Bezva portál
Hledání
Přidat firmu

Zážitky, ubytování a zábava v zemi Egypt

Zážitky, ubytování a zábava v zemi Egypt

Vyhledávali jste : Zážitky, ubytování a zábava v zemi Egypt

Prohlédněte si všechny zážitky, ubytování a zábavu v zemi Egypt. Na našem webu naleznete ty nejlepší nabídky od více než deseti portálů, ze kterých si určitě vyberete ty nejlepší.

Přečtěte si více informací o zemi Egypt

Proč vybírat na BezvaPortál.cz?

Odebíráme aktuální data z desítek portálů. Naše nabídky jsou vždy aktuální, s přesnou cenou a zaměřením.

Informace o zemi: Egypt

Cestování do Egypta

Egypt je jednou z nejnavštěvovanějších turistických destinací na světě. Nachází se na východním pobřeží Středozemního moře a je domovem starověkých památek, bohaté kultury a nádherných pláží. Egypt je druhá největší země v Africe a zahrnuje oblasti od Sahary po Suezský průplav. Egyptská úřední řeč je arabština, ale mnoho lidí mluví také anglicky.

Navštivte starověké památky

Egypt je domovem některých z nejúžasnějších starověkých památek na světě. Mezi nejvíce oblíbené patří Pyramidy Gízy, které jsou jednou z sedmi divů starověkého světa. Pyramidy byly postaveny před více než 4 500 lety a jsou jedním z nejvíce navštěvovaných míst v Egyptě. Další oblíbenou památkou je Sfinga, obrovská socha ležící vedle Pyramid Gízy. Kromě toho je Egypt domovem mnoha dalších starověkých památek, jako je Chrám boha Amona ve městě Luxor a Chrám Hathor v Dendře.

Objevujte bohatou kulturu

Egypt má bohatou a starou kulturu, která se vyvíjela po mnoho staletí. V Káhiře, hlavním městě Egypta, jsou muzea, galerie a divadla, která nabízejí návštěvníkům příležitost seznámit se s místní kulturou a historií. Kromě toho můžete v Egyptě najít mnoho příležitostí ke koupání, jízdě na koni, windsurfingu a dalším aktivitám.

Užívejte si krásné pláže

Egyptské pláže jsou jedním z nejpopulárnějších lákadel pro turisty. Široké písečné pláže se nacházejí po celém Egyptě, od severu až po jih. Mezi nejpopulárnější pláže patří pláže v Hurghadě, Marsa Alamu a Sharm el-Sheikh. Tyto pláže nabízejí mnoho možností pro slunění, potápění a další vodní sporty.

Trendy cestování v Egyptě

Cestování do Egypta se stává čím dál populárnějším. V posledních letech se cestovatelé stále více zaměřují na poznávání starověkých památek, objevování bohaté kultury a užívání si nádherných pláží. Mnoho turistů také využívá služeb místních cestovních agentur, které nabízejí zájezdy do Egypta. Tyto zájezdy obvykle zahrnují prohlídky starověkých památek, návštěvu muzeí a galerií, koupání na plážích a další aktivity.

Návštěva Egypta

Egypt je jednou z nejúžasnějších turistických destinací na světě. Návštěva Egypta vám umožní poznat starověké památky, bohatou kulturu a nádherné pláže. Pokud hledáte dovolenou plnou zážitků, pak je Egypt tou správnou destinací.

Cestovní pojištění do destinace Egypt

Chystáte se do destinace Egypt? A máte už sjednané cestovní pojištění? Pokud ne, tak klikněte na odkaz níže a podívejte se, kde mají nejlevnější cestovní pojištění do destinace Egypt.

Jaké jsou výhody sjednání cestovního pojištění do destinace Egypt od níže uvedeného partnera?

  • Srovnání nabídek do 1 minuty. Okamžité sjednání 100% online
  • Pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných obdržíte ihned na váš e-mail
  • Sleva ihned až 55%

Porovnat cestovní pojištění