Úvodní stránka > Odhalení utajovaných skutečností > Mimozemci jsou skutečnost

V této sekci bylo nalezeno: 6 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


bez náhledu

1 Náš TIP Existence mimozemských civilizací a jejich vliv na Zemi 1.díl Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Lidstvo vzniklo v souhvězdí LYRY na hvězdě MAN. Bytosti agresivního dračího Reptiliánského typu pochází z Alfa Drakonis a jejich přirozeností je ničit a plenit. První video o mimozemských civilizacích kterým Andrea odstartovala svoje vysílání na kanálu youtube. Původně informovala přes FB, kde jí kvůli cenzuře smazali několik profilů, takže pokračovala formou videí nejprve na Svobodném vysílači a později na svém kanále Zprávy z Galaxie. Téma existence mimozemských civilizací a jejich vliv na vývoj na planetu Zemi vzbudilo obrovský zájem, takže takovýchto videí už jsou nyní dersítky. Svobodný vysílač, Andrea 05.12.2021, 1.díl.

https://youtu.be/xsaGWxTwWJQ


bez náhledu

2 Existence mimozemců a jejich vliv na Zemi 2.díl Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Někteří posluchači se poznávají, že patří do 3. vlny dobrovolníků, tzv Star Seeds (Hvězdná semínka) která na Zemi přišla povznést frekvence na vyšší úroveň. Americká armáda se upsala smlouvou s mimozemci podporovat Temnou flotilu. Vznik Pozemské aliance. Měsíc je stanovištěm tajných vesmírných projektů. Odvrácená strana Měsíce je poseta sídly mnoha mimozemských ras. Příběh Eleny Danaan. Hrůzy v podzemní základně Dulce. Existence mimozemských civilizací a jejich vliv na vývoj na Zemi vysílá Svobodný vysílač, Andrea 12.12.2021, 2.díl.

https://youtu.be/WHHdIsV0a2Q


bez náhledu

3  Existence mimozemských civilizací a jejich vliv na Zemi 3.díl Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Třetí veřejné vystoupení na téma mimozemských civilizací. Antarktida má pod ledem obrovské vyhloubené prostory kde je teplota okolo 25°C. Přežívá tam německá 4. říše společně s mimozemci. Nachází se tam portál na přechod do jiné galaxie. Galaktická federace vyhrála bitvu s temnými silami na naší planetě a nyní přebírá aktivitu Pozemská aliance, která se postará o dokončení tohoto procesu. Na Galimedu, Měsíci planety Jupiter, se nyní konají jednání o tom jakým způsobem bude lidstvu oficiálně oznámena existence mimozemských civilizací. Mimozemci a jejich vliv na Zemi 3.díl. Vysílání na Svobodném vysílači, Studio Kadaň, tento záznam je z 21.12.2021.

https://youtu.be/1mlPqMK8lCw


bez náhledu

4 Existence mimozemských civilizací a jejich vliv na Zemi 4.díl Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

KABAL se vzdala Pozemské alianci a bude z Antarktidy odeslána přes mezihvězdný portál na vězeňskou planetu. Výměnou za své životy musí členové KABAL odevzdat kódy k finančnímu systému a odblokuje veškeré temné zdroje. Země byla uzamčena v matrixu a naše duše se musely inkarnovat jen na této planetě. Naše vědomí bylo blokováno, aby se nemohlo vyvíjet a to mnoha způsoby, jednak to dělal stroj který působil z Měsíce, dále chemicky, zábavním průmyslem atd. Galaktická federace se postarala o vyčištění Země a hlubin Země od mimozemských entit, a na nás zbylo, abychom si pozemské záležitosti dořešili sami. Záznam z 28.12.2021. Existence mimozemských bytostí a jejich vliv na Zemi 4.díl

https://youtu.be/XGMk9NethuU


bez náhledu

5 Existence mimozemských bytostí a jejich vliv na planetu Zemi 5.díl Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

3 pozemské a 10 mimozemských rodin na vrcholu pyramidy která vládne planetě Zemi. Voják označovaný jako J.T. který se účastní na letech Pozemské aliance, prozradil že rozváželi Skokové komory po galaxii. Tyto komory umožní v budoucnu i nám přemísťování ze Země na jiné planety formou okamžitého skoku. Nově se zabývají starobylými vesmírnými archami obrovských rozměrů, údajně mají až 840 metrů v průměru. Nachází se na mnoha místech, například 3 jsou umístěny v Antarktidě, pojmenované jako lodi Kryštofa Kolumba, tedy Nina, Pinta, Santa Maria. Přilétající flotila mimozemských plavidel, s rasami které se podílely na stavbě těchto arch, způsobila že se kolem arch začalo měnit gravitační pole a začaly vysílat signály. Začátek na Svobodný vysílač, později na Zprávy z Galaxie, Andrea 02.01.2022, 5.díl.

https://www.youtube.com/watch?v=oHu54uYOL-Y


bez náhledu

6 Zakázaná historie planety Země propojení s mimozemskými entitami Detail webové stránkyPageRank: 0/10S-rank: 0/100

Zakázaná historie o dějinách lidstva, které oficiální historie tají, ignoruje nebo znevažuje. Celá historie, ale i současnost je protkána vztahy s mimozemskými entitami z jiných planet. Ve starých spisech a eposech jsou zaznamenány důležité informace. Mimo jiné se popisuje, jak se bohové Anunnaki Nefilim před 200 tisíci lety podíleli na genetickém vytvoření člověka jako dělníka, zahradníka a horníka, kterého potřebovali pro těžkou práci při těžbě zlata.

http://vesmironas.cz/13/09/2020/zakazana-historie/


V této sekci bylo nalezeno: 6 položek

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí