Úvodní stránka > Služby > Komerční software

V této sekci bylo nalezeno: 89 položek
zobrazeno 1 - 35

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy
stránka: 1 | 2 | 3 | další >


bez náhledu

1 K2 atmitec - podnikový informační systém Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 50/100

Nabízí výkonný podnikový informační systém pro malé, střední i velké společnosti. K2 Business, Professional a Enterprise. Systém umožňuje přehled o dokladech, přizpůsobení potřebám uživatelů a spolupráci s ostatním softwarem. ERP, podpora a zaškolení.

http://www.k2atmitec.cz/


bez náhledu

2 PC Translator - slovník, překladač Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 50/100

Program PC Translator slouží pro podporu překladu textů do češtiny a z češtiny do cizího jazyka. Pomáhá při překladu internetových www stránek, e-mailů, faxů, dopisů, manuálů, návodů, nápověd a jiných textů.

http://www.pctranslator.cz/


bez náhledu

3 Editel CZ a.s. - elektronická fakturace Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 40/100

Řešení pro integraci B2B aplikací. EDI s využitím XML v prostředí internetu zabezpečené elektronickým podpisem. Nástroje a zajištění služeb pro e-fakturaci, procurement a platební styk.

http://www.editel.cz/


bez náhledu

4 Sprinx Systems - CRM a obchodní systémy Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 40/100

Sprinx Systems, a.s. je technologická společnost, specializující se na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů zaměřených na řízení zákaznických vztahů (CRM), kterým zajistí jak technickou podporu tak i zabezpečení.

http://www.sprinx.cz/


bez náhledu

5 AuditPro - správa počítačů Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 30/100

Český produkt, aktivní správa počítačů, softwarový audit. Inteligentní software pro firmy od 5 do 50.000 PC. Plná síťová verze pro 5 PC zdarma. Download, služby, školení, odborníci.

http://www.auditpro.cz/


bez náhledu

6 Assecosolutions.eu - informační systémy Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 20/100

Asseco Solutions, a.s. je firma zabývající se vývojem a podporou podnikových informačních systémů produktových řad Helios, Datalock, systémů pro veřejnou správu, hotely a restaurace. Její ERP podporují zejména oblasti výroby, služeb a obchodu.

http://www.assecosolutions.eu/


bez náhledu

7 Form studio - formuláře a tiskopisy Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 70/100

Informace o programu FORM studio, který slouží k vyplňování formulářů na počítači. FORM studio obsahuje více než 500 formulářů. Jednotlivé tiskopisy lze snadno vyplňovat tisknout i elektronicky odesílat přímo na úřady.

http://www.formstudio.cz/


bez náhledu

8 Vario.cz - Altus Vario ekonomický software Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Systém pro řízení firem, se kterým získáte přehled a správné informace pro rozhodování. Altus VARIO je kompletní, spolehlivé a výkonné řešení všech oblastí řízení firmy, obchodu, výroby a ekonomiky.

http://www.vario.cz/


bez náhledu

9 Acronis - zálohování a obnova dat Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Společnost Zebra systems, s.r.o. je výhradním dodavatelem software Acronis pro ČR a SR. Nabízí SW pro zálohování a obnovu dat, imaging, deployment a práci s diskovými oddíly. Software pro klonování počítačů.

http://www.acronis.cz/


bez náhledu

10 Admwin.cz - účetní program, eshop Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Firma dodává účetní programy AdmWin a aplikace pro internetový obchod. Dále také programy pro daňovou evidenci a podvojné účetnictví. Tvorba internetového obchodu.

http://www.admwin.cz/


bez náhledu

11 Abra.eu - informační systémy, software Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

ABRA Software, a.s. je významná česká společnost, která vytváří ekonomické informační systémy od účetnictví až po call-centra nebo ERP systémy. Poskytuje software pro velké a malé podniky. Dodává specializované systémy pro určitá prodejní či výrobní odvětví.

http://www.abra.eu/


bez náhledu

12 D3Soft s.r.o. - CRM systémy Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Nabízíme řešení Vašich potřeb v oblasti CRM, konzultace a poradenství, vzdělávání, vývoj aplikací na míru, datové sklady, systémová integrace a další. Marketing, prodej, nákup a projektové řízení. Customer Relationship Management.

