Úvodní stránka > Odhalení utajovaných skutečností > Antarktida odhaluje tajemství > S Antarktidou něco nehraje, Pod označením TAJNÉ!

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Antarktida odhaluje tajemství

2
S Antarktidou něco nehraje, Pod označením TAJNÉ!PageRank: 0/10S-rank: 0/100

Antarktida skrývá mnoho záhad. Vědci už přiznali časový portál který spojuje minulost s budoucností. Vypadá asi jako shluk mlhy která rotuje. Vědecký chronometr vyslaný do časového portálu na meteorologickém balonu ukazuje rok 1965. Ukazují se silné světelné zdroje pod ledem. V jezeře naměřena teplota +18 °C.


Plocha pro reklamu

 

V sekci Antarktida odhaluje tajemství dále doporučujeme:

Nacisti v Antarktidě, Operace High Jump, Paper Clip a MontaukPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Nacisti žijí v Antarktidě a používají mimozemské technologie. Antarktida, Operace High Jump, Paper Clip, Montauk a sovislost s dneškem. Živě vysíláno 26.04.2022. Zprávy z Galaxie - Oraa Nataru Shari.

https://www.youtube.com/watch?v=nDpECERnJNA

Základna 211 na Antarktidě - Operace HighjumpPageRank: 0/10S-rank: 0/100

V Januári 1947 US Navy započala operáciu Highjump. K brehom Antarktídy zamierila lietadlová loď a 13 ďalších vojenských lodí. Celkovo viac ako 4 tisíc ľudí s polročnou zásobou potravín a 25 lietadiel. Američania boli vystavení vzdušnému útoku, létajících disků, stratili jednu loď a štyri bojové lietadlá.

https://www.suenee.cz/treti-rise-zakladna-211-na-antarktide-4-dil-operace-highjump/

Čína předala Temnou flotilu Pozemské alianci 1.dílPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Mluvený článek Dr.Michaela Sally, což je vědec v oblasti exopolitiky který využívá kontaktů Eleny Danaan a Megan Rose se členy galaktické federace Thor Hanem a Val Nekem. Originální název článku: Dává Čína Pozemské alianci základny Antarktidy Temné flotily na stavbu vesmírných flotil? Jedná se o to, že Galaktická federace předala Číně základny Temné flotily poté co temné síly byly poraženy v podzemních vojenských zařízeních. Čína poté předala část základen Pozemské alianci, která tady bude stavět flotilu vesmírných plavidel. Překlad: Andrea Svobodová Křešová 14.11.2021.

https://youtu.be/_4PseewurT0


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí