Vyzkoušejte rybolov ve Španělsku, řeka Rio Ebro je vyhlášená lovem trofejních sladkovodních ryb - sumců, candátů a kaprů a nádherným okolím. Přijeďte na Ebro za životními úlovky, čeká tu na vás český personál, stylová kuchyně a bar, půjčovna kompletního vybavení, česká televize a fascinující zážitky.


Plocha pro reklamu

 

V sekci Ubytování v zahraničí dále doporučujeme:

Vieste, Gargano - ubytování v ItáliiPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Informační server nabízející různé možnosti ubytování na kouzelném poloostrově Gargano v Itálii, přímo v malebném Vieste.

http://www.vieste-gargano.com/

Morlani apartmán - dovolená u moře v ItáliiPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Přijeďte zažít nezapomenutelnou dovolenou u moře v Itálii a zpříjemněte si jí kurzy italštiny v městečku San Felice Circeo. Apartmán je účelně a moderně vybaven vlastním sociálním zařízením, klimatizací v obývacím pokoji, myčkou nádobí a velkou terasou s výhledem na moře a historické centrum. Vzdálenost od centra je cca 200 m, od moře cca 850 m.

http://www.morlani-apartman.cz/

StayPoland.com - hotely v PolskuPageRank: 6/10S-rank: 30/100

Hotely a ubytování ve Varšavě, Krakově, Poznani, Gdaňsku, Katovicích i v jiných polských městech a regionech. 350 ubytovacích kapacit online, půjčovna aut a další služby pro české turisty a obchodníky.

http://www.staypoland.com/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh