Úvodní stránka > Cestování > Ubytování v zahraničí > Ubytování v Chorvatsku

V této sekci bylo nalezeno: 58 položek
zobrazeno 1 - 35

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy
stránka: 1 | 2 | další >


bez náhledu

1 MacAdams - Chorvatsko ostrov Pag Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Dovolená v Chorvatsku na ostrově Pag, Novalja Potočnica. K dispozici apartmány MacAdams vzdálené 50 m od moře a velký nekrytý bazén. 100 m písčitá pláž. Každý apartmán má samostatnou terasu s výhledem na moře.

http://www.macadams.hr/


bez náhledu

2 Ubytování v Chorvatsku Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 70/100

Seznam objektů pro ubytování v Chorvatsku na Jadranu. Levné ubytování v soukromých apartmánech a pokojích s přímým kontaktem na majitele. Kompletní seznam ubytovacích míst rozdělených podle měst a regionů Chorvatska.

http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/


bez náhledu

3 CK Vítkovice Tours - Chorvatsko Detail webové stránkyPageRank: 5/10S-rank: 70/100

Dovolená v Chorvatsku a na celém pobřeží Černé Hory. Nabídku individulního cestování doplňuje možnost autobusové a letecké dopravy. K ubytování apartmány, hotely, bungalovy. Slevy pro děti a last minute zájezdy.

http://www.ckvt.cz/


bez náhledu

4 Adria Databanka – Chorvatsko a Slovinsko Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 60/100

Rezervační systém nabízí ubytování v soukromí v zemích Chorvatsko a Slovinsko. Pobřeží a ostrovy v Chorvatsku - apartmány, penziony, robinzonády, majáky, hotely, vily a plavby na lodích. Pobyty ve Slovinsku oblast Julské Alpy, ekofarmy.

http://www.adriadatabanka.com/


bez náhledu

5 Chorvatské hory, ostrovy, pobřeží Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 60/100

Výběr ubytování na mapách Chorvatska, last minute termíny a přímé kontakty na provozovatele. Všeobecné info pro Chorvatsko. Letoviska Omiš, Brela, Baška Voda, Gradac, Vodice, Primošten, Poreč, Dubrovnik, ostrovy Hvar, Korčula, Krk, Pag, Rab a Brač.

http://www.chorvatske.cz/


bez náhledu

6 Adriatic.hr - nabídka privátního ubytování v Chorvatsku Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 50/100

Velká a kvalitní elektronická nabídka privátního ubytování v Chorvatsku. Malé hotely, domy, apartmány, pokoje a majáky na Jadranu ve velmi přístupných cenách.

http://www.adriatic.hr/cs


bez náhledu

7 Dalmacijatour - cestovní kancelář Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Skutečný specialista na Chorvatsko. Již 5 let jsme neměnili ceny. Veškeré lokality-apartmány, hotely a kempy. Automapa Chorvatska s novou dálnici zdarma. Každý klient dostane telef. spojení na apartmán nebo hotel aby měl jistotu že se o něm ví.

http://www.dalmacijatour.cz/


bez náhledu

8 Nykar.cz - pobytové zájezdy v Chorvatsku Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 40/100

Cestovní kancelář Nykar nabízí pobytové zájezdy na ostrov Cres v Chorvatsku. Je zde krásně čisté moře, klid a pohoda mořského pobřeží, vynikající strava a pohodlné pokoje. Ideální na dovolenou pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi.

http://www.nykar.cz/


bez náhledu

9 Chorvatsko - ubytování v soukromí Detail webové stránkyPageRank: 4/10S-rank: 20/100

Největší nabídka ubytování v soukromí v Chorvatsku zahrnuje apartmány přímo u moře, pronájem apartmánů a domů s bazénem nebo robinsonské pobyty v Chorvatsku. Majitelé objektů jsou prověřeni dlouholetou spoluprací. Ubytování v destinaci Chorvatsko s vlastní dopravou.

http://www.chorvatskoubytovanivsoukromi.cz/


bez náhledu

10 Novalja - cestovní kancelář pro Chorvatsko Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 50/100

Nabízíme apartmány blízko písečných pláží na 7-11 dní. Na webu fotografie pláží a interiérů. Ubytování na ostrově Pag, letoviska Novalja, Stará Novalja, Mandre, Pag-Vodice, dále Biograd, Primošten. Vaše letošní dovolená může být v Chorvatsku.

http://www.novalja.cz/


bez náhledu

11 Chorvatsko, ubytování - apartmány 2009 Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 50/100

Euronet nabízí pobyt v apartmánech a penzionech v Chorvatsku 2009. Přímé kontakty na provozovatele a ucelené informace. Pokud je tato země cílem právě vaší dovolené, najdete tady více než 1000 domů, apartmány, pokoje, penzióny, hotely a 200 jachet a motorových člunů.

http://www.chorvatsko-ubytovani.cz/


bez náhledu

12 Chorvatsko - levná dovolená na léto Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Pro ubytování nabízíme apartmány, penziony, luxusní vily i robinzonské chaty. Přikládáme průvodce, mapy, obrázky, kurz měny a dopravu. Dalmácie, Istrie, Kvarner. Letoviska Makarská, Dubrovník, Pelješac, Hvar, Korčula, Vodice, Krk, Rab a Rabac.

http://chorvatsko.travel77.com/


bez náhledu

13 Makarská riviera - Chorvatsko Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

On-line rezervace ubytování v soukromých domech, apartmánech a majácích. Makarska je získatelem četných ocenění v turismu za úpravu města a okolí, za kvalitu a různorodost pohostinských a turistických služeb. Makarska je město, které žije z turismu.

http://www.makarskainfo.com/cz/


bez náhledu

14 Jadran.cz - Chorvatsko s Croatia Travel Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Cestovní kancelář Croatia Travel s.r.o. je specialista na Jadran a Chorvatsko. Cestujte na dovolenou vlastním autem nebo komfortními autobusy s odjezdy z Prahy, Plzně, Českých Budějovic, Písku a Strakonic.

http://www.jadran.cz/


bez náhledu

15 Chorvatsko - dovolená, apartmány, chatky Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Cestovní kancelář A21 nabízí levné ubytování v Chorvatsku. Zajistí Vám chatky, apartmány či hotelový pobyt. Dovolenou můžete strávit v známých letoviscích Brela, Živogošče nebo Omiš.

http://www.chorvatsko.cc/


bez náhledu

16 Jadrankatour.cz - apartmány, Chorvatsko Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Cestovní agentura Jadranka Tour se specializuje na Chorvatsko. Nabízí pobyt v soukromých apartmánech blízko Jaderského moře. Smlouvy na ubytování má firma uzavřené přímo s majiteli objektů.

http://www.jadrankatour.cz/


bez náhledu

17 Omiš info - ubytování v Chorvatsku Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

On-line rezervace ubytování v Omiši, Chorvatsko. Velká nabídka privátního ubytování. Omiš je umístěný v srdci Dalmácie. Četné pláže a zátoky, středomořská flora, bohatá kulturní a gastronomická nabídka a čerstvý vzduch.

http://www.omisinfo.com/cz/


bez náhledu

18 Chorvatsko - mapa oblastí a dálnic Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Mapy Chorvatska různých velikostí, mapa dálnic a podrobné mapy. Chorvatsko se rozděluje na několik hlavních oblastí - Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie a Jižní Dalmácie. Popisy turisticky zajímavých měst, obcí a ostrovů.

http://www.chorvatsko-mapa.net/


bez náhledu

19 Dovolená Chorvatsko - katalog ubytování Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 30/100

Katalog dovolené v Chorvatsku je koncipován tak, aby host kontaktoval přímo majitele ubytovacích zařízení. Vyberte si dovolenou dle vašich představ, bez provize cestovní kanceláři.

http://www.dovolena-chorvatsko.cz/


bez náhledu

20 Krk-Silo - apartmány Cindric Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 20/100

Ubytování v Chorvatsku na ostrově Krk v Silo. Město Šilo je na severovýchodním pobřeží ostrova Krku, největšího ostrova na Jadranu. Turistické bohatství města jsou jeho četné oblázkové i betonové pláže a velmi známá je písková pláž s čistým mořem.

http://www.krk-silo.com/


bez náhledu

21 Mala Duba - apartmány Makarská Riviéra Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 20/100

Nabízíme levné ubytování v soukromých apartmánech v klidné vesničce Malá Duba, která se nachází 20 km jižně od Makarské riviéry, 80 km od Splitu směrem na Dubrovník a kilometr za letoviskem Živogošće.

http://www.mala-duba.com/


bez náhledu

22 Triglav Slovenia - apartmány Detail webové stránkyPageRank: 3/10S-rank: 10/100

SLOVINSKO a Chorvatsko - nabízíme ubytování v apartmánech Triglav ve Slovinsku, oblast Julské Alpy, Triglavský národní park. Dostanete u nás i podrobné informace o Julských Alpách, Karavankách, Triglavském národním parku, horolezeckých tůrách.

http://www.triglav-slovenia.com/


bez náhledu

23 Do Chorvatska - agentura Eliška Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 50/100

Dovolená v Chorvatsku za velmi výhodné ceny. Ubytování na chorvatském pobřeží pro rodiny s dětmi. Nabízíme desítky apartmánů a penzionů na pobřeží slunného Jadranu. Katalogy zašleme na požádání zdarma.

http://www.dochorvatska.cz/


bez náhledu

24 ABC cestovní agentura - dovolená v Chorvatsku Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 40/100

Malá, rodinná cestovní agentura, která působí v oblasti cestovního ruchu v destinaci Chorvatska, na ostrově Krk již 12. sezónu. Ubytovací kapacity v kempu, stany a karavany, včetně jejich vybavení jsou majetkem CK, a tím je zaručen jejich perfektní stav.

http://www.abc-ck.cz/


bez náhledu

25 Dovolená v karavanu - Chorvatsko Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 40/100

Rodinná cestovní agentura nabízí levnou a kvalitní dovolenou v obytných a plně zařízených karavanech a apartmánech v Chorvatsku, v letovisku Seline. Bohaté přírodní vyžití v NP Paklenica.

http://www.dovolenavkaravanu.cz/


bez náhledu

26 Hvar.cz - ubytování na ostrově Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Online rezervace ubytování na ostrově Hvar. Privátní ubytování, pokoje, domy, apartmány, charter, last minute. Ostrov Hvar je nejdelším ostrovem na Jadranu se spoustou vinohradů a olivovníků. Ostrov nabízí množství výletních míst do městeček a osad.

http://www.hvar.cz/


bez náhledu

27 Apartmány Chorvatsko - 1000 objektů Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Kompletní nabídka ubytování v Chorvatsku. Aparmány, domy, pokoje, jachty, vily ve všech oblastech za přijatelné ceny. Přes 1000 ubytovacích jednotek. Dále fotogalerie, satelitní mapa, doprava, informace a předpověď počasí.

http://apartmany.ochorvatsku.cz/


bez náhledu

28 Ubytování Chorvatsko - apartmány Dueto Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Ubytování ve městě Tisno (Severní Dalmácie, Chorvatsko). Apartmány na pobřeží chorvatského moře, 10 min. od pláže. Tisno leží na pobřeží Chorvatska a ostrova Murter, mezi chorvatskými parky Krka a Kornati, nedaleko Šibeniku a Zadaru.

http://www.ubytovani-chorvatsko-apartmany.cz/


bez náhledu

29 Dovolená Chorvatsko levně Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 30/100

Cestovní agentura DANTE nabízí levnou dovolenou v oblasti Makarská riviéra 50 metrů od moře. Pobyt v soukromých chatách plně vybavených klimatizací, kuchyní, mikrovlnkou a dvěmi samostatnými ložnicemi o 3 a 2 lůžkách.

http://www.dovolenachorvatskolevne.cz/


bez náhledu

30 Olivia Travel - cestovní agentura Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Specialista na Slovensko, Chorvatsko a Maďarsko. Naší doménou je dovolená, pobyty a zájezdy v Chorvatsku. Denně nové Last minute. Chorvatsko - Istrie, Kvarner, Dalmácie, Makarská. Černá Hora. Hotely, penziony, apartmány. Pobyty, lázně, termály.

http://www.olivia-travel.cz/


bez náhledu

31 Paula Mandre - apartmány, ostrov Pag Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Nabízí soukromé ubytování v rodinném domě se 3 apartmány pro 2-5 osob v obci Mandre, na ostrově Pag, v Chorvatsku. Apartmány jsou komfortní, dobře vybavené a s velkými terasami.

http://www.paulamandre.com/


bez náhledu

32 Jadranka Mandre - apartmány v Chorvatsku Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 10/100

Soukromé ubytování v apartmánech rodiny Šupraha v obci Mandre (ostrov Pag). Dům se 3 apartmány pro 2-4 osoby 200 m od moře. Objekty mají zvláštní vchod, pohled na moře a SAT i TV.

http://www.jadrankamandre.com/


bez náhledu

33 Ljulja Mandre - apartmány, Chorvatsko Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 10/100

Rodina Prtorič nabízí ve svých apartmánech Ljulja Mandre (ostrov Pag), vzdálených jen 50m od moře, ubytování na pokojích s klimatizací, SAT/TV a možností polopenze.

http://www.ljuljamandre.com/


bez náhledu

34 Chorvatsko - Modrý Jadran Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 0/100

Nabídka apartmánů a pokojů po celém Chorvatsku, Černé Hoře, Makedonii, Bosně-Hercegovině a Slovinsku. Pokud si vyberete Chovatsko jako místo pro Váš odpočinek, můžete zažít velice příjemnou dovolenou.

http://www.chorvatsko-modryjadran.com/


bez náhledu

35 Tereza Novalja - apartmány v Chorvatsku Detail webové stránkyPageRank: 2/10S-rank: 0/100

Apartmány Tereza leží v Novalje (ostrov Pag) a nabízejí soukromé ubytování v 5 apartmánech pro 4-5 osob. Dům je vzdálen asi 200 m od moře, má velký dvůr s grilem a parkovištěm ve stínu.

http://www.terezanovalja.com/


V této sekci bylo nalezeno: 58 položek
zobrazeno 1 - 35

Třídit podle: hodnocení | datumu | abecedy
stránka: 1 | 2 | další >


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh
  • Alternativní katalog pro transformaci vědomí