Úvodní stránka > Odhalení utajovaných skutečností > Konspirace se stávají skutečností

V této sekci bylo nalezeno: 2 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Klima-teroristé v Německu odstavili tepelnou elektrárnu - Studio Berlín Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Informace které se z mainstreamu nedozvíte. Agenda 2030 udržitelného rozvoje. Zlovir-19 byl jen testem společenské odpovědnosti před zavedením mnohem většího projektu. Klima-teroristé v Německu odstavili tepelnou elektrárnu. Monitorování osobních emisí CO2. Spolkový kriminalistický úřad varoval před útoky ekoteroristů na energetickou infrastrukturu. Okrádání a vyvlastňování lidí. Dotování korporací penězi ze státního rozpočtu, které si stát půjčil. Nová daň z plynu. Vysílá Studio Berlín, 22.09.2022.

https://www.youtube.com/watch?v=BZqIUtZ2kIM


bez náhledu

2 Zlatý věk po pádu mocenských elit a vzestup Nového lidstva 3.díl Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Dozvíte se co Vás čeká pokud se neprobudíte a budete se chovat i nadále jako ovce. Velká část lidí už se probudila a ví co nás čeká pokud se nezačne bojovat za Zlatý věk. A co se stane když se neprobudíte? Uskuteční se NWO tedy new world order=nový světový řád. Existují oficiální dokumenty kde je popsáno jaká destruktivní budoucnost by to byla. Věnujte tedy pozornost tomuto videu a změňte své myšlení a chování, zvyšujte své virbrace! Zlatý věk nastane po pádu mocenských elit a nastane vzestup Nového lidstva. Živě vysíláno na Zprávy z Galaxie 25.08.2022.

https://www.youtube.com/watch?v=yLYbzuT1kFc


V této sekci bylo nalezeno: 2 položky

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí