Bezva portál
Hledání
Přidat firmu

Nejlevnější cestovní pojištění do země Vietnam

Cestovní pojištění do země: Vietnam

Hledáte nejlevnější cestovní pojištění do země Vietnam? Podívejte se na srovnání cestovního pojištění k některým našim partnerům a najděte to nejlepší cestovní pojištění během pár minut. Doporučujeme pouze ověřené partnery s dlouholetými zkušenostmi v oboru pojištění.

Navštívit web
Rixo cestovní pojištění

Cestovní pojištění do země Vietnam od Rixo.cz

Chystáte se do země Vietnam? A ještě nemáte sjednané a nebo vybrané cestovní pojištění? Tak zkuste Rixo.cz.

Rixo.cz je online pojišťovací služba. Od roku 2018 pomáhají jejich klientům najít správné a nejvýhodnější pojištění. Opírají se o nejmodernější technologii na trhu, díky které dostanete srovnávací nabídku během několik vteřin, a know-how zkušených expertů. Srovnat a sjednat si u nich můžete autopojištění, pojištění majetku, životní a úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti (pro občany i zaměstnance), cestovní pojištění nebo energie (elektřinu a plyn).

Co kryje cestovní pojíštění od Rixo.cz?

 • Kryje rizika spojená s náhlým onemocněním, úrazem, ztrátou zavazadel nebo způsobením škody třetí osobě v průběhu cest do zahraničí.
 • Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh. Z něj jsou hrazeny např. náklady na ošetření, pobyt v nemocnici, zubní ošetření, transport do nemocnice a v určitých případech i transport zpět do ČR.
 • Vybrané pojišťovny kryjí i události spojené s onemocněním COVID – 19. Vždy je nutné si dát pozor na to, která rizika spojena s koronavirem daná pojišťovna kryje.
 • Mezi možnosti připojištění patří pojištění zavazadel, rizikové sporty, zimní sporty, nebo pojištění asistence k vozidlu.

Rixo.cz Vám pomůže sjednat to nejvýhodnější cestovní pojištění do země Vietnam.

Srovnat cestovní pojištění

Pojisteni.cz cestovní pojištění

Cestovní pojištění do země Vietnam od Pojisteni.cz

Chystáte se do země Vietnam? A ještě nemáte sjednané a nebo vybrané cestovní pojištění? Tak zkuste Pojisteni.cz.

Společnost www.POJISTENI.cz, a.s. byla založena v roce 2007 a již v témže roce začala připravovat projekt Pojištění.cz. Od počátku roku 2008 nabízeli pojistné produkty prostřednictvím webových stránek. Začátky nebyly nikterak snadné, protože spousta pojišťoven nechtěla o tomto typu prodeje ani slyšet. Nicméně postupně se „prolamovaly“ další a další ledy a oni mohli nabízet mnoho typů pojistných produktů od různých pojišťoven.

Základem cestovního pojištění do zahraničí je úhrada léčebných výloh včetně potřebného zajištění na místě v případě potřeby lékařské pomoci v zahraničí.

Do léčebných výloh obvykle spadá:

 • přeprava pojištěného z místa úrazu nebo onemocnění do nejbližšího vhodného zdravotnického zařízení, přivolání lékaře
 • nezbytné vyšetření
 • pobyt v nemocnici (hospitalizace) na standardním pokoji
 • nezbytné, nevyhnutelné a účelně vynaložené náklady na léčení či ošetření
 • léky předepsané lékařem
 • základní ošetření zubním lékařem při akutních bolestivých stavech zubů
 • repatriace (transport zpět do ČR domů) v případě vážného zranění na další léčení či úmrtí pojištěného

Cestovní pojištění má několik druhů – turistické, pracovní, studijní pobyty, au-pair a další. Jednotlivé druhy mají stanoveny různě vysoké pojistné částky jako horní limit plnění.
Pojištění může být buď krátkodobé (pevně stanovený termín) nebo dlouhodobé – jedná se o celoroční cestovní pojištění pro opakované výjezdy. Vyplatí se v případě, že jezdíte do zahraničí často. K dispozici jsou také výhodné rodinné balíčky.

Pojisteni.cz Vám pomůže sjednat to nejvýhodnější cestovní pojištění do země Vietnam.

Srovnat cestovní pojištění

epojisteni.cz cestovní pojištění

Cestovní pojištění do země Vietnam od ePojisteni.cz

Chystáte se do země Vietnam? A ještě nemáte sjednané a nebo vybrané cestovní pojištění? Tak zkuste ePojisteni.cz.

Společnost ePojisteni.cz, s.r.o., člen skupiny Srovnejto.cz a.s., se specializuje na porovnání a prodej pojištění online. Je největším a nejvýznamnějším zprostředkovatelem online pojištění v České republice. Internetové portály s produkty ePojisteni.cz navštíví každý měsíc přes 350 000 návštěvníků. Každý měsíc si prostřednictvím ePojisteni.cz tisíce klientů zařídí levnější pojištění.

Poskytují bezplatné, velmi přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven a možnost snadného online sjednání. S pojišťovnami mají smluvní vztah a zprostředkovávají jejich produkty svým klientům online za zvýhodněné sazby. Díky výhodným podmínkám, které mají s pojišťovnami vyjednány a díky online fungování můžou pojištění nabízet za podstatně nižší ceny, než pojišťovny samy.

Co všechno kryje cestovní pojištění od ePojisteni.cz?

Základní balíček cestovního pojištění obsahuje zejména pokrytí léčebných výloh v případě nemoci nebo úrazu v zahraničí. Pojišťovna za vás v takovém případě uhradí:

 • náklady na ošetření
 • hospitalizaci
 • léky
 • nezbytné převozy a repatriaci
 • převoz tělesných ostatků

Samozřejmě je možné si cestovní pojištění upravit na míru a přidat si k němu další připojištění (např. pojištění úrazu či pojištění odpovědnosti). Kromě toho existují již hotové balíčky cestovního pojištění podle toho, kam se chystáte:

 • cestovní pojištění na hory
 • cestovní pojištění na lyže
 • krátkodobé cestovní pojištění
 • cestovní pojištění na rok
 • cestovní pojištění pro studenty
 • estovní pojištění pro děti a další

Jejich nabídka je ideální také pro všechny, kteří potřebují pojištění rychle. S nimi si vyřídíte pojištění během pár minut, velmi jednoduše online. Nemusíte se zdržovat chozením do pojišťovny a čekáním v dlouhých frontách. Vyberete si z jejich nabídky tu, která vám nejvíc vyhovuje (ať již cenou, nebo rozsahem služeb) a zaplaťte kartou, smlouvu i kartičku pojištěnce vám pošlou na e-mail a můžete vyrazit na cestu.

ePojisteni.cz Vám pomůže sjednat to nejvýhodnější cestovní pojištění do země Vietnam.

Srovnat cestovní pojištění

top-pojisteni.cz cestovní pojištění

Cestovní pojištění do země Vietnam od Top-pojisteni.cz

Chystáte se do země Vietnam? A ještě nemáte sjednané a nebo vybrané cestovní pojištění? Tak zkuste ePojisteni.cz.Portál Top-Pojištění.cz je jedním z leadrů online trhu v oblasti pojištění. Specializuje se na porovnání a sjednání pojištění online. Společnost Top-Pojištění.cz s.r.o. byla založena 1. listopadu 2005, tehdy pod názvem Pojištění online s.r.o. V prosinci 2005 došlo k přejmenování na Top-Pojištění.cz s.r.o. a spuštění vůbec prvního srovnávače povinného ručení na internetu.

1. ledna 2021 (rozhodné datum) došlo k fúzi společnosti Top-Pojištění.cz s.r.o. se společností Ušetřeno.cz Finanční služby, a.s.. Podrobnosti o fúzi najdete zde.

Portál Top-Pojištění.cz je obchodní značkou Ušetřeno s.r.o., IČO: 273 88 239 se sídlem Lomnického 1742/2a, 140 00 Praha, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 115735, je součástí skupiny ČSOB.

Ušetřeno s.r.o. je registrována jako samostatný pojišťovací zprostředkovatel u České národní banky (ČNB). Současně je naše společnost členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK).

Značka ,,top-pojištění.cz" se stala registrovanou ochrannou známkou evidovanou pod číslem 342941 23. prosince 2014. Osvědčení o zápisu ochranné známky bylo vydáno Úřadem průmyslového vlastnictví podle § 28 odst. 1 zákona č. 441/2003 Sb., v platném znění.

Co získáte uzavřením cestovního pojištění?

 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí
 • Non-stop asistenční služby v českém jazyce
 • Pojištění více než 100 sportů bez navýšení ceny
 • Bezplatné prodloužení cestovního pojištění v případě nečekaných situací v cílové zemi
 • Úhradu zdravotní repatriace i repatriace ostatků
 • Možnost připojistit si úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a pojištění zavazadel
 • Pojištění svého vozidla na cesty
 • Možnost připojistit si rizikové nebo extrémní sporty

ePojisteni.cz Vám pomůže sjednat to nejvýhodnější cestovní pojištění do země Vietnam.

Srovnat cestovní pojištění

Cestovní pojištění Vietnam