Úvodní stránka > Internetový obchod > Hobby, Modelářství, Sběratelství > Sportovní draci - pro fandy pouštění draků

Detail internetového obchodu

Detail obchodu ze sekce: Hobby, Modelářství, Sběratelství

1
Sportovní draci - pro fandy pouštění drakůPageRank: 1/10S-rank: 20/100

Eshop s řiditelnými a akrobatickými draky pro fandy pouštění draků. Výhodami cvičných draků jsou především nízká pořizovací cena a jednoduchost ovládání. Cviční draci jsou připravení k letu za několik málo minut, vejdou se Vám do každého batůžku a létají při slabším i silnějším větru. V nabídce komorový drak od společnosti Ultimate Kites ve velikosti 140 x 60 cm, s nímž se naučíte základům ovládání sportovního draka.


Plocha pro reklamu

 

V sekci Hobby, Modelářství, Sběratelství dále doporučujeme internetové obchody:

Lovec Pokladů - detektory kovůPageRank: 4/10S-rank: 70/100

Výroba, servis a prodej hobby detektorů kovů značek Garret a Minelab včetně příslušenství. Internetový obchod s podporou kamenné prodejny. Na stránkách najdete také informace o aktualitách ze světa detektorů kovu. Provozovatel organizuje vůbec první Klub Lovců Pokladů zemí koruny České.

http://www.lovecpokladu.cz/

Puzzle-prodej.cz - stavebnice z dílkůPageRank: 4/10S-rank: 60/100

Prodej puzzle značek Ravensburger, Dino, Schmidt, Ricordi, Educa a Wrebbit (3D). V prodeji stavebnice puzzle obsahující od 500 do 18.000 barevných dílků. Puzzle stavebnice na jednom místě.

http://www.puzzle-prodej.cz/

HP hobby - modely, figurky, online nákupPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Eshop nabízí modely těžké techniky, automobilů, motocyklů a figurek. Pro sběratele známek a mincí internetový obchod nabízí příslušenství od renomovaných výrobců Lindner a Leuchtturm.

http://www.hphobby.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh