Levná reklama na internetu, Placené a bezplatné zvýhodnění odkazu

Tato stránka obsahuje:

 1. Informace o umístění placené reklamy v katalogu
  1. reklama v pravém pruhu katalogových stránek
  2. banner v dolní části stránek
  3. umístění reklamy na hlavní stránce
  4. textový odkaz do horní lišty
 2. Informace o možnosti zvýhodnění Vašeho odkazu
  1. bezplatné zvýhodnění odkazu (platí pro odkazy přidané do 15.07.2010)
  2. placené zvýhodnění Vašeho odkazu
 3. Informace o provozovateli

1) Umístění reklamy v katalogu

Nabízíme Vám umístění levné textové nebo bannerové reklamy pro Váš firemní web či internetový obchod na stránkách katalogu Bezva Portál. Vaše placená reklama může být umístěna:

 1. V pravém pruhu na katalogových stránkách (obdélníkový banner postavený na výšku, banner tvaru dlaždice nebo textová reklama)
 2. Ve spodní části stránek (klasický banner 468x60, nebo i větší obdélníkového tvaru)
 3. Na hlavní stránce a podstránkách v sekcích Odkazy, reklama (textový odkaz) nebo Reklama s náhledem (textový odkaz, náhled a cca 135 znaků dlouhý popis)
 4. Na všech stránkách katalogu www.bezvaportal.cz v horní liště (textový odkaz)

1.a) Bannerová nebo textová reklama umístěná v pravém pruhu katalogových stránek

Jedná se o umístění reklamy v pravém pruhu, který se zobrazuje na všech katalogových stránkách, tedy na stránkách s odkazy. Do pravého pruhu lze umístit reklamní banner dlaždicového nebo magazínového tvaru do šířky 160. Například banner 150x150 nebo banner 160x200, ale i jiný rozměr.

Do pravého pruhu lze umístit také textovou reklamu s popisem Vaší nabídky. Reklamní text by měl zabírat přibližně stejný prostor jako banner 160x200.

Příklad si můžete prohlédnout na kterékoli katalogové stránce, např. Reklama a Marketing.

Možnosti:

1.a1) Pravý pruh - cílené umístění banneru nebo reklamního textu v určité kategorii
Možnost umístění reklamního banneru na 1. a 2. pozici. Můžete zvolit libovolný počet kategorií, Vaše reklama se bude zobrazovat ve všech zvolených kategoriích. Pokud máte zájem aby se Váš reklamní banner zobrazoval ve větším počtu kategorií, doporučujeme využít reklamu podle možností v bodu 1.a2 nebo 1.a3.

Umístění banneru - Pravý pruh Hlavní kategorie Podkategorie
Banner do výšky 250 nebo text 1. pozice 150 Kč / měsíc 1. pozice 130 Kč / měsíc
Banner do výšky 250 nebo text 2. pozice 120 Kč / měsíc 2. pozice 100 Kč / měsíc
Banner nad výšku 250 1. pozice 200 Kč / měsíc 1. pozice 180 Kč / měsíc

Minimální doba objednávky je na 3 měsíce.

Máte-li zájem o reklamu tohoto druhu použijte prosím kontaktní formulář a do zprávy uveďte zda si přejete v pravém pruhu bannerovou nebo textovou reklamu a ve které kategorii nebo podkategorii chcete reklamu umístit. Pokud Vás zajímá bannerová reklama tak uveďte URL kde je banner umístěn. Pokud si přejete textovou reklamu, tak připojte text jak má textová reklama vypadat. Nezapomeňte prosím uvést na jakou adresu (URL) má internetová reklama směřovat.

1.a2) Pravý pruh - banner nebo reklamní text v 1 hlavní sekci a náležejících podkategoriích
Bannerová nebo textová reklama cílená na určitou tématickou sekci katalogu. Při zvolení tohoto druhu reklamy se Váš banner či reklamní text bude zobrazovat v jedné hlavní (root) kategorii, což může být například sekce Služby a zároveň i ve všech podsekcích náležejících této hlavní sekci. V tomto případě platí, že pokud existuje reklamní banner či text cílený na konkrétní sekci, zobrazuje se výše. Dále platí, že dříve zadaná reklama je umístěná výše.

Umístění banneru - Pravý pruh 1 hlavní sekce a její podkategorie
Reklamní banner do výšky 250 nebo text 400 Kč / měsíc
Reklamní banner nad výšku 250 500 Kč / měsíc

Objednávka reklamy je na minmimální období 1 měsíc.

Pokud Vás zaujala tato placená reklama použijte prosím kontaktní formulář a do zprávy uveďte zda si přejete v pravém pruhu banner či reklamní text. Pokud Vás zajímá bannerová reklama tak uveďte URL kde je Váš reklamní banner umístěn. Pokud si přejete textovou reklamu, tak připojte text jak má textová reklama vypadat. Nezapomeňte prosím uvést na jakou adresu (URL) má internetová reklama směřovat

1.a3) Pravý pruh - umístit reklamní banner nebo text ve všech kategoriích
Bannerová reklama bez možnosti zvolení přesné pozice. Pro tento případ je jako vodítko v pravém pruhu katalogových stránek umístěn textový odkaz „Umístit reklamu”. Váš banner se bude na všech stránkách zobrazovat nad tímto odkazem. Můžete si pár stránek katalogu projít a přesně si zjistit kde bude na které stránce Váš reklamní banner zobrazován. Platí že poslední zadaná reklama je hned nad tímto odkazem, dříve zadaná reklama je umístěná výše.

Umístění banneru - Pravý pruh Všechny katalogové stránky s odkazy
Reklamní banner do výšky 250 600 Kč / měsíc
Reklamní banner nad výšku 250 700 Kč / měsíc
Textová internetová reklama 500 Kč / měsíc

Objednávka reklamy je na minmimální období 1 měsíc.

Máte-li zájem o placenou reklamu tohoto druhu použijte prosím kontaktní formulář a do zprávy uveďte zda si přejete v pravém pruhu bannerovou nebo textovou reklamu. Pokud Vás zajímá bannerová reklama tak uveďte URL kde je Váš reklamní banner umístěn. Pokud si přejete textovou reklamu, tak připojte text jak má textová reklama vypadat. Nezapomeňte prosím uvést na jakou internetovou adresu (URL) má reklama směřovat

1.b) Bannerová reklama v dolní části stránek

Dolní banner se zobrazuje na všech stránkách. Můžete zvolit umístění banneru:

 1. Na hlavní stránce
 2. Na katalogových stránkách s odkazy

Tato pozice je vhodná pro klasické bannery 468x60 nebo i větší bannery obdélníkového tvaru až do šířky hlavního pole stránky. Podmínkou je, že reklamní banner musí směřovat na internetový obchod, tedy jedná se o reklamu jen pro eshopy.

Umístění banneru - Dolní pozice Hlavní stránka Všechny katalogové stránky mimo hlavní
Reklamní banner 468x60 350 Kč / měsíc 500 Kč / měsíc
Reklamní banner větší 400 Kč / měsíc 600 Kč / měsíc

Minimální doba objednávky banneru na hlavní stránce je na 3 měsíce.

Objednávka banneru pro všechny katalogové stránky mimo hlavní je na minmimální období 1 měsíc.

Máte-li zájem o bannerovou reklamu pro internetový obchod v dolní části stránek použijte prosím kontaktní formulář a do zprávy uveďte zda se Vám jedná o umístění reklamy na hlavní stránce nebo na katalogových stránkách. Ve zprávě také prosím pošlete URL kde je banner umístěn a na jakou adresu (URL) má reklama směřovat.

1.c) Textová reklama - Odkaz na hlavní stránce

Nabízíme umístění textového odkazu na Váš web na hlavní stránce katalogu v sekci Odkazy, reklama nebo v sekci Reklama s náhledem. Současně se Váš odkaz bude zobrazovat na značném množství (řádově stovky) méně významných katalogových stránek. Většinou jde o stránky pokročilého vyhledávání a přidávání odkazů.
V reklamním bloku Odkazy, reklama jsou dvě pozice pro reklamu s krátkým popisem cca 135 znaků a současně s malým náhledem webu.

Umístění reklamy - Hlavní stránka Sekce Odkazy, reklama
Textový odkaz 300 Kč / měsíc
Textový odkaz s náhledem a popisem 350 Kč / měsíc

Minimální doba objednávky je na 3 měsíce.

Máte-li zájem o umístění textového odkazu na hlavní stránce použijte prosím kontaktní formulář a do zprávy uveďte zvolenou sekci, adresu (URL) Vašeho webu a reklamní text který na něj má odkazovat. Pozor text odkazu může mít nejvýše 20 znaků včetně mezer. Můžete si uvést také titulek odkazu, který se zobrazuje po najetí myší nad odkaz.

1.d) Textový odkaz v horní liště

Nabízíme 6 exkluzivních pozic pro umístění textového odkazu v horní liště katalogu. Horní lišta s reklamními odkazy se zobrazuje na všech stránkách katalogu.

Umístění reklamy - Všechny stránky Sekce Horní lišta
Textový odkaz 1000 Kč / měsíc - standardní cena

Objednávka reklamy do lišty je na minmimální období 1 měsíc.

Máte-li zájem o umístění textového odkazu v horní liště katalogu použijte prosím kontaktní formulář a do zprávy uveďte adresu (URL) Vašeho webu a text který na něj má odkazovat. Pozor text odkazu může mít nejvýše 25 znaků včetně mezer. Můžete si uvést také titulek odkazu, který se zobrazuje po najetí myší nad odkaz.

2) Zvýhodnění Vašeho odkazu

 1. bezplatné
  Webům s Google PageRankem 4 a vyšším nabízíme bezplatné zvýhodnění jejich odkazu výměnou za umístění odkazu na Bezva Portál na jejich hlavní stránce. Více na stránce Pravidla - bezplatné zvýhodnění.
 2. placené
  Pro všechny weby jejichž majitelé mají zájem o zvýhodněné umístění odkazu nabízíme placenou možnost bez nutnosti umístění zpátečního odkazu.

2.b) Placené zvýhodnění odkazu

Váš odkaz může být na stránkách katalogu v příslušné kategorii umístěn mezi prvními 5 odkazy a výrazně označen jako „Náš Tip” pro danou kategorii. Kromě zvýhodněného pořadí získáte také náhled vedle Vašeho odkazu.

Umístění - Stránky katalogu Hlavní kategorie Podkategorie
Zvýhodněný odkaz 1.-5. pozice 150 Kč / měsíc 1.-5. pozice 130 Kč / měsíc

Pořadí 5 zvýhodněných odkazů je podle data navázání spolupráce.
Minimální doba objednávky je na 3 měsíce.

Máte-li zájem o placené zvýhodnění Vašeho odkazu přidejte nejdříve Váš odkaz do katalogu, poté použijte prosím kontaktní formulář a do zprávy uveďte adresu (URL) Vašeho odkazu a název kategorie ve které si přejete Váš odkaz zvýhodnit. V zájmu Vašem i ostatních návštěvníků katalogu musí zvolená kategorie odpovídat obsahu Vašeho webu.

Pokud dáte na naši radu, myslíme si, že právě tato levná reklama formou zvýhodněného odkazu je tou nejlepší reklamou v katalogu, a má vysokou úspěšnost, protože návštěvník je již z titulku a popisu odkazu obeznámen s tím co ho na Vašem webu čeká.

3) Kontakt

Internetový katalog Bezvaportal.cz provozuje
Firma: Jiří Spáčil, se sídlem v Olomouci, Česká republika
IČ: 18469361
DIČ: CZ5910240600
Bankovní spojení: UniCredit Bank Olomouc
Číslo účtu: 2104563915/2700
IBAN: CZ3627000000002104563915
email: kontaktní email
Firma je od 10.03.2010 plátce DPH, všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Poslední aktualizace 15.08.2011


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
 • Alternativní katalog pro transformaci vědomí