Úvodní stránka > Cestování > Turistika, Příroda, Regiony

V této sekci bylo nalezeno: 71 položek
zobrazeno 1 - 35

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy
stránka: 1 | 2 | 3 | další >


bez náhledu

1 Výletník - cestování po Česku, zajímavá místa Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Tyto stránky jsou určeny každému, kdo rád cestuje po naší malé zemi. Manželé Kovářovi věří, že zde naleznete spousty zajímavých tipů na výlet po celé České republice.

http://vyletnik.webgarden.cz/


bez náhledu

2 Bratislava Guide - turistický průvodce Detail webové stránkyPageRank: 6/10S-rank: 20/100

Nezávislý turistický sprievodca Bratislavou. Nájdete tu užitočné informácie pre návštevníkov Bratislavy, mapu, kalendár podujatí a ubytovacie možnosti. Naším cieľom je pomôcť Vám spoznať hlavné mesto Slovenska v jeho plnej kráse.

http://www.bratislavaguide.com/


bez náhledu

3 Turistika.cz - tipy na výlet, dovolená Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 70/100

Praktické rady a zkušenosti pro cestování a dovlenou, tipy na výlet po celé ČR i SR a informace o státech z celého světa. Katalog ubytování a kaledář aktuálních akcí všeho druhu. Aktivní dovolená od Indie po Chorvatsko.

http://www.turistika.cz/


bez náhledu

4 Vyletnik.cz - turistický portál Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 60/100

Internetový portál zaměřený na turistiku a místopis České republiky. Kvalitní místopis celé republiky, tipy na výlety, turistické trasy, mapy, cyklotrasy, ubytování, stravování, počasí a mnoho dalších informací na jednom místě.

http://www.vyletnik.cz/


bez náhledu

5 Prygl - okolí Brněnské přehrady Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 50/100

Rozsáhlý informační web věnovaný oblasti severozápadního okolí Brna. Průvodce kouzelnými místy jako Brněnská přehrada, hrad Veveří a okolí. Aktuality, fotoreportáže, výlety (turistika, cyklistika), zajímavá místa, příroda, doprava a ubytování.

http://www.prygl.net/


bez náhledu

6 Českosaské Švýcarsko Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 50/100

Turistické informace pro Národní park České Švýcarsko, Saské Švýcarsko, Šluknovsko a Lužické hory. Nabízíme romantické ubytování, hotely, penziony, chaty, kurzy golfu, lezení, prodej turistických map, průvodcovství, školení a skupinové programy.

http://www.ceskosaske-svycarsko.cz/


bez náhledu

7 Wine of Czech republic - vinařská turistika Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 50/100

Na stránkách naleznete informace o moravském a českém vinařství, historii, odrůdách v ČR a možnostech cestování za vínem na jižní Moravě. Popisy vinařských podoblastí, vinařské stezky, mapy, katalog vinařských firem a vinných sklepů.

http://www.wineofczechrepublic.cz/


bez náhledu

8 Východní Čechy - turistický portál Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 50/100

Oficiální turistické webové stránky Pardubického kraje představující region Východní Čechy a poskytující komplexní a aktualizované turistické informace. Památky a jiné turistické atrakce, aktivní dovolená, tipy na výlet, kalendář akcí a mapy. Pardubice

http://www.vychodni-cechy.info/


bez náhledu

9 Lipno.cz - ubytování, volný čas, kultura Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 50/100

Turistický portál Lipno.cz. vám poskytne potřebné informace pro naplánování nezapomenutelné dovolené na Lipně. Snadné vyhledávání ubytování s možností přímé rezervace u majitele, tipy na výlety a trávení volného času, přehled restaurací a mnoho dalších informací. Lipno

http://www.lipno.cz/


bez náhledu

10 Cesty Krajem - turistický portál ČR Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 40/100

Mezinárodní turistický video portál o České republice. Přehledný video katalog měst, památek a služeb spojených s cestovním ruchem. Zajímavosti a inspirace na výlety. Aktuální nabídky služeb cestovního ruchu.

http://www.cestykrajem.cz/


bez náhledu

11 Česká turistika.cz - informační portál Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 0/100

Informační internetový server zaměřený na turistiku a výlety v české republice. Podrobný popis oblastí, mapy, trasy a ubytování.

http://www.ceskaturistika.cz/


bez náhledu

12 Krušnohorci - lokality, kultura, folklor Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Turistické informace z Krušných hor a Krušnohoří. Tipy na výlet, akce, ubytování a vstupní vízum. Klub Krušnohorců a další zajímavé informace.

http://www.krusnohorci.net/


bez náhledu

13 Tipy na výlet v České republice Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Objektivní recenze a doporučení zajímavých míst v České republice. Veřejná databáze s řadou služeb, do níž můžete sami přispívat. Tipy na výlet zde najdete roztříděné do jednotlivých turistických oblastí.

http://www.tipynavylet.cz/


bez náhledu

14 Mapy ČR online - turistická mapa, cyklotrasy Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Na stránkách je online turistická mapa České republiky s popisem více než 6000 turisticky atraktivních míst. Vrstva značených cyklotras a turistických tras, ubytování, restaurace a další užitečné informace přímo na mapě. Praha 3 - Žižkov

http://mapy.vyletnik.cz/


bez náhledu

15 Rodinné výlety - inspirace pro rodiče i děti Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Portál je zaměřen na rodinné výlety s dětmi, zveřejňuje nejen akce vhodné pro celou rodinu, ale i tipy na různé cesty s vašimi ratolestmi.

http://www.rodinnevylety.cz/


bez náhledu

16 Český Krumlov - turistický informační portál Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Internetový turistický informační portál Český Krumlov.com nabízí všechny potřebné informace pro návštěvníky Českého Krumlova. Popis památek, kulturní přehled, katalog ubytování s možností přímé rezervace s garancí nejnižší ceny. Aktuality, zajímavosti a akce v Českém Krumlově. Český Krumlov

http://www.ceskykrumlov.com/


bez náhledu

17 Moravský kras - turistické info Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Moravský kras je nejvýznamnější krasová oblast ve střední Evropě. Propast Macocha, Punkevní jeskyně, Balcarka, Kateřinská jeskyně, Sloupsko-šošůvské jeskyně. Provozní doby, ceny, ubytování, doprava a spoustu dalších informací o Moravském krasu.

http://www.moravskykras.net/


bez náhledu

18 Tipy na výlety Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Naším cílem je poskytnout Vám tip na výlet v danné oblasti. Stránky Tipy na výlety Vám dají tip kam můžete jít a co tam můžete vidět. Náměty na dovolenou, turistické oblasti a zajímavosti, přírodní krásy, turistika, sport, cestování a poznávání.

http://www.tipynavylety.cz/


bez náhledu

19 Do přírody - tipy na pěkné výlety v Čechách Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Nevíte kam na výlet? Nechte se inspirovat našimi tipy na nejkrásnější místa v Čechách, které jsou doplněny nejen praktickými informacemi, ale i kvalitními snímky fotografa Michala Němejce.

http://www.doprirody.com/


bez náhledu

20 Pravčická brána - přírodní památka Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Pravčická brána je největší přirozená skalní brána na našem kontinentu, národní přírodní památka. Je považována za nejkrásnější přírodní útvar Českého Švýcarska a tvoří symbol celé oblasti.

http://www.pbrana.cz/


bez náhledu

21 Propast Macocha - Moravský kras Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Propast Macocha je největší propast tohoto typu v České republice a i ve střední Evropě. Světoznámá propast Macocha je více jak 138 metrů hluboká. Horní část propasti je dlouhá 174 metrů a široká 76 metrů. Na okraji propasti jsou dva vyhlídkové můstky.

http://www.propast-macocha.cz/


bez náhledu

22 Hora Říp Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Co Mohamedu Mekka, to Čechu Říp. Kopec u Roudnice nad Labem představuje místo, které je alespoň jednou za život třeba navštívit. Na stránkách naleznete: Kudy tam, Přístupové trasy, Turistické informace, Sportovní vyžití, Mapy, Co navštívit v okolí. Říp

http://www.hora-rip.cz/


bez náhledu

23 Skalní města - turistický průvodce Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Tento turistický průvodce Vás provede skalními městy formou fotografií a panoramatických virtuálních prohlídek. Interaktivně se lze rozhlížet kterýmkoliv směrem a to nejenom doleva a doprava, ale i nad sebe a také pod sebe. Na mapě si můžete vybrat požadované místo.

http://www.skalnimesta.cz/


bez náhledu

24 Město Hradec Králové - turistické zajímavosti Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Kompletní turistické služby pro Hradec Králové a okolí. Získáte informace kam ve městě za kulturou nebo sportem. Přečtete si články o lokalitách Kunětická hora, Zoo Dvůr Králové, Kuks, Adršpach, Pevnost Josefov a Hrádek u Nechanic. Hradec Králové

http://www.mesto-hradeckralove.cz/


bez náhledu

25 Region Adršpach - teplické skály Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Turistické služby pro oblast Adršpach, Teplické skály, Broumovské stěny, Ratibořice a Náchod. Tipy na výlet, turistické informace, rezervace ubytování, kalendář akcí pro region Adršpach. Nabídka ubytování, hotely, penziony, chaty a firemní akce.

http://www.region-adrspach.cz/


bez náhledu

26 Jižní Morava - turistický portál Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Oficiální turistický rezervační portál Jižní Moravy představující tento turistický region. Jeho jednotlivé oblasti a poskytující komplexní a aktualizované turistické informace a online rezervační systém ubytování s penziony, hotely a kempy. Brno

http://www.jizni-morava.info/


bez náhledu

27 Region - České Švýcarsko Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Turistické služby pro České Švýcarsko, rezervace ubytování, hotely, penziony a firemní akce. Poznejte národní památky jako Pravčická brána, Soutěsky Hřensko, Saské Švýcarsko a Tisá. České Švýcarsko

http://www.region-ceskesvycarsko.cz/


bez náhledu

28 Zeměpisné sdružení Brno Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Spolek nadšenců pro zeměpis a cestování. Zeměpisné sdružení se sídlem v Brně a s členy v celé ČR je otevřeno všem přátelům geografie, cestování a pěší turistiky.

http://zemsdr.sweb.cz/


bez náhledu

29 Sirava.sk - Zemplínska šírava Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Informácie o známej slovenskej lokalite zahrňuje sekcie rekreácia, vodné športy, rybolov, ubytovanie, stravovanie, turistika, kúpaliská, kultúrne pamiatky, muzeá a galérie.

http://www.sirava.sk/


bez náhledu

30 Soutěsky Hřensko na říčce Kamenici Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Jednou z atrakcí Českého Švýcarska jsou soutěsky na říčce Kamenici. Procházka romantickou přírodou podél toku Kamenice obklopené z obou stran hradbou vysokých skal. Budete procházet pod skalními převisy, několika tunely a přes úzké lávky.

http://www.soutesky-hrensko.cz/


bez náhledu

31 Cztour.cz - České Švýcarsko Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Území Českého Švýcarska, malého pískovcového ostrůvku uprostřed Evropy, bylo 1.1. 2000 vyhlášeno národním parkem. Množství značených turistických stezek, které propojují jedinečné přírodní lokality s historicky cennými místy.

http://www.cztour.cz/


bez náhledu

32 Skály Adršpach - divoké skalní město Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Tolik fascinujících zákoutí jako v Adršpašsko-teplických skalách uvidíte jen málokde. Adršpašsko-teplické skály jsou největším a nejdivočejším skalním městem Střední Evropy. Nejsou atrakcí na jeden den, tady můžete žasnout celý život. Adršpach

http://www.skaly-adrspach.cz/


bez náhledu

33 Turistika - výlety, hrady, zámky Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Internetový rozcestník slouží jako specializovaný vyhledávací modul historického portálu abcHistory.cz. Věříme, že s jeho pomocí snáze naleznete požadované turistické tipy na výlety, hrady, zámky, skanzeny, muzea a zajímavá turistická místa.

http://turistika.abchistory.cz/


bez náhledu

34 Třeboňsko - turistický portál Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Turistické webové stránky Třeboňska nabízí ucelené a vždy aktuální informace o Třeboňsku a rezervační ubytovací systém. Kromě toho zde naleznete bohaté informace o možnostech trávení volného času, interaktivní mapy, balíčky zážitků a kalendář akcí. Třeboň

http://www.trebonsko.com/


bez náhledu

35 Ivo turista - kam na výlet Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 20/100

Na stránkách můžete najít náměty na výlet. Seznam všech mých turistických akcí. Je tu i několik výletů mých netových přátel z míst, na která já se nikdy nedostanu. Přečtete si popis místa a prohlédnete si hezké obrázky.

http://ivo-turista.borec.cz/


V této sekci bylo nalezeno: 71 položek
zobrazeno 1 - 35

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy
stránka: 1 | 2 | 3 | další >


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh