Bezva portál
Hledání
Přidat firmu

Zážitky, ubytování a zábava v zemi Malta

Zážitky, ubytování a zábava v zemi Malta

Vyhledávali jste : Zážitky, ubytování a zábava v zemi Malta

Prohlédněte si všechny zážitky, ubytování a zábavu v zemi Malta. Na našem webu naleznete ty nejlepší nabídky od více než deseti portálů, ze kterých si určitě vyberete ty nejlepší.

Přečtěte si více informací o zemi Malta

Proč vybírat na BezvaPortál.cz?

Odebíráme aktuální data z desítek portálů. Naše nabídky jsou vždy aktuální, s přesnou cenou a zaměřením.

Informace o zemi: Malta

Cestování a dovolená na Maltě

Maltské souostroví se skládá z tří hlavních ostrovů a několika menších ostrůvků. Tato země je známá svými historickými památkami, krásnými plážemi a slunným počasím. Maltské souostroví je ideálním místem pro všechny, kteří hledají dovolenou ve Středomoří.

Historie a kultura

Maltské souostroví má bohatou historii, která se datuje až do roku 5200 př. n. l. Nachází se zde několik historických památek, jako jsou starověké megalitické stavby, římské ruiny, středověké hradby a barokní kostely. Maltská kultura je směsicí vlivů římských, arabských, britských a francouzských. Návštěvníci mohou obdivovat místní umění, architekturu a tradiční lidovou hudbu.

Pláže a moře

Maltské souostroví je domovem mnoha překrásných pláží. Návštěvníci si mohou užít slunce na nádherných plážích s bílým pískem a tyrkysovou vodou. Nejoblíbenější pláže jsou Golden Bay, Mellieha Bay a Paradise Bay. Kromě toho, že si mohou návštěvníci užívat pláží, mohou se také věnovat aktivitám na moři, jako je potápění, šnorchlování, jízda na kajaku a windsurfing.

Ubytování a stravování

Maltské souostroví nabízí širokou škálu ubytovacích možností, včetně luxusních hotelů, apartmánů, penzionů a kempů. Návštěvníci si mohou vybrat z různých typů stravování, včetně restaurací, bistrů, kaváren a barů. Maltská kuchyně je směsí různých kultur a nabízí širokou škálu chutí. Nejoblíbenější pokrmy zahrnují Maltese platter, pastizzi a timpana.

Statistiky a geografie

Maltské souostroví se nachází v Středomoří mezi Itálií a Tuniskou. Celková plocha země je 316 km2 a je obydleno více než 450 000 lidmi. Hlavním městem je Valletta, které leží na severním břehu ostrova Malta. Národním jazykem je maltština, ale většina obyvatel mluví také anglicky. Náboženstvím obyvatel Malty je katolická církev.

Aktuální trendy

Cestování do Malty je v poslední době stále populárnější. Návštěvníci mohou zažít kombinaci historie, přírody a dobrodružství. Mnoho lidí sem přijíždí na výlety po moři, aby si užili slunce a pláže. Také se zde často pořádají různé kulturní akce, jako jsou koncerty, divadelní představení a jiné společenské události. Návštěvníci mohou také navštívit místní trhy a obchody, aby si koupili místní suvenýry.

Závěr

Maltské souostroví je skvělým místem pro dovolenou. Návštěvníci si mohou užít historii, kulturu, pláže a aktivity na moři. Je také snadné najít ubytování a stravování všech cenových kategorií. Pokud hledáte zemi s bohatou historií, krásnými plážemi a slunným počasím, Malta je tou správnou volbou.

Cestovní pojištění do destinace Malta

Chystáte se do destinace Malta? A máte už sjednané cestovní pojištění? Pokud ne, tak klikněte na odkaz níže a podívejte se, kde mají nejlevnější cestovní pojištění do destinace Malta.

Jaké jsou výhody sjednání cestovního pojištění do destinace Malta od níže uvedeného partnera?

  • Srovnání nabídek do 1 minuty. Okamžité sjednání 100% online
  • Pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných obdržíte ihned na váš e-mail
  • Sleva ihned až 55%

Porovnat cestovní pojištění