Úvodní stránka > Zdraví a Transformace vědomí > Zachraňme planetu

V této sekci bylo nalezeno: 5 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Pojďme společně budovat SkyWay a zachraňme planetu Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Projekty společnosti SkyWay mají blahodárný vliv na ozdravení planety a její návrat k přirozenosti a čistému prostředí. Nadčasová firma SkyWay používá inovativní materiály a postupy. Pojďme společně budovat SkyWay a zachraňme planetu. Shlédněte prezentace již existujících mimořádných staveb, které berou dech a dokonce máte možnost přímo se těchto převratných událostí účastnit formou investice do projektu.

https://skyway.link-stats.site/


bez náhledu

2 Investice do inovačního dopravního systému Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

SkyWay předčí všechny druhy dopravy. Tratě Sky-Way zabírají velmi málo místa na zemi a zachovávají přírodní ekosystém. Náklady na výstavbu tratí SkyWay jsou 20x nižší než náklady na dopravní strukturu jiných druhů dopravy. Vysokorychlostní doprava SkyWay dosahuje rychlosti až 500 km/h. Investice do inovačního dopravního systému je umožněna každému i malým investorům.

https://new.skyway-capital.com/


bez náhledu

3 SkyWay je moderní doprava, kterou naše planeta potřebuje Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Výstavba silnic mění koryta řek, prochází přes území lesů, které produkují kyslík a ničí pod asfaltem miliony hektarů úrodné půdy, kterou lze použít pro pěstování jídla a příroda zaniká. Současná doprava ničí planetu a mění se klima. Dnes dopravní odvětví tvoří až 70% z celkového objemu škodlivých emisí, které vedou k znečištění vody a vzduchu. SkyWay je moderní doprava, kterou naše planeta potřebuje.

https://eco.skyway-capital.com/


bez náhledu

4 Strunová doprava která předběhla dobu, rychlost až 500 km/h  Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Přišel čas globálních změn v dopravním odvětví. SkyWay je bezpečnější, rychlejší, úspornější než jakákoli stávající doprava. Strunová doprava která předběhla dobu. Rychlost až 500 km/h. Investovat může každý. Více než 400 000 investorů z 210 zemí podpořili technologii SkyWay svojí malou či velkou investicí.

https://vr.link-stats.site/


bez náhledu

5 Posledné obdobie ľudstva - Peter Staněk Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Sme v prechodovom období, kdy spoločnosť založená na neobmedzenej spotrebe, nezodpovednosti a egoizme narazila definitívne na svoje hranice. Tisíce ton nespotrebovaného oblečenia sa ukladá do lýbijskej púšte, 100 miliónov ton potravín ročne EÚ nedodá hladujúcim krajinám ale zničí ich. Golfský prúd ochladol o 60 percent, štúdia z roku 2022 hovorí o prichádzajúcom poklese teploty v Severnej Európe a v Škandinávii až o 20 ⁰C, v budúcich piatich rokoch sa štvrtina územia planéty stane nevhodnou pre život. Hovoří Peter Staněk, vysílalo zvtv 22.09.2022.

https://www.youtube.com/watch?v=Kn1JRoeB1Gs


V této sekci bylo nalezeno: 5 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí