Úvodní stránka > Internetový obchod > Oděvy, Prádlo, Módní oblečení > Textilní galanterie

V této sekci bylo nalezeno: 9 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Internetový prodej galanterie. Detail internetového obchoduPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Naše firma nabízí zipy jak kostěné tak i spirálové různých délek, dělitelné i nedělitelné. Nabízíme nitě vysoce kvalitní od firmy Ariadna. Dále u nás najdete popruhy, suché zipy, pruženky, keprovky. Ještě u nás najdete nabídku síťovin, proševů, roun.

https://eshop.astonasklad.cz/


bez náhledu

2 Galanterinka - pletení, vyšívání, ruční práce Detail internetového obchoduPageRank: 1/10S-rank: 30/100

Stránky jsou určené všem, kteří rádi háčkují, pletou a vyšívají. V kategoriích zboží textilní galanterie - pletení, háčkování, vyšívání, najdete veškeré pomůcky, háčkované a pletené výrobky. Prodej háčkovací, pletací a vyšívací příze pro ruční práce.

http://www.galanterinka.cz/


bez náhledu

3 Stoklasa - velkoobchod s textilní galanterií Detail internetového obchoduPageRank: 4/10S-rank: 70/100

Provozujeme velkoobchod s textilní galanterií, export a import. Pro švadlenky a krejčí dodáváme jehly, nitě, zipy, gumy a vycpávky, zipy, suché zipy, čepice, opasky, šle, jehlice, prýmky, třásně, knoflíky, vybavení prodejen a další zboží.

http://www.stoklasa.cz/


bez náhledu

4 A-Gross.cz - velkoobchod textilní galanterie Detail internetového obchoduPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Bohatý sortiment galanterního zboží od tuzemských a dovozových výrobců. Zboží je možno objednávat v e-shopu. Kde nakoupíte knoflíky, brzdičky, fixační materiály, chrániče oděvů, jehly, koncovky, krejčovské potřeby, nitě, oděvní šňůry, suché zipy a vycpávky.

http://www.a-gross.cz/


bez náhledu

5 Bedimex - materiály na výrobu sportovní galanterie Detail internetového obchoduPageRank: 2/10S-rank: 40/100

Firma zajišťuje komplexní dodávky pro výrobce sportovní galanterie. Dodává základní materiály na výrobu batohů, ledvinek, sportovních tašek, vaků. Nabízí zipy, nitě, suché zipy, plastikové i kovové karabiny. V obchodě najdete i gumy, popruhy, neoprény, podšívky, technické tkaniny, lemovky a šňůry.

http://www.bedimex.eu/


bez náhledu

6 Obchod na ruční práce - příze, předlohy Detail internetového obchoduPageRank: 2/10S-rank: 40/100

V prodejně můžete koupit po internetu zboží jako je vyšívací příze, sada nebo předloha, látka - Kanava, příze pro pletení a háčkování, ale i pomůcky pro ruční práce. Firma nabízí vytvoření vyšívací předlohy z fotografie.

http://obchod.rucniprace.cz/


bez náhledu

7 Chemlonka.cz - pletací příze, eshop Detail internetového obchoduPageRank: 2/10S-rank: 40/100

Výrobce Ariadne, s.r.o. provozuje zásilkový internetový obchod s ruční pletací přízí značky Chemlonka. Koupit online můžete příze s označením: Mikro, Provázková, Chemlonka, Bábinčina pravá ponožková a K+K Jeans.

http://www.chemlonka.cz/


bez náhledu

8 Prima obchod - prodej textilní galanterie a bižuterie Detail internetového obchoduPageRank: 2/10S-rank: 40/100

V eshopu Prima obchod provozujeme prodej textilní galanterie a bižuterie. Maloobchod zipů, jehel, nití, knoflíků, krajek a prýmků. Nabízíme bižuterní doplňky, perličky, aplikace, nášivky a nažehlovačky. Věnujeme se textilní galanterii v celé její šíři, prodáváme bižuterní komponenty, korálky z různých materiálů, návlekový materiál i hotové šperky z perleti, minerálů či skla. Dále bytový textil, lůžkoviny, záclony a závěsy, široká škála dekoračního zboží pro aranžéry, floristy a bytové architekty.

http://www.prima-obchod.cz/


bez náhledu

9 R-galanterie - textilní galanterie a bižuterie Detail internetového obchoduPageRank: 1/10S-rank: 40/100

Internetový obchod R-galanterie nabízí textilní galanterii, bižuterii, dekorační zboží, módní a oděvní doplňky-šály, šátky, rukavice, čepice, hobby a bižuterní komponenty, korálky, oděvy a vyšívací předtisky, bytový textil a doplňky-záclony, ubrusy.

http://www.r-galanterie.cz/


V této sekci bylo nalezeno: 9 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh