Bezva portál
Hledání
Přidat firmu
Tipy kam vyrazit na Valašsku s dětmi

Tipy kam vyrazit na Valašsku s dětmi

Zvlněné kraje a pastviny plné oveček už nejsou pro dnešní děti tím hlavním lákadlem na výletech. Ve Velkých Karlovicích na Valašsku proto nabízejí řadu zábavných a vzdělávacích aktivit uprostřed přírody. Můžete se vypravit po zábavné Kulíškově stezce, vydat se na dobrodružnou hledačku pokladu na Galiku nebo si zahrát rodinný golf. A pokud vás zastihne špatné počasí, doporučujeme zaskočit do místních termálů či saun.

Kulíškova zábavná a naučná stezka

Zajímáte se o faunu CHKO Beskydy a hledáte aktivitu vhodnou i pro ty nejmenší? Pak je Kulíškova stezka ve Velkých Karlovicích přesně pro vás! Tato 2,5 km dlouhá, nenáročná trasa kolem hotelu Horal vás zavede k 11 zastavením, kde na vás čekají informační tabule a zábavné prvky. Průvodcem vašeho dobrodružství bude kulíšek, vzácná sova, která zde hnízdí. Oblíbeným místem je zastavení u pastviny oveček, kde můžete využít automat na granule a krmit je. Na závěr výletu si děti v restauraci hotelu Horal mohou vybrat malého plyšového kulíška, který je součástí dětského menu a bude jim připomínat tento skvělý den.

 

Zábavná geocachingová trasa kolem rozhledny Miloňová

Připravte se na 6 km plné zábavy a dobrodružství inspirované geocachingem, ideální pro děti školního věku! Během procházky kolem rozhledny Miloňová budete plnit různé úkoly a sbírat čísla. Jakmile je máte všechna, vytvoříte z nich kód, kterým odemknete tajný trezor plný pokladů. Pro tištěné instrukce a více informací navštivte recepci hotelu Galik. Přejeme vám spoustu zábavy na cestě za pokladem! Další zajímavé tipy na výlety můžete najít i na Valašském webu valach.cz

Zábavní park u Spa hotelu Lanterna: Zábava pro celou rodinu!

Hledáte místo, kde se vaše děti skvěle zabaví a vy si užijete chvilku klidu? Navštivte náš zábavní park na úpatí sjezdovky Razula, přímo pod Spa hotelem Lanterna. Čekají zde na vás atrakce pro děti všech věkových kategorií - od oblíbeného lanáčku, přes tubing až po trampolínový ráj. A to není vše! Denně v 11 hodin pro děti ve věku 3-6 let a v 15 hodin pro děti 3-11 let se konají tematické animační programy. Zatímco se vaše ratolesti budou bavit, můžete si jako rodiče odpočinout na terase pod slunečníky s výhledem na hřiště a vychutnat si šálku lahodné kávy či tradiční valašský frgál, čerstvě upečený přímo v parku.

 

Objevte kouzlo golfu ve Velkých Karlovicích

Ve Velkých Karlovicích čeká na vás golfové dobrodružství, ať už jste začátečník nebo hledáte aktivitu pro celou rodinu. Golfové hřiště Horal vám představí tento sport v jeho plné kráse. Během 90minutové procházky hřištěm s průvodcem se dozvíte vše o základech golfu. Zažijete základní údery, chipování, patování a mnoho dalšího pod odborným vedením. Ať už jste dospělý nebo dítě, program je navržen tak, aby vás bavil. Pro nejmenší nabízíme hravý a zábavný SNAG golf, který je skvělým způsobem, jak se s tímto sportem seznámit.

 

Wellness Horal: Saunové dobrodružství i pro děti!

Saunování ve Wellness Horal není jen pro dospělé a není určeno pouze pro chladné měsíce. Pro naše nejmenší návštěvníky máme speciální program! Každý den od 8 do 10 hodin ráno, kdy sauny teprve začínají zahřívat a jsou příjemnější pro dětskou pokožku, je saunový svět jen pro ně. V 9 hodin dopoledne je pro ně připraven saunový rituál "Dětské čarování" v Sauně Dome, jehož délka a obsah jsou přizpůsobeny dětským potřebám. A pokud vaše ratolesti milují masáže, objevte s nimi kouzlo orientálních masáží hammam. Tyto 20minutové, zábavné a pestré masáže jsou jako stvořené pro děti a jistě je nadchnou!

Zážitkové pečení valašského frgálu pro celou rodinu

Máte doma malé kuchaře a pekaře? Co takhle je zasvětit do tajů pečení tradičního valašského frgálu? Nabízíme zážitkové kurzy pečení tohoto oblíbeného regionálního koláče pod taktovkou zkušené místní pekařky. Kurzy se konají během prázdnin dvakrát týdně v Gril srubu Razula. Nejenže si s dětmi užijete společné chvíle plné zábavy, ale odnesete si i výsledek své práce - vlastní frgál a pamětní zástěru.

 

Kategorie : Články

Něco o mně

Vladimír Pilný


Jsem nadšený cestovatel a dobrodruh, který se vydává za hranice a hledá nové zážitky. Moje vášeň pro cestování a objevování mě přivedla k psaní článků o cestování, zážitcích a akční dovolené. V mých článcích se můžete nechat inspirovat pro své další dovolené a objevování světa. S přesvědčením, že neexistuje lepší způsob, jak poznat svět, než cestováním, vám přinesu nejen cenné tipy a doporučení, ale také zajímavé příběhy a dobrodružné zážitky ze svých vlastních cest. Moje vášeň a zkušenosti z cestování se promítají do každého mého slova a díky tomu vás zavedu do neznámých, ale fascinujících koutů světa. Připojte se ke mně na cestě poznáváním a objevte se mnou nové cestovatelské horizonty.


Vladimír Pilný