Bezva portál
Hledání
Přidat firmu

Nejlevnější cestovní pojištění do země Turks a Caicos

Cestovní pojištění do země: Turks a Caicos

Hledáte nejlevnější cestovní pojištění do země Turks a Caicos? Podívejte se na srovnání cestovního pojištění k některým našim partnerům a najděte to nejlepší cestovní pojištění během pár minut. Doporučujeme pouze ověřené partnery s dlouholetými zkušenostmi v oboru pojištění.

Navštívit web
Rixo cestovní pojištění

Cestovní pojištění do země Turks a Caicos od Rixo.cz

Chystáte se do země Turks a Caicos? A ještě nemáte sjednané a nebo vybrané cestovní pojištění? Tak zkuste Rixo.cz.

Rixo.cz je online pojišťovací služba. Od roku 2018 pomáhají jejich klientům najít správné a nejvýhodnější pojištění. Opírají se o nejmodernější technologii na trhu, díky které dostanete srovnávací nabídku během několik vteřin, a know-how zkušených expertů. Srovnat a sjednat si u nich můžete autopojištění, pojištění majetku, životní a úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti (pro občany i zaměstnance), cestovní pojištění nebo energie (elektřinu a plyn).

Co kryje cestovní pojíštění od Rixo.cz?

 • Kryje rizika spojená s náhlým onemocněním, úrazem, ztrátou zavazadel nebo způsobením škody třetí osobě v průběhu cest do zahraničí.
 • Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh. Z něj jsou hrazeny např. náklady na ošetření, pobyt v nemocnici, zubní ošetření, transport do nemocnice a v určitých případech i transport zpět do ČR.
 • Vybrané pojišťovny kryjí i události spojené s onemocněním COVID – 19. Vždy je nutné si dát pozor na to, která rizika spojena s koronavirem daná pojišťovna kryje.
 • Mezi možnosti připojištění patří pojištění zavazadel, rizikové sporty, zimní sporty, nebo pojištění asistence k vozidlu.

Rixo.cz Vám pomůže sjednat to nejvýhodnější cestovní pojištění do země Turks a Caicos.

Srovnat cestovní pojištění

Pojisteni.cz cestovní pojištění

Cestovní pojištění do země Turks a Caicos od Pojisteni.cz

Chystáte se do země Turks a Caicos? A ještě nemáte sjednané a nebo vybrané cestovní pojištění? Tak zkuste Pojisteni.cz.

Společnost www.POJISTENI.cz, a.s. byla založena v roce 2007 a již v témže roce začala připravovat projekt Pojištění.cz. Od počátku roku 2008 nabízeli pojistné produkty prostřednictvím webových stránek. Začátky nebyly nikterak snadné, protože spousta pojišťoven nechtěla o tomto typu prodeje ani slyšet. Nicméně postupně se „prolamovaly“ další a další ledy a oni mohli nabízet mnoho typů pojistných produktů od různých pojišťoven.

Základem cestovního pojištění do zahraničí je úhrada léčebných výloh včetně potřebného zajištění na místě v případě potřeby lékařské pomoci v zahraničí.

Do léčebných výloh obvykle spadá:

 • přeprava pojištěného z místa úrazu nebo onemocnění do nejbližšího vhodného zdravotnického zařízení, přivolání lékaře
 • nezbytné vyšetření
 • pobyt v nemocnici (hospitalizace) na standardním pokoji
 • nezbytné, nevyhnutelné a účelně vynaložené náklady na léčení či ošetření
 • léky předepsané lékařem
 • základní ošetření zubním lékařem při akutních bolestivých stavech zubů
 • repatriace (transport zpět do ČR domů) v případě vážného zranění na další léčení či úmrtí pojištěného

Cestovní pojištění má několik druhů – turistické, pracovní, studijní pobyty, au-pair a další. Jednotlivé druhy mají stanoveny různě vysoké pojistné částky jako horní limit plnění.
Pojištění může být buď krátkodobé (pevně stanovený termín) nebo dlouhodobé – jedná se o celoroční cestovní pojištění pro opakované výjezdy. Vyplatí se v případě, že jezdíte do zahraničí často. K dispozici jsou také výhodné rodinné balíčky.

Pojisteni.cz Vám pomůže sjednat to nejvýhodnější cestovní pojištění do země Turks a Caicos.

Srovnat cestovní pojištění

epojisteni.cz cestovní pojištění

Cestovní pojištění do země Turks a Caicos od ePojisteni.cz

Chystáte se do země Turks a Caicos? A ještě nemáte sjednané a nebo vybrané cestovní pojištění? Tak zkuste ePojisteni.cz.

Společnost ePojisteni.cz, s.r.o., člen skupiny Srovnejto.cz a.s., se specializuje na porovnání a prodej pojištění online. Je největším a nejvýznamnějším zprostředkovatelem online pojištění v České republice. Internetové portály s produkty ePojisteni.cz navštíví každý měsíc přes 350 000 návštěvníků. Každý měsíc si prostřednictvím ePojisteni.cz tisíce klientů zařídí levnější pojištění.

Poskytují bezplatné, velmi přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven a možnost snadného online sjednání. S pojišťovnami mají smluvní vztah a zprostředkovávají jejich produkty svým klientům online za zvýhodněné sazby. Díky výhodným podmínkám, které mají s pojišťovnami vyjednány a díky online fungování můžou pojištění nabízet za podstatně nižší ceny, než pojišťovny samy.

Co všechno kryje cestovní pojištění od ePojisteni.cz?

Základní balíček cestovního pojištění obsahuje zejména pokrytí léčebných výloh v případě nemoci nebo úrazu v zahraničí. Pojišťovna za vás v takovém případě uhradí:

 • náklady na ošetření
 • hospitalizaci
 • léky
 • nezbytné převozy a repatriaci
 • převoz tělesných ostatků

Samozřejmě je možné si cestovní pojištění upravit na míru a přidat si k němu další připojištění (např. pojištění úrazu či pojištění odpovědnosti). Kromě toho existují již hotové balíčky cestovního pojištění podle toho, kam se chystáte:

 • cestovní pojištění na hory
 • cestovní pojištění na lyže
 • krátkodobé cestovní pojištění
 • cestovní pojištění na rok
 • cestovní pojištění pro studenty
 • estovní pojištění pro děti a další

Jejich nabídka je ideální také pro všechny, kteří potřebují pojištění rychle. S nimi si vyřídíte pojištění během pár minut, velmi jednoduše online. Nemusíte se zdržovat chozením do pojišťovny a čekáním v dlouhých frontách. Vyberete si z jejich nabídky tu, která vám nejvíc vyhovuje (ať již cenou, nebo rozsahem služeb) a zaplaťte kartou, smlouvu i kartičku pojištěnce vám pošlou na e-mail a můžete vyrazit na cestu.

ePojisteni.cz Vám pomůže sjednat to nejvýhodnější cestovní pojištění do země Turks a Caicos.

Srovnat cestovní pojištění

top-pojisteni.cz cestovní pojištění

Cestovní pojištění do země Turks a Caicos od Top-pojisteni.cz

Chystáte se do země Turks a Caicos? A ještě nemáte sjednané a nebo vybrané cestovní pojištění? Tak zkuste ePojisteni.cz.Portál Top-Pojištění.cz je jedním z leadrů online trhu v oblasti pojištění. Specializuje se na porovnání a sjednání pojištění online. Společnost Top-Pojištění.cz s.r.o. byla založena 1. listopadu 2005, tehdy pod názvem Pojištění online s.r.o. V prosinci 2005 došlo k přejmenování na Top-Pojištění.cz s.r.o. a spuštění vůbec prvního srovnávače povinného ručení na internetu.

1. ledna 2021 (rozhodné datum) došlo k fúzi společnosti Top-Pojištění.cz s.r.o. se společností Ušetřeno.cz Finanční služby, a.s.. Podrobnosti o fúzi najdete zde.

Portál Top-Pojištění.cz je obchodní značkou Ušetřeno s.r.o., IČO: 273 88 239 se sídlem Lomnického 1742/2a, 140 00 Praha, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 115735, je součástí skupiny ČSOB.

Ušetřeno s.r.o. je registrována jako samostatný pojišťovací zprostředkovatel u České národní banky (ČNB). Současně je naše společnost členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK).

Značka ,,top-pojištění.cz" se stala registrovanou ochrannou známkou evidovanou pod číslem 342941 23. prosince 2014. Osvědčení o zápisu ochranné známky bylo vydáno Úřadem průmyslového vlastnictví podle § 28 odst. 1 zákona č. 441/2003 Sb., v platném znění.

Co získáte uzavřením cestovního pojištění?

 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí
 • Non-stop asistenční služby v českém jazyce
 • Pojištění více než 100 sportů bez navýšení ceny
 • Bezplatné prodloužení cestovního pojištění v případě nečekaných situací v cílové zemi
 • Úhradu zdravotní repatriace i repatriace ostatků
 • Možnost připojistit si úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel
 • Pojištění svého vozidla na cesty
 • Možnost připojistit si rizikové nebo extrémní sporty

ePojisteni.cz Vám pomůže sjednat to nejvýhodnější cestovní pojištění do země Turks a Caicos.

Srovnat cestovní pojištění

Cestovní pojištění Turks a Caicos