Úvodní stránka > Služby > Umění, Zábava > Varietní a umělecká vystoupení

V této sekci bylo nalezeno: 23 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Kouzelná školka - Michal Nesvadba Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Přehled termínů vystoupení Michala Nesvadby a Magdy Reifové, kontakty a fotografie. Info o prodeji vstupenek, zprostředkování na vaši firemní, městskou či soukromou akci. Umělci jsou tu pro Vás.

http://www.kouzelnaskolka.cz/


bez náhledu

2 Westernové městečko Boskovice Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Celodenní program ve Western parku Boskovice nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, školní výlety a firemní akce. Je pro každého, kdo má chuť se bavit nebo přijet na romantickou dovolenou.

http://www.westernove-mestecko.cz/


bez náhledu

3 Pyroterra - fireshow, ohnivá show Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Skupina Pyroterra se zabývá ohnivou performance a tancem s ohněm. Představení tvoří oheň, akrobacie, pyrotechnika, bojová umění, dech beroucí triky s různými hořícími zbraněmi, netradiční choreografie. Vystoupení je podkreslené strhující moderní hudbou, vtahující do reje ohně.

http://www.pyroterra.cz/


bez náhledu

4 Barmanshow - barmanská ohnivá show Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Spolek barmanů působící na území celé republiky, který se snaží oživit firemní a soukromé večírky. Barmanská show, ohnivá show, míchání koktejlů, freestyle, catering, DJs, kompletní zajištění akcí. Nechte si nezávazně spočítat cenu za oživení akce.

http://www.barmanshow.cz/


bez náhledu

5 Cirkus trochu jinak - umělecká vystoupení Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Přistupte blíže a nechte na sebe dýchnout atmosféru kejklířů, žonglérů, tanečnic, živých soch a cirkusantů. Předvedou Vám ohnivé vystoupení, fire a UV show i žonglování. Atrakce pro děti - historický kolotoč. Škola žonglování.

http://www.cirkusjinak.cz/


bez náhledu

6 Firelovers.cz - skupina fireshow Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Moderní vystoupení artistů, žongléru a tanečnic s ohněm. Skupina Firelovers předvádí fireshow po celých Čechách, na různých akcích. Fireshow je kombinace žonglování s ohněm a tance pro maximální požitek diváka.

http://www.firelovers.cz/


bez náhledu

7 Ondřej Sládek - kouzelník, iluzionista Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Mladý kouzelník a velmi zručný manipulátor, je úřadující mistr České republiky v moderní magii a nejlepší manipulátor České republiky. Je vítězem řady českých i mezinárodních kouzelnických soutěží a festivalů.

http://www.ondrejsladek.cz/


bez náhledu

8 Bubbleshow.cz - bublinová show Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Prezentace jednoho z nejlepších bublinářů na světe! Mýdlové obří bubliny, bubliny nejrůznejších tvarů a velikostí často neuvěřitelné.

http://www.bubbleshow.cz/


bez náhledu

9 Fireshow Pa-li-tchi - ohnivé performace Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Síla a umění ohně, fire show. Videoukázky a fotografie z vystoupení, všechny informace o skupině a její činnosti. Full power fireshow.

http://fireshow.palitchi.org/


bez náhledu

10 Honza Hlaváček - zpěvák a bavič z Brna Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Hudba pro Vaši oslavu. Repertoár všech žánrů pro každou generaci a příležitost. Specialitka na přání - evergreeny v brněnském hantecu. Pro větší akce přijedeme i ve větším složení jako kapela Evergreen.

http://www.honzahlavacek.com/


bez náhledu

11 Karel Gott - revival Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Jan Mlčoch Vám nabízí vystoupení "Karel Gott Revival", případně krátké imitátorské vstupy plné hlasů našich známých osobností. Hlas Karla Gotta je pro něj natolik zajímavý, že v poslední době se nejvíce věnuje zejména jeho repertoáru.

http://www.karelgott-revival.cz/


bez náhledu

12 Duo Fernando Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 20/100

Držitelé řádu varietních a cirkusových umění, ocenění z domácích i mezinárodních soutěží. Vystoupení i ucelené programy estrádní, iluzionistické, magické, taneční, klauno-magické a diskotékové jsou sestavovány pro všechny věkové kategorie.

http://www.duofernando.com/


bez náhledu

13 Armentum - historické tradice Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 20/100

Tomáš Mangel, agentura pro obnovu a uchování historických tradic. Naše činnost je zaměřena na realizaci a zprostředkování nejrozmanitějších vystoupení hudebníků, tanečníků, kejklířů a divadelníků z oblasti „Vzkříšené historie“.

http://www.armentum.cz/


bez náhledu

14 Paul Merild - kouzelník Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 20/100

Profesionální kouzelník a iluzionista Paul Merild. Zábavné kouzelnické programy pro vaše akce. Od kouzel u stolu až po velké a nebezpečné show. Předvádí ideální kouzelnická vystoupení pro plesy, rauty, firemní i rodinné společenské akce. Speciální programy pro děti.

http://www.paulmerild.com/


bez náhledu

15 Pavel Dolejška - kouzelník a iluzionista Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 20/100

Pavel Dolejška je iluzionista s bohatými zkušenostmi, který je hostem prestižních akcí a vzhledem ke svému všestrannému repertoáru a příjemnému projevu, vyhledávaným zpestřením každého programu. Překvapí Vás a především pobaví od menších vystoupení až po velké iluze.

http://www.paveldolejska.com/


bez náhledu

16 Tortusdeignis.com - ohňová show, fireshow Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Tortus de Ignis nabízí kvalitní ohňové představení, vhodné pro každou příležitost. Můžete si objednat vystoupení pro maturitní plesy, firemní večírky, dobové akce, koncerty, festivaly, svatby nebo narozeniny.

http://www.tortusdeignis.com/


bez náhledu

17 Karson - ohnivá show Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 10/100

Fakírské duo KARSON se specializuje na umělecké vystoupení orientálního směru. Vystupujeme po celé republice. Opalování těla ohněm, chůze po střepech, orientální tanec, fakírské lože, tanec s hadem, polykání a chrlení ohně.

http://www.karson.cz/


bez náhledu

18 Bublinář - Václav Strasser Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 0/100

Bubbleshow Strasser je bublinová show pro různé příležitosti. Bublinář tvoří obří mýdlové bubliny a kouřové bubliny. Pořádá představení pro děti, funguje jako doprovodný program pro prezentace firem, plesy, festivaly, výstavy, vernisáže a slavnosti.

http://www.bublinar.com/


bez náhledu

19 Perdus - vystoupení, šerm, bitvy Detail webové stránkyPageRank: 1/10S-rank: 20/100

Webová prezentace Volné společnosti pro historii a šerm „les Enfants Perdus“. Jedná se o šermíře z Kopřivnice (Nový Jičín), nabízející divadelní vystoupení, šerm, bitvy (historické rekonstrukce) z období, mezi které patří: gotika, renesance, třicetiletá válka (baroko) a napoleonika. Rovněž ukazují palné zbraně jako je arkebuza a mušketa.

http://www.perdus.org/


bez náhledu

20 Umělecké programy.cz - ateliér Detail webové stránkyPageRank: 1/10S-rank: 10/100

Tvoříme originální programy pro firemní akce, konference a obchodní setkání. Specialitou jsou naše elegantní programy pro doplnění noblesní atmosféry, ochutnávky s výkladem, umělecká řemesla a lidové zvyky, Vánoční programy a programy pro Family day.

http://www.umeleckeprogramy.cz/


bez náhledu

21 Artista.cz - profesionální artistické vystoupení Detail webové stránkyPageRank: 1/10S-rank: 10/100

Jerry Edr je profesionální artista, a vystupuje jako hadí muž, žonglér s talíři a mini Elvis. Vystoupení je vhodné pro všechny věkové kategorie.

http://www.artista.cz/


bez náhledu

22 Super event - umělecká vystoupení Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Eseta group, s.r.o. nabízí umělecká vystoupení, kapely, tanečníky, moderátory, hostesky a další kompletní kongresový a eventový servis. Vhodné pro firemní a soukromé akce. Superevent.cz představuje akce pořádané v celé ČR a tipy na dobré výlety.

http://www.superevent.cz/


bez náhledu

23 Stepanmagic.cz - kouzelník Štěpán Šmíd Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 20/100

Nabídka moderních kouzelnických programů pro váš firemní večírek, ples, narozeninovou oslavu, dětskou party či jinou společenskou akci. Štěpán Šmíd ve svých vystoupení aktivně zapojuje diváky do kouzelnického programu.

http://www.stepanmagic.cz/


V této sekci bylo nalezeno: 23 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh