Úvodní stránka > Životní styl > Záliby

Podsekce:


V této sekci bylo nalezeno: 56 položek
zobrazeno 1 - 35

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy
stránka: 1 | 2 | další >


bez náhledu

1 Barevný svět korálků - historie, návody, kurzy Detail webové stránkyPageRank: 1/10S-rank: 10/100

Stránky věnované korálkům a tomu, co se jich týká, od historie po současnost. Využití korálků v dnešní módě a šperkařství. Návody pro šikovné začátečníky, ale i pokročilé a zkušené korálkařky. Nové nápady jsou srdečně vítány!

http://barevny-svet-koralku.webnode.cz/


bez náhledu

2 MRK - stále na rybách Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 90/100

Respektovaný portál o sportovním rybaření s mnohaletou tradicí. Ať už vás zajímají rybolovné techniky jako je přívlač, feeder, položená, plavaná, kaprařina, muškaření nebo třeba jak se loví sumec, u nás dostanete rychlou odpověď.

http://www.mrk.cz/


bez náhledu

3 Digimanie.cz - fotografování, online magazín Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 70/100

Známý internetový magazín Digimanie přináší recenze, zprávy i aktuality ze světa digitální fotografie. Zabývá se fotoaparáty, fotomobily, fototiskárnami, příslušenstvím a dalšími oblastmi fotografování. Vydavatelem magazínu je firma oXy Online s.r.o.

http://www.digimanie.cz/


bez náhledu

4 Katalogfotoaparatu.cz - digitální fotoaparáty Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Katalog fotoaparátů je přední databází fotoaparátů na českém internetu. V katalogu najdete miniaturní fotoaparáty, kompakty, zrcadlovky, nepravé zrcadlovky a další druhy od výrobců světoznámých značek jako jsou Canon, Olympus, Sony a Nikon.

http://www.katalogfotoaparatu.cz/


bez náhledu

5 Pletení z papíru - kreativní činnost Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 60/100

Web o tvorbě zvané pletení z papíru. Je to zajímavá kreativní činnost při, které vznikají užitečná, či pouze krásná dílka a to přímo ve vašem obývacím pokoji při sledování televize. Máte možnost založení vlastního blogu. Najdete zde diskusní fórum, výrobky a techniky.

http://www.pletenizpapiru.cz/


bez náhledu

6 Chovatelka.cz - server pro chovatele Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 50/100

Magazín pro všechny chovatele, pěstitele a domácí kutily. Články o chovu zvířat, údržbě zahrady, pěstování rostlin a farmaření. Choroby rostlin, nemoci zvířat a jejich léčba.

http://www.chovatelka.cz/


bez náhledu

7 Domácí nápady - ruční výroba Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 50/100

Návody a postupy pro ruční výrobu. Spousta nápadů doplněných obrazovým materiálem, jako balení dárků, vánoční šablony, květina z barev na sklo, kreslené postavičky, šablony zvířat a další. Inspirace pro nevšední dárky.

http://www.domaci-napady.cz/


bez náhledu

8 Výtvarné techniky a ruční práce Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 50/100

Na webu naleznete návody, tipy a inspiraci na ruční práce. Výtvarné techniky batikování, decoupage, dekorace, filcování, hedvábí, korálky, křížková výšivka, malba, kresba, patchwork, pletení, háčkování a vyšívání.

http://www.vytvarnetechniky.cz/


bez náhledu

9 Nachytáno - rybaření, lov ryb Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 50/100

Internetové stránky pro příznivce Petrova cechu. Jsou tady články o rybách, rady, návody, videa a diskuzní fórum. Dále zde najdete obsáhlou rybářskou kuchařku.

http://www.nachytano.cz/


bez náhledu

10 Hobby-info - pro volný čas Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Stránky které Vám pomohou rozvíjet Vaši kreativitu. Spektrum nápadů pro volný čas. Umění a řemesla pro volný čas, čínská malba, košíkářství, intarzie.

http://www.hobby-info.cz/


bez náhledu

11 Monfish - muškaření, rybaření Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Web o muškaření a rybaření u nás i v cizině. Vázání mušek, rybaření a příběhy z cest po Mongolsku. Rybaření na irských jezerech a řekách. Aktuální informace z našich revírů.

http://www.monfish.com/


bez náhledu

12 Vláčky - malá i velká železnice Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Web o železnici a železničním modelářství. Vlastní kolejiště TT, reportáže o stavbě kolejiště, vedlejší trati a terénu. Fotogalerie a videogalerie z výstav a akcí.

http://www.vlacky.com/


bez náhledu

13 Splávek - sportovní rybolov, plavaná Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Na stránkách najdete informace především o nezávodní plavané. Články o oblíbených rybách a jejich lovu. Úspěšné nástrahy a příprava návnad. Klíč k určování našich ryb a mihulí.

http://www.splavek.info/


bez náhledu

14 Patchwork-quilting.cz - Dárja Šormová Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Zájmové stránky Dárji Šormové zabývající se stále populárnějším tématem jako je patchwork a vytváření quiltů. Patchwork (patch - záplata, vyrobeno ze záplat) je zvláštní technika sešívání látek. Jedná se o sešívání malých, různě barevných kousků látek tak, že spolu vytvářejí větší geometrické vzory. Najdete zde předlohy, galerie a odkazy.

http://www.patchwork-quilting.cz/


bez náhledu

15 Pirátské lodě 16. a17. století Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Stránky věnující se plachetním lodím. Věřím, že fandové a mladí začínající modeláři zde naleznou informace k poznání těchto krásných korábů. Historické pirátské plachetnice, piráti a typy lodí. Vyrobte si svůj funkční model. Výměna bannerů.

http://piratskelode.wz.cz/


bez náhledu

16 Batikovat - web o barvení textilu Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Kreativní batikovací stránky se zabývají barevnou úpravou textilu. Jedná se jak o klasické batikování, tak barvení pro moderní kreativce - v mikrovlnné troubě, dále potom o malbu na textil a savování.

http://www.batikovat.cz/


bez náhledu

17 Renata-co mě baví - křížkové vyšívání Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Na internetových stránkách je prezentovaná ruční práce jako je křížkové vyšívání, zdobení a šití orientálních či dětských karnevalových kostýmů.

http://www.renata-comebavi.estranky.cz/


bez náhledu

18 Bughousechess - české info o bughouse šachu Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 0/100

Český INFO web o šachové disciplíně holanďany (alias bughouse dvojšach) = šachová hra na 2 šachovnicích mezi nimiž cestují sebrané kameny. Informace o turnajích, software, komentované partie a quiz. Články o této moderní realtime verzi šachu v níž se hraje mistrovství ČR - Czech Open.

http://bughousechess.wz.cz/


bez náhledu

19 Origami - video návody na skládání z papíru Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 40/100

Web na kterém naleznete spoustu video návodů na vytvoření origami jako je lodička, motýl, pyramida, tričko, krabička, gato, logo Shell, pták a ryba. Videa zobrazují návody na skládání věcí z papíru, podívejte se jak různorodé origami může být.

http://origami.ezin.cz/


bez náhledu

20 Boilies Carpinferno - rybaření Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 40/100

Na webu najdete fakta a skutečnosti o boilies, které souvisí s lovem kapra. Podáme Vám komplexní boilies recept na lov trofejních kaprů. Pokud se budete držet našich rad a návodů, máte velikou šanci ulovit trofejního kapra.

http://www.boilies-carpinferno.cz/


bez náhledu

21 Rybáři Lubenec - informace o činnosti Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Stránky se zabývají činností rybářů v obci Lubenec. Informace o činnosti, co se děje kolem rybníka v Lubenci i mimo něj, o brigádách, schůzích a v neposlední řadě také například o zajímavých úlovcích našich rybářů.

http://www.rybarilubenec.estranky.cz/


bez náhledu

22 Detektory kovu - články, nálezy, diskuze Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Internetové stránky jsou určené pro ty, kterým se courání s detektorem stalo koníčkem a zábavou. Hlavní náplní stránek jsou příspěvky, zkušenosti ať hledačů nebo i Vás co zajímá historie.

http://www.detektory-kovu.com/


bez náhledu

23 Šijeme pro panenky - střihy a návody Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Didaktický web prvotně vzniká jako katalog střihů a návodů na textilní hračky. Je zaměřený na tvořivost. Najdete tady oblečky pro panenky různých typů, nejen Barbie a Tonner. Dále látková zvířátka, hadrové panenky, loutky, textilní dekorace a dárky.

http://www.sijeme-pro-panenky.cz/


bez náhledu

24 Kopape - historické plachetnice, modely Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Stránky zabývající se modely historických plachetnic. Najdete zde obsáhlou fotogalerii, ale také sekce download, plány a literatura. Aktualizace webu probíhá pravidelně každých 14 dní.

http://kopape.webnode.cz/


bez náhledu

25 Matriarcha - patchwork, čokoláda, čaj Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Web se skládá z několika částí, dominuje mu stránka výtvarné techniky, kde jsou návody a pracovní postupy pro patchwork, decoupage a malbu na sklo. Dále tu najdete čokoládové recepty, sbírku malovaných plechových krabiček na čaj.

http://matriarcha.webnode.cz/


bez náhledu

26 Rybaření Švédsko - na jezerech Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Portál zaměřený na rybaření na švédských jezerech. Najdete tady popis cesty, ubytování a bližší informace o způsobech lovu trollingem. Spousta praktických a užitečných informací a postřehů pro rybáře, včetně odkazů na ubytování.

http://www.rybarenisvedsko.cz/


bez náhledu

27 Modely a technika - Jakub Hloušek Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Stránky věnované modelářství a sběratelství. Na prvním místě samozřejmě plastikové modelářství, hlavně vojenská technika z II. světové války. Stavím také Stavím také modely budov podle skutečnosti. Vytvářím modelovou železnici ve velikosti H0.

http://modely.unas.cz/


bez náhledu

28 RC auta Komárov - informace o modelech Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Stránky zabývající se RC elektromodely aut 1:10. Najdete zde fotogalerii, videa, rady, úpravy, tipy, triky a spoustu zajímavého počtení o těchto modelech.

http://rcauta-komarov.wbs.cz/


bez náhledu

29 Modelářský klub Winkhaus Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Stránky jsou určeny všem fandům modelářského sportu, především pak těm z oblasti leteckého modelářství. Najdete zde příspěvky členů i nečlenů klubu, fotky a různé tipy.

http://www.modelarskyklubwinkhaus.estranky.cz/


bez náhledu

30 Muzeum Majlant - web o železnici Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Webové stránky o historii a současnosti železnice. Najdete tady spoustu fotografií vlaků, lokomotiv a tramvají. Dále je zde kalendář železničních akcí, aktuality a přehled s odkazy na železniční muzea v ČR. Také uvidíte sbírku drážních předmětů, která se průběžně rozšiřuje.

http://www.muzeum-majlant.estranky.cz/


bez náhledu

31 Jezdíme na ryby - cyklisté a rybáři Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Na webu můžete najít informace z oblasti rybaření, které se Vám mohou hodit jako doporučení nebo „jen“ pro pobavení. Jde spíše o příhody, které skupina cyklistů a rybářů z ČR prožila na svých výpravách při realizaci svých koníčků. Doplněno o zajímavé fotografie ryb i cyklistů.

http://jezdime.euweb.cz/


bez náhledu

32 Fototechnika - pro zájemce o fotografování Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Tyto stránky jsou spíše než odborným specializovaným webem, jen rozcestníkem pro fotografickou veřejnost. Autor webu se chce podělit o zajímavé odkazy a zdroje s ostatními zájemci o fotografování, takže tady najdete odkazy na to, co ho v tomto oboru zaujalo.

http://www.fototechnika.info/


bez náhledu

33 Prodejfoto.com - fotografování, návody, tipy Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Stránky věnované prodeji a tvorbě fotografií. Naleznete zde srovnání dostupných fotobank, návody a postupy v práci s nimi. Dále zde články o fotografování, návody, tipy, novinky, grafické úpravy, diskuze a inzerce.

http://www.prodejfoto.com/


bez náhledu

34 Olivie - ruční výroba korálků Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Monika Jirásková zhotovuje šperky ze skleněných korálků, které vyrábí čeští skláři. Šperk lze zhotovit i na přání. Doplňkem těchto stránek jsou léčivé kameny.

http://www.olivie.estranky.cz/


bez náhledu

35 Lumberjack - střelné zbraně, lov Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

One shot one kill. Stránky jsou věnovány převážně mému koníčku a tím jsou střelné zbraně a to především opakovací pušky, munice do nich a lovu, který dozajista k těmto zbraním také patří.

http://www.lumberjack.estranky.cz/


V této sekci bylo nalezeno: 56 položek
zobrazeno 1 - 35

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy
stránka: 1 | 2 | další >


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh