Bezva portál
Hledání
Přidat firmu

Zážitky, ubytování a zábava v zemi Portugalsko

Zážitky, ubytování a zábava v zemi Portugalsko

Vyhledávali jste : Zážitky, ubytování a zábava v zemi Portugalsko

Prohlédněte si všechny zážitky, ubytování a zábavu v zemi Portugalsko. Na našem webu naleznete ty nejlepší nabídky od více než deseti portálů, ze kterých si určitě vyberete ty nejlepší.

Přečtěte si více informací o zemi Portugalsko

Proč vybírat na BezvaPortál.cz?

Odebíráme aktuální data z desítek portálů. Naše nabídky jsou vždy aktuální, s přesnou cenou a zaměřením.

Informace o zemi: Portugalsko

Cestování do Portugalska - vše, co potřebujete vědět

Portugalsko je malá země, která se nachází na jihozápadě Evropy. Hraničí s Španělskem a Atlantickým oceánem. Portugalsko je domovem více než 10 milionů obyvatel. Má bohatou historii, kulturu a úžasnou kuchyni. Portugalsko je také oblíbenou destinací pro turisty, kteří se chtějí vydat na dovolenou a zažít nezapomenutelné zážitky.

Geografie a klima

Portugalsko je rozděleno na sever a jih. Severní část země je hornatá a na jihu se nachází rozsáhlá rovina. Portugalsko má také mnoho ostrovů, z nichž největší je Madeira. Portugalsko má subtropické podnebí, které je vystaveno vlivu Atlantického oceánu. V létě je obvykle teplo a vlhko a v zimě je studenější a méně vlhké.

Aktivity a zážitky

Portugalsko je skvělou destinací pro všechny druhy cestovatelů. Nejvíce oblíbenými aktivitami jsou surfování, plavání, kajakářské výlety a procházky po plážích. Turisté mohou také vyrazit na jízdu na koni, prozkoumat národní parky a vychutnat si krásné přírodní scenérie.V Portugalsku můžete také navštívit mnoho historických míst, včetně starobylých kostelů, klášterů a paláců. Mezi nejznámější památky patří Jeronimský klášter, kostel Sé de Lisboa a Palác Belém.Portugalsko je také známé pro svou kuchyni. Mezi nejpopulárnější pokrmy patří bacalhau (sušená treska), caldo verde (zeleninový polévka) a pastel de nata (sladké těsto s krémem). Portugalsko je také známé pro své víno, porto a Madeira.

Ubytování

Ubytování v Portugalsku je obecně cenově dostupné. Turisté mohou vybírat mezi hotely, penziony, apartmány a hostely. Mnoho hotelů a penzionů nabízí také výhody, jako je krytý bazén, restaurace a wellness centra.

Cestování

Portugalsko má rozvinutou dopravní síť, která umožňuje turistům pohodlné cestování. Nejlepším způsobem, jak se po zemi pohybovat, je autobus. V Portugalsku je také mnoho letišť, která umožňují turistům přímé lety z mnoha zemí.

Cestovní tipy

Pokud se chystáte do Portugalska, měli byste si zajistit cestovní pojištění. Měli byste také vědět, že většina obchodů a restaurací v zemi je placena v eurech. V Portugalsku je také bezpečné cestovat, ale je důležité si uvědomit, že jako v jakékoli jiné zemi, i zde existují určitá rizika.

Závěr

Portugalsko je skvělou destinací pro dovolenou. Je to ideální místo pro surfování, procházky po plážích a prozkoumávání historických památek. Pokud se chystáte do Portugalska, ujistěte se, že máte cestovní pojištění, a nezapomeňte si vzít eura s sebou.

Cestovní pojištění do destinace Portugalsko

Chystáte se do destinace Portugalsko? A máte už sjednané cestovní pojištění? Pokud ne, tak klikněte na odkaz níže a podívejte se, kde mají nejlevnější cestovní pojištění do destinace Portugalsko.

Jaké jsou výhody sjednání cestovního pojištění do destinace Portugalsko od níže uvedeného partnera?

  • Srovnání nabídek do 1 minuty. Okamžité sjednání 100% online
  • Pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných obdržíte ihned na váš e-mail
  • Sleva ihned až 55%

Porovnat cestovní pojištění