http://www.d3soft.cz/


bez náhledu

13 Dytron.cz - Catia pro 3D konstruování Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

CATIA je světovou špičkou v oblasti CAD/CAM/CAE technologií. CATIA V.5 je špičkové řešení adekvátní novým poznatkům a je úspěšným řešením ve své oblasti. Společnost Dytron nabízí školení dle metodiky společnosti DS.

http://www.dytron.cz/


bez náhledu

14 SolidVision - systém SolidWorks Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Autorizovaný prodejce 3D CAD systému SolidWorks a CAM systému SolidCAM v České Republice. Nabízíme komplexní PLM řešení postavené na platformě SolidWorks a reprezentované více než desítkou produktů. Dodáváme CAD-CAM-PLM řešení. Technická podpora, školení a 3D skenování.

http://www.solidvision.cz/


bez náhledu

15 Technodat - Catia software Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Společnost je dodavatel programu Catia, který je multi platformní PLM/CAD/CAM/CAE software vyvíjený společností DS. Catia V5 je standardním nástrojem, který pokrývá komplexní procesy nejen v automobilovém a leteckém průmyslu, ale i v ostatních odvětvích průmyslu na celém světě.

http://www.technodat.cz/


bez náhledu

16 Raynet.cz - informační a CRM systémy Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

RAYNET, s.r.o. provádí vývoj SW na zakázku. Dále nabízí webové aplikace, systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), řízení výroby, objednávkové systémy, správa sítí a softwarové audity.

http://www.raynet.cz/


bez náhledu

17 Definity.cz - software na zakázku Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Definity Systems, s.r.o. se zabývá vývojem software na zakázku. Připravuje softwarová řešení na míru a implementuje informační systémy.

http://www.definity.cz/


bez náhledu

18 Reego.cz - software pro realitní kanceláře Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Pro Comp, s.r.o. nabízí pod obchodní značkou ReeGO REAL, CRM software pro realitní kanceláře. Je to unikátní nástroj, který vám pomůže řídit a spravovat vaše zakázky a vztahy s klienty. Možnost otestování ostré verze po dobu tří měsíců zdarma, bez jakýchkoli závazků.

http://www.reego.cz/


bez náhledu

19 eWay CRM pro MS Outlook Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Informační systém (CRM) pro malé a střední firmy uvnitř aplikace MS Outlook. Systém umožňuje sdílení informací ve firmě, evidenci zákazníků, správu a řízení projektů, analýzu informací a jejich reportování, kapacitní plánování a document management.

http://www.eway-crm.cz/


bez náhledu

20 Inisoft - software pro ekologii a odpady Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Společnost se zabývá vývojem a následnou implementací software specializovaného pro ekologii a odpadové hospodářství. Pomocí programu EVI, který je využíván ve stovkách firem a úřadů se každoročně vytvářejí přehledy o celkovém nakládání s odpady.

http://www.inisoft.cz/


bez náhledu

21 Twist-erp.cz - podnikový informační systém Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

ERP systém Twist Inspire je otevřený podnikový informační systém, jehož funkce a vlastnosti umožní řídit vaši společnost rychleji a efektivněji. Je vyvíjený na míru potřebám konkrétní firmy. Nejde o krabicové řešení.

http://www.twist-erp.cz/


bez náhledu

22 Atlas software - informační systémy Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Výhradní dodavatel českých informačních systémů a aplikací. Nabízí softwarové produkty: Právní informační systém, zpracování daňových přiznání, finanční analýzy, investičních záměry, vedení obchodní agendy a CRM, firemní controling, podnikový systém a evidence prostředků.

http://www.atlas-software.cz/


bez náhledu

23 Cargopass.cz - spediční databanka Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

Unikátní dopravní a spediční databanka Cargopass nabízí nejen přehlednou burzu nákladů a přeprav, ale především efektivní komunikační nástroj. Zprostředkuje nejvhodnější nabídku i poptávku po přepravě a efektivně vyřeší vytěžování nákladů.

http://www.cargopass.cz/


bez náhledu

24 CCV - informační systémy Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

CCV, s.r.o. nabízí komplexní služby v oboru IS/IT - podnikové informační systémy, speciální internetová řešení a poskytování EDI služeb (elektronická výměna dat). Poskytuje konfigurovatelná řešení přizpůsobená zákazníkovi i legislativě.

http://www.ccv.cz/


bez náhledu

25 SPSS - statistický software Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 30/100

SPSS CR, s.r.o. poskytuje statistický software IBM SPSS Statistics, analytické nástroje pro data mining a predictive analytics, business inteligence a CRM. Centrum výuky SPSS pořádá kurzy v oblasti statistiky, data miningu a marketingového průzkumu.

http://www.spss.cz/


bez náhledu

26 First information systems, s.r.o. Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 20/100

Vývoj a prodej sofwaru. Nabízíme systém pro stavební firmy: RSV-Řízení stavební výroby a ekonomický informační systém: HELIOS IQ. Dodáváme stavebním firmám komplexní řešení, pokrývající běžné ekonomické a obslužné agendy stavební firmy.

http://www.firstis.cz/


bez náhledu

27 Boček Media - DTP & ePublishing Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 20/100

Firma nabízí komplexní řešení pro elektronické publikování katalogů, časopisů, knih a jiných publikací. Poskytuje poradenství, konverzi, implementaci DRM a dodávku software. Například FlipBook Creator či FlipViewer. Zastupuje společnost E-Book Systems. Provozuje také DTP studio.

http://www.bocekmedia.net/


bez náhledu

28 V2t.cz - rozpoznávání a převod řeči Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 20/100

Aplikaci V2T (Voice to Text) na rozpoznávání a převod řeči do textové podoby, řešení pro český jazyk, vyvinul tým SpeechLab pod vedením Prof. Ing. Jana Nouzy, CSc., ve spolupráci se společností Newton Media, a.s. Hlasová technologie umožňuje rozpoznávání a převod řeči do textové podoby, diktování textových dokumentů a přepis mluveného slova.

http://www.v2t.cz/


bez náhledu

29 Popronsystems.cz - helios green, datové sklady Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 20/100

Informační systémy - prodej, implementace, údržba a vývoj dle potřeb zákazníka. Popron Systems, s.r.o. je obchodní, implementační a vývojový partner společnosti Asseco Solutions, s.r.o. nejen v branžových řešení pro utility a kanalizace.

http://www.popronsystems.cz/


bez náhledu

30 Karat software - informační systém Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 10/100

KARAT je komplexní informační sytém určený pro řízení středně velkých obchodních a výrobních společností podnikajících v sektoru služeb, využívající technologii Client/Server. Je vyvíjen s důrazem na rychlou implementaci včetně tvorby zákaznických modulů.

http://www.karatsoftware.com/


bez náhledu

31 Agnis - hotelové a restaurační systémy Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Nabízíme softvare a hardware pro hotely, restaurace, větší i menší provozovny. Kompletní služby a servis v rámci celé ČR. Informační hotelové systémy, restaurační systémy, pokladní systémy s veškerými moduly jsou zde pro Vás od firmy Agnis, s.r.o.

http://www.agnis.cz/


bez náhledu

32 AB-X.cz - software pro restaurace a hotely Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Náplní ABX software, s.r.o. je vývoj a poskytování software pro restaurace, hotely, obchody, ale i pro půjčovny a další komerční provozy. Firma umí také vytvořit ekonomický nebo databázový program na zakázku. Dodávají kvalitní, odolný hardware, který se hodí do provozů restaurací.

http://www.ab-x.cz/


bez náhledu

33 Zebra systems s.r.o. Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

E-learningové kurzy na zakázku. Distributor software Acronis, True Image, Disk Director a Privacy Expert. Vývoj multimediálního software.

http://www.zebra.cz/


bez náhledu

34 S.U.K. veřejná obchodní společnost Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Hlavní činností je vývoj a prodej programů (software). Provádíme programování na zakázku. Dále nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence. Internetové služby a programování.

http://www.sukvos.com/


bez náhledu

35 MTJ - Soft-4-Sale, řízení firmy jinak Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Systém Soft-4-Sale využívají především malé a střední firmy a slouží pro řízení hlavních firemních procesů jako marketing, nabídky, obchod, sklad, servis, logistika a výroba. Software pro operativní řízení vnitrofiremních procesů.

http://www.mtj.cz/


V této sekci bylo nalezeno: 89 položek
zobrazeno 1 - 35

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy
stránka: 1 | 2 | 3 | další >


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh