Úvodní stránka > Odhalení utajovaných skutečností > Hlubiny a historie planety Země > Síně Amenti se nacházejí v hlubinách uvnitř planety

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Hlubiny a historie planety Země

1
Síně Amenti se nacházejí v hlubinách uvnitř planetyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Pravda je, že Síněmi Amenti prochází každá duše, jež opustila tělo prožitkem fyzické smrti. Jsou tu sály života a smrti, avšak možno je označit i jako síně duše. Je to sféra přechodu a nového začátku plamene každé duše.


Plocha pro reklamu

 

V sekci Hlubiny a historie planety Země dále doporučujeme:

Podzemní komplex pod gízskými pyramidami v EgyptěPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Podzemní radar (SIRA), použitý v Egyptě před rokem 1978, zaznamenal přítomnost mimořádného podzemního komplexu pod gízskými pyramidami. Dr. Jim Hurtak, jeden z klíčových vědců Projektu Giza, natočil filmový záznam z průběhu prací probíhajících pod názvem KOMORY V HLUBINĚ, uvolněný na konci století. Udivující záběry odhalují objev rozlehlé podzemní megalitické metropole staré 15 000 let, která se rozkládá v několika úrovních pod gízskou plošinou.

http://silesia.wz.cz/giza.htm

Projekt Země viděný PlejáďanyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

4 miliardy let - živá knihovna, kosmický sklad genetického génia 300 milionů let - Drakonická invaze, změna lidského genomu na 2 řetězce DNA 2018 čas pravdy - celkové zveřejnění a duchovní rozvoj Vše začalo když stvořitelé vytvořili Zemi, sklad informací přístupný ze 4 stran vesmíru. Před 300 miliony let proběhl boj mezi tvůrci Země a nájezdníky Reptiliány a Anunaki. Knihovna vesmírného dědictví, místo kde je informace uložena. Projekt Země viděný Plejáďany, Premiéra: 11.08.2022 překlad namluvila Andrea.

https://www.youtube.com/watch?v=2c5KKfsLGfw


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí