Bezva portál
Hledání
Přidat firmu

Zážitky, ubytování a zábava v zemi Izrael

Zážitky, ubytování a zábava v zemi Izrael

Vyhledávali jste : Zážitky, ubytování a zábava v zemi Izrael

Prohlédněte si všechny zážitky, ubytování a zábavu v zemi Izrael. Na našem webu naleznete ty nejlepší nabídky od více než deseti portálů, ze kterých si určitě vyberete ty nejlepší.

Přečtěte si více informací o zemi Izrael

Informace o zemi: Izrael

Cestování do Izraele: zážitky, dovolená a ubytování

Izrael je malá země na Blízkém východě, která se pyšní bohatou historií, kulturou a přírodou. Země má rozlohu pouhých 20 783 kilometrů čtverečních a leží na pobřeží Středozemního moře. Jeho hlavním městem je Jeruzalém, kam se každoročně sjíždí miliony turistů z celého světa.

Izrael je plný možností pro cestovatele. Prohlédnout si můžete starobylé památky, jako je Masada, kde se v roce 73 n.l. odehrála jedna z největších bitvá v historii. Můžete se vydat do Galilejského jezera, kde Ježíš Kristus kdysi učil, a prozkoumat okolní kopce. Vydejte se do Tel Avivu, kde najdete moderní architekturu, obchody, restaurace, bary a kluby.

Ubytování

Izrael nabízí nespočet možností ubytování. V Jeruzalémě se můžete ubytovat v krásném hotelu s výhledem na město, nebo v některém z mnoha hostelů, které nabízejí skvělou cenu. V Tel Avivu najdete luxusní hotely, hotelové řetězce a nízkonákladové ubytování. Kromě toho je v Izraeli mnoho možností pro ty, kteří hledají zážitky blízko přírody, jako je spaní v poušti, kempování na pláži nebo nocování v kibucích.

Zážitky a dovolená

Kromě prohlídky památek, které jsou v Izraeli hojně k vidění, můžete v zemi zažít mnoho dalších zážitků. Vyzkoušejte si tradiční izraelskou kuchyni a ochutnejte některé z místních jídel. Navštivte některou z mnoha náboženských obcí v zemi, kde se můžete seznámit s místními zvyky a kulturou. Vydejte se do pouště Negev a prozkoumejte krásnou krajinu. Pokud se chcete vydat za poznáním, můžete se zúčastnit jednodenního výletu do Jordánska nebo do Gazy.

V zemi je mnoho možností pro aktivní dovolenou. Můžete se vydat na pěší túru, prozkoumat okolní přírodu na kole, nebo se vydat na výlet lodí po Středozemním moři. V Izraeli je také mnoho možností pro potápění a surfování.

Současné trendy

Izrael se stal velmi populární destinací pro turisty z celého světa. Současným trendem je cestování po zemi s průvodcem, který vám pomůže pochopit místní kulturu a historii. Mnoho turistů také vyhledává ubytování v místních kibucích, aby se mohli seznámit s místními obyvateli a zažít skutečnou izraelskou kulturu.

Cestování do Izraele je skvělou příležitostí prozkoumat bohatou historii a kulturu země. Ať už hledáte luxusní ubytování, zážitky blízko přírody nebo aktivní dovolenou, Izrael nabízí vše.

Cestovní pojištění do destinace Izrael

Chystáte se do destinace Izrael? A máte už sjednané cestovní pojištění? Pokud ne, tak klikněte na odkaz níže a podívejte se, kde mají nejlevnější cestovní pojištění do destinace Izrael.

Jaké jsou výhody sjednání cestovního pojištění do destinace Izrael od níže uvedeného partnera?

  • Srovnání nabídek do 1 minuty. Okamžité sjednání 100% online
  • Pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných obdržíte ihned na váš e-mail
  • Sleva ihned až 55%

Porovnat cestovní pojištění