Úvodní stránka > Služby > Firmy, Řemesla > Instalatéři, plyn, voda, topení > JK instalatér - technologie a montáž topení, voda, plyn

Detail webu

Detail webové stránky ze sekce: Instalatéři, plyn, voda, topení

33
JK instalatér - technologie a montáž topení, voda, plynPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Firma JK instalatér, Karlovy Vary, provádí kompletní dodávky technologie a montážních prací v oboru voda, topení, plyn. Zajistíme projektovou dokumentaci a revize pro ústřední topení, vodu a plyn, nebo individuální dodávky a montáž. Nabízíme topenářské a instalatérské služby, prodej a montáž tepelných čerpadel, solární ohřev a podlahové topení. Rekonstrukce a opravy v oboru topení, voda.

  • URL: http://www.jkinstalater.cz/
  • Okres působnosti: Karlovy Vary
  • Místo působnosti: Karlovy Vary
  • Datum přidání: 06.06.2011
  • Počet návštěv 49 (od 06.06.2011)
  • PageRank: 2/10, S-rank: 20/100

Plocha pro reklamu

 

V sekci Instalatéři, plyn, voda, topení dále doporučujeme:

VA-top - instalatéři a topenáři, profesionální službyPageRank: 1/10S-rank: 20/100

Stránky instalatérství, topenářství a plynařství. Firma provádí kompletní instalace vnitřních a venkovních rozvodů vody a kanalizace v bytech, domech a průmyslových objektech. Instalatéři a topenáři poskytují profesionální služby. V kamenné prodejně firmy naleznete kotle, bojlery, sanitární zařízení, baterie, radiátory, podlahové topení, rozvody vody, plynu a kanalizace. Autorizovaný servis a prodejce kotlů Junkers.

http://www.vatop.eu/

Kanalizace, instalatéřiPageRank: 5/10S-rank: 40/100

Specializujeme se na čištění kanalizace a opravy odpadů. Naši instalatéři a topenáři jsou Vám k dispozici 24 hodin denně - havarijní servis. Zednické, obkladačské a elektrikářské práce, odvoz suti.

http://www.kanalizace-instalateri.cz/

Sebak s.r.o. - čištění kanalizacePageRank: 4/10S-rank: 30/100

Provádíme opravy a čištění kanalizace, potrubí, jímek a lapol. Dále bezvýkopové opravy kanalizace a revize kanalizace TV kamerou. Pronajímáme mobilní WC. NON-STOP servis.

http://www.sebak.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh