Úvodní stránka > Internetový obchod > Zdraví, Přírodní léčiva > Zdravotní pomůcky a potřeby > Vasecocky.cz - kontaktní čočky, e-shop

Detail internetového obchodu

Detail obchodu ze sekce: Zdravotní pomůcky a potřeby

6
Vasecocky.cz - kontaktní čočky, e-shopPageRank: 5/10S-rank: 60/100

Obchod na internetu nabízí k prodeji kontaktní čočky a roztoky od renovovaných výrobců. Běžné kontaktní čočky jsou skladem. Součástí eshopu je poradna s očním specialistou. Firma nabízí osobní odběr zboží v Praze. Nákup bez nutnosti registrace a slevy pro stálé zákazníky.

  • URL: http://www.vasecocky.cz/
  • Datum přidání: 31.05.2009
  • Počet návštěv 18 (od 20.08.2010)
  • PageRank: 5/10, S-rank: 60/100

Plocha pro reklamu

 

V sekci Zdravotní pomůcky a potřeby dále doporučujeme internetové obchody:

Zptech.cz - zdravotnické potřeby, prodejPageRank: 2/10S-rank: 40/100

Internetový obchod firmy ZP-TECH, s.r.o. nabízí široký sortiment kompenzačních pomůcek pro tělesně postižené. Půjčovna zdravotnických potřeb. Objednat můžete zdravotnické a rehabilitační potřeby, sedací vaky, zahradní nábytek a další doplňkový sortiment.

http://www.zptech.cz/

Bio-nano.cz - od bylin až po nanoochranuPageRank: 2/10S-rank: 20/100

Internetový obchod prodává prádlo se stříbrem, impregnace tekutým sklem na všechny povrchy, antigrafitti. Čaje starých českých léčitelů, jednodruhové byliny, konopí a kosmetika. Domácí solná jeskyně SALIN S2, SALIN PLUS. Vyhřívané oděvy, koloidní stříbro.

http://www.bio-nano.cz/

Vše pro své zdraví - ovulační a těhotenské testyPageRank: 3/10S-rank: 40/100

Internetová prodejna s nabídkou diagnostických testů. V prodeji ovulační testy, těhotenské testy, kardiální markery, nádorové markery a testy na infekční onemocnění. Dále zdravotnické potřeby a materiál pro lékaře, laboratoře, nemocnice i pacienty. Online objednávky.

http://www.vseprosvezdravi.cz/


 

Nahoru ↑

Potisk triček, vlastní návrh