Úvodní stránka > Nový finanční systém GESARA > Výpadky elektřiny, Blackout

V této sekci bylo nalezeno: 5 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Náš TIP Totální BLACKOUT se super příjemným dopadem na Zlatý věk Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Až tohle nastane, tak se těšte. Všichni, včetně nás kteří tento velký zvrat očekáváme, budeme valit bulvy co se to děje. Nastává poslední etapa, kdy je potřeba zlikvidovat zbytek temných sil ve švýcarských horách, a potom dojde k celosvětovému blackoutu, kdy nebude fungovat ani internet ani elektřina, a přejde se na kvantový počítač, který bude poskytovat i kvantový internet a kvantový mobilní signál. Současně dojde k přepnutí na nový finanční systém a konečně bude totálně poražen NWO a nastane Zlatý věk lidstva.

https://www.youtube.com/watch?v=QVmUt05wgrg


bez náhledu

2 Blackout - jste na něj připraveni? Info na Paralelne.cz Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Blackout jsme naštěstí ještě nezažili a proto nevíme, zda se na takovou situaci dá dobře připravit. Není totiž otázkou jestli, ale spíše kdy k němu dojde. Jedno je však jisté, jsme mu blíže, než si dovedeme představit! vysíláno 10.07.2022

https://www.youtube.com/watch?v=Vecr2SfUIJU


bez náhledu

3 Ako sa pripraviť na BLACKOUT - Pavol Lupták Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Možno už túto zimu hrozí v EU veľký výpadok elektrickej siete. Přibylo tisíce elektromobilů, které si lidé nabíjí v odpoledních a večerních hodinách. Tím může dojít k přetížení sítě a nastane blackout. Jak se na tuto dobu připravit vám řekne Pavol Lupták. Čo dokáže fotovoltaická elektráreň na rodinnom dome. Predstavenie malého ostrovného systému s veternou turbínou.

https://marketing21.sk/tv/videocast-12-2021/


bez náhledu

4 Digitální měny nastupují, výpadky elektřiny, pohled na volby Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Jsme před kaskádovým výpadkem elektřiny, možná i na týden. Pohled na volby v ČR a možné důsledky zavedení digitálního EURA. Hovoří Pavol Ľupták, Klub: Marketing 21. Rozhovor v internetovej televízii Svobodní vysílač CS, 13 október 2021.

https://marketing21.sk/tv/videocast-10-2021/


bez náhledu

5 Energetická krize vzbudí v lidech zuřivost, elity použijí silové složky - Peter Staněk 4.díl Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Současná společnost musí narazit na žulovou zeď, aby se mohla změnit. Anglická vláda zveřejnila, že v souvislosti s extrémním nárůstem cen energií si 30% anglických domácností bude pokládat otázku: Koupit potraviny nebo raději topit? Nebude to jeden jediný okamžik, kdy se všechno spustí, bude to postupná fragmentace otřesů, revolucí a nepokojů. Vysíláno na RadioUniversum 21.08.2022.

https://www.youtube.com/watch?v=bx2nXV9AL6Q


V této sekci bylo nalezeno: 5 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí