Bezva portál
Hledání
Přidat firmu

Julské Alpy: turistika kolem Triglavu

Hoska tour.cz
  • Zobrazeno: 21x
  • Zájem: 0x

Informace o nabídce: Julské Alpy: turistika kolem Triglavu

Julské Alpy: turistika kolem Triglavu

Možnost dvoudenního výstupu na Triglav.

Vysokohorské putování v oblíbených Julských Alpách, které jsou nejvyšším pohořím ve Slovinsku, s možností krácení jednotlivých tras. Naopak zdatnější účastníci budou mít možnost výstupu na nejvyšší vrchol Julských Alp Triglav 2864 m. Celé území je neobyčejně bohaté na pestrou alpskou květenu. Trasy jsou vedeny i v oblasti Triglavského národního parku.

TIP PRO AKTIVNÍ: Výstup na Triglav:

Túra: Aljažev dom (1015 m) – chata Triglavski dom na Kredarici (2515 m) – Mali Triglav (2739 m) – Triglav (2864 m) – chata Dom Planika pod Triglavom (2401 m) – Dolina 7 triglavských jezer – chata Koča pri Triglavskih jezer (1685 m) – chata Koča pri Savici (653 m).

Upozorňujeme účastníky, že se jedná o náročný dvoudenní výstup (délka + převýšení) ve vysokohorském terénu s ubytováním v turistické chatě Dom Planika pod Triglavom (2401 m), které si účastníci musí doplatit přímo na místě v ceně cca 30 € (cena za ubytování v rezortu Špik, která je zahrnuta v ceně zájezdu tím pádem propadne). Možnost dokoupení jídla a pití na horské chatě. Ubytování na horské chatě se slevou 4 € s vlastním ložním prádlem nebo spacím pytlem. Ubytování je zajištěno ve velkých pokojích s více postelemi.

Pro výstup na Triglav doporučujeme mít rukavice, helmu a ferratový set. Výstup na Triglav vede přes lehkou via ferratu se zajišťovacími prvky – ocelové lano, kramle, skoby, žebřík. Účastníci by neměli trpět závratí (místy nepříjemný pohled do údolí, jinde užší cesta). Skoro po celé délce via ferraty vede jako bezpečnostní prvek ocelové lano.


Nejnižší cena

Najděte nejlepší cenu k nabídce: Julské Alpy: turistika kolem Triglavu od Hoska tour.cz za cenu 11 150 Kč.

Galerie a fotky: Julské Alpy: turistika kolem Triglavu

0
Návštěvníků si zobrazilo tuto nabídku
0
Návštěvníků projevilo zájem
0
Hodnocení nabídky

Hodnocení uživatelů - 0

0.0

Přidejte hodnocení

Hodnocení
Vaše hodnocení