Úvodní stránka > Obchod > Průmysl a Výroba > Elektrická zařízení, Elektronika > Ampra.cz - termostaty, vypínače, konektory

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Elektrická zařízení, Elektronika

35
Ampra.cz - termostaty, vypínače, konektoryPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Ampra CZ, s.r.o. je autorizovaný distributor elektromechanických komponentů, modulů a systémů. Dodává vypínače, axiální ventilátory, termostaty, regulátory, presostaty, přívodní kabely, konektory a překážková návěstidla. Zastoupení Invensys, Eberle, Arcoelectric, Lumberg a Eliwell. Vývoj, osazování a výroba PCB.

  • URL: http://www.ampra.cz/
  • Okres působnosti: Praha
  • Místo působnosti: Praha 9 - Čakovice
  • Datum přidání: 12.11.2008
  • Počet návštěv 24 (od 20.08.2010)
  • PageRank: 3/10, S-rank: 30/100

Plocha pro reklamu

 

V sekci Elektrická zařízení, Elektronika dále doporučujeme:

Plosnyspoj.cz - SQP International s.r.o.PageRank: 3/10S-rank: 30/100

Výroba prototypov dosiek plošných spojov (PCB, plošné spoje). Garantujeme expresné termíny a vysokú kvalitu. Dodáme profesionálne plošné spoje, dosky plošných spojov, dps, pcb, pwb, leiterplatte. Prototypové množstvá pool-pcb technológiou vyrába SQP International, slovenský výrobca s 15 ročnou tradíciou.

http://www.plosnyspoj.cz/

Kodys.cz - čárové kódy, RFID, mobilní čtečkyPageRank: 5/10S-rank: 40/100

Zavádíme automatickou identifikaci: čárový kód, RFID a hlasové technologie. Nabízíme systém RadioBeacon WMS, čtečky, mobilní terminály Symbol a PSC, tiskárny etiket Zebra, stacionární snímače Accu-Sort, bezdrátové sítě, RFID, etikety a barvicí pásky.

http://www.kodys.cz/

Elko EP - časová relé, elektroinstalacePageRank: 4/10S-rank: 50/100

Společnost se specializuje na vývoj a výrobu elektronických modulových přístrojů. Jejím sortimentem jsou jednofunkční a multifunkční časová relé, komfortní elektroinstalace Inels a systém bezdrátového ovládání RF Control.

http://www.elkoep.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh