Úvodní stránka > Zdraví a Transformace vědomí > Zdraví, snaha o soběstačnost

V této sekci bylo nalezeno: 4 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Náš TIP Molekula C60 SuperAntiOxidant na DLOUHOVĚKOST Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Molekula C60 SuperAntiOxidant který funguje na DLOUHOVĚKOST ozdobený Nobelovou cenou za chemii za rok 1996. C60 je silný imunitní posilovač, snižuje alergie a může představovat nový způsob léčby astmatu, artritidy, srdečních chorob a roztroušené sklerózy. Generuje výrazné zlepšení fungování mozku, zdraví pokožky, zvýšený růst vlasů, výrazně navýšený sportovní výkon a mnoho dalšího. ZAKOUPIT BEWIT® PRAWTEIN® C60 můžete TADY, odkaz do eshopu


BEWIT 100% přírodní produkty pro udržení zdraví

2 Náš TIP BEWIT 100% přírodní produkty pro udržení zdraví Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Bewit je výjimečná firma z Ostravy, která razí cestu za zdravým životem. Vyrábí 100% přírodní výrobky, které pomáhají k udržení zdraví lidem, kteří se snaží být soběstační a starají se o své zdraví sami. Bewit prodává esenciální a nosné oleje certifikované terapeutické kvality, výhodné sady, aroma difuzéry, doplňky stravy a další výrobky pro zdravý životní styl. Součástí je možnost přímé spolupráce.

https://bewit.love/


bez náhledu

3 Náš TIP Podzimní očista - online kurz Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

V tomto online kurzu na podzimní očistu získáte postupnou úpravu jídelníčku ke zdravějšímu. Dostanete přesný jídelníček na 6 týdnů, a to zvlášť pro začátečníky a zvlášť pro pokročilé. Nákupní seznamy na každý týden. 150 receptů k vyzkoušení na snídaně, svačiny, obědy a večeře. 60 videí ke každému kroku programu. 18 video ukázek vaření kde je příprava vybraných pochoutek z jídelníčku. 10 videí s pečením cukroví bez cukru, krémy a polevy. 8 fyzických cvičení online na protažení, posílení a relaxaci. Sleva 25% na nákup zdravých potravin.

https://www.jimejinak.cz/online-kurzy/vanoce-jinak/


bez náhledu

4 GEFTování - vědomá spokojenost metodou EFT Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

O praktickém využití programování mysli. Jak se zbavit nebo chránit před strachy a jak zahojit bolesti těla i duše. ANEB: Jak se ptát, abych byl(a) spokojený(á) v životě. GEFTování je metoda emoční svobody, k dosažení vědomé spokojenosti. Příklad použití: I když jsem dnes nesplnil všechno co jsem měl v plánu, přesto se mám rád a přijímám se takový jaký jsem. NEBO I když mě dnes bolí hlava, přesto se mám rád a přijímám se takový jaký jsem. GEFTování živě vysíláno 30.08.2022 s Dobroslavou Řezníčkovou.

https://www.youtube.com/watch?v=tuD6_NIWQ5I


V této sekci bylo nalezeno: 4 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